Komentarze do artykułu: Skanery rzookola - część 1

[#1] Re: Skanery rzookola - część 1
Dzięki za rys historyczny i podpowiedź przy wyborze skanera ok, racja
[#2] Re: Skanery rzookola - część 1

@BULI, post #1

Chyba nie doczytałeś do końca "Na tym kończę pierwszą część opisu skanerów. W drugiej części znajdą się skanery mniej archeologiczne." :).
[#3] Re: Skanery rzookola - część 1

@fazior, post #2

Może Buli szuka właśnie takiego wykopka archeologicznego.
[#4] Re: Skanery rzookola - część 1

@waldiamiga, post #3

Owszem, lubię wykopki archeologiczne, szczególnie taki hardware/software które pomimo swojej archaiczności/wieku potrafią nadal dobrze spełniać swoje zadanie
[#5] Re: Skanery rzookola - część 1

@BULI, post #4

Tego Epsona wybijającego się na czoło w tym artykule na allegro nie znalazłem:).
[#6] Re: Skanery rzookola - część 1
SCSI a PCIe - nie ma sterowników do kontrolerów? Bo kontrolery istnieją.
[#7] Re: Skanery rzookola - część 1
Czekam z niecierpliwością na kolejną część. Mam Microteca, który pod linuksem sprawuje się bardzo dobrze.

Przetestuję go pod MOSem, bo coś nieśmiało do tego podchodziłem.
[#8] Re: Skanery rzookola - część 1

@fazior, post #5

Mnie się trafił w takim dziwnym sklepie z rzeczami z wystawek, z rewelacyjną przystawką do negatywów/slajdów. Potwierdzam, że jest świetny, szczególnie tryby 14/42 bit robią robotę. Jedyny mankament, z którego warto zdawać sobie sprawę - realna maksymalna rozdzielczość optyczna to jakieś 1000 DPI. W przypadku małego obrazka chciałoby się czasem więcej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem