Komentowana treść: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em
[#1] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em
Jaka miła niespodzianka.
[#2] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em
Sprawa bardzo fajna. Tylko jak z instalacją? Czy skrypt instalacyjny wszystko poustawia? Można prosić o jakiś pokaz instalacyjny i na co zwrócić uwagę podczas instalacji, aby wszystko działało dobrze.
[#3] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em

@AS, post #2

Skrypt instalacyjny poustawia wszystko prócz trybów ekranów w MorphOSie oraz joya. Jeśli ktoś chce używać joya trzeba ustawić w konfigu E-UAE joyport=joy1, inaczej joy będzie mapowany na klawiaturze.

Obraz ADF można uruchomić, zamontować w MorphOSie oraz w emulowanym AmigaOSie.

Jest jeszcze archiwum xpk_User.lha (niektóre gry WHDLoad wymagają).
[#4] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em

@Korni, post #3

Dzięki. Pytam się, gdyż pod MOSem długo naustawiałem się E-UAE aby chodziło mi w miarę dobrze.
[#5] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em

@Korni, post #3

Podłączę się po czasie.
Czy w zastosowaną wersją E-UAE jest wkompilowana biblioteka bsdsocket.library? Tak dla jaj chcę sobie odpalić net pod emulatorem.
[#6] Re: WHDLOpener - integracja E-UAE i WHDLoad z MorphOS-em

@Kitech, post #5

E-uae dla MorphOSa nie ma obsługi emulacji bsdsocket.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem