Komentarze do artykułu: The Chaos Engine 2

[#1] Re: The Chaos Engine 2
Świetnie napisana recenzja.OK
[#2] Re: The Chaos Engine 2
OK Recenzja napisana świetnie.
[#3] Re: The Chaos Engine 2

@snajper, post #2

O boże, ale wielka roznica miedzy AGA a ECS :)
[#4] Re: The Chaos Engine 2
Świetna recenzja, doskonale pamiętam ten tytuł. W domu ograna na amidze, a w szkole na pc
[#5] Re: The Chaos Engine 2

@hali, post #4

A zdajesz sobie sprawę, że komentujesz artykuł o drugiej części "The Chaos Engine", która nie wyszła na PC?
[#6] Re: The Chaos Engine 2

@AmmigaCDTV, post #3

ale wielka roznica miedzy AGA a ECS :)


No, rzeczywiście trochę szkoda AGAty

A recka bardzo dobra, w starym dobrym stylu a'la SS/TS/Gambler itp. OK
[#7] Re: The Chaos Engine 2

@BULI, post #6

Dobry przyklad odwalania gier na AGA "byleby bylo".
Nic dziwnego, ze A1200 sprzedawala sie slabo.
[#8] Re: The Chaos Engine 2
Grałem wczoraj w tą grę - beznadzieja naprawdę.

Pierwsza część to była gra, a tu naprawdę jest kiepsko.

Rozprasza ekran dla drugiego gracza, gonitwa za drugim przeciwnikiem - najlepiej jest jak biegniesz przez tą niby bieżnię co spowalnia Twój ruch, a drugi gracz Cię zabija. Potem drugi gracz zaczyna biec i Ty Go zabijasz w ten sam sposób.

W dodatku gra jest nowsza o kilka lat - grafika ta sama, grałem w wersję AGA - zero postępu względem OCS.

Nie wiem kto wpadł na taki głupkowaty pomysł z tą rywalizacją z drugim graczem ?

Albo wskazówki na początku etapu co mamy zrobić - 8 instrukcji i zapamiętaj je wszystkie. Ja goniłem, przełączałem dźwignie i wspólnie z rywalem (akurat CPU) kończyliśmy etap.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem