Komentowana treść: Aquabyss - zapowiedź
[#31] Re: Aquabyss - zapowiedź
Dla mnie intro super, oby gra robiła takie samo wrażenie. Bez dopalonej Amigi się nie obędzie ale to chyba dobrze. Marzeniem by był wybór procesora,karty itd. w menu gry i od tego wygląd i miodność samej gry. Ja trzymam kciuki.
[#32] Re: Aquabyss - zapowiedź

@luzik, post #31

Czekam na screeny z rozgrywki, na razie jestem miło zaskoczony kolejną potencjalnie dobrą nową grą :)
[#33] Re: Aquabyss - zapowiedź
Update,
Developer's MiniLog
[#34] Re: Aquabyss - zapowiedź

@fondriesete, post #33

Zaczyna odsłaniać się coraz pełniejszy obraz..

Autorzy jadą w te klimaty:

Verne's novel 20000 Leagues Under the Sea and Well's short story In the Abyss impacted me most. Instantly I knew I had the world I was looking for...

Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę pograć OK

Kurcze ten 2019 zapowiada się imponująco- kto by się spodziewał (np z 5 lat temu)?! OK
[#35] Re: Aquabyss - zapowiedź

@BULI, post #34

Chciałbym się mylić, ale mam przeczucie, że będzie to jedno wielkie rozczarowanie. Nie ma żadnego konkretu w postaci screenshotów z gry, filmiku czy grywalnego dema.
Jest tylko animacja, która niczego o grze nie mówi oraz jakieś opowieści co było natchnieniem. Nie będę zdziwiony jeśli się okaże, że tej gry w ogóle nie ma...
[#36] Re: Aquabyss - zapowiedź

@PopoCop, post #35

Niektore osoby maja dostep do pewnych informacji i faktycznie gra jest (tzn. powstaje lub jest w fazie konczenia).

aczkolwiek wg. mnie tak wielkie pompowanie balona reklamowego w takim srodowisku jak amigowe, gdzie kazdy ma swoj jedyny sluszny punkt widzenia nie jest rozsadne.
Jak to sie mowi "swiat nalezy do optymistow" a nie pesymistow ale to historia pokaze, kto tak naprawde mial racje a kto sie pomylil.
[#37] Re: Aquabyss - zapowiedź

@PopoCop, post #35

Też odnoszę takie wrażenie, ale już się w życiu kilka razy miło zaskoczyłem, mam nadzieję że teraz też.
[#38] Re: Aquabyss - zapowiedź

@selur, post #36

Ja wolę być optymistą
[#39] Re: Aquabyss - zapowiedź

@fondriesete, post #33

Nowy wpis na blogu autorów. Muzyk zamieścił 1,5 minuty muzyki.
[#40] Re: Aquabyss - zapowiedź

@mailman, post #39

Muzyk zamieścił 1,5 minuty muzyki.


Pewnie więcej nie ma
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] Re: Aquabyss - zapowiedź
Widzę, że pojawił się już sklep i można zakupić.
Ktoś już to może zrobił i ma pierwsze wrażenia?

https://agedcode.com/agedcode/en/shop
[#44] Re: Aquabyss - zapowiedź

@Davka, post #43

o dzieki za link, kupuje od kopa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem