Komentowana treść: Amiga Future 141
[#31] Re: Amiga Future 141

@fazior, post #30

Wiedziałem ale w moim TV to nie bardzo działa.

Podobnie jak z dwoma innymi monitorami.

Podobnie jak u Sordana zreszta...
[#32] Re: Amiga Future 141

@David, post #26

Przeczytaj co sam napisałeś, bo trochę się plączesz...
[#33] Re: Amiga Future 141

@mailman, post #32

Przeczytaj co sam napisałeś, bo trochę się plączesz...


A konkretnie?

Może sformułuj tezę najpierw, tak łatwiej się dyskutuje, bez niedomówień i innych fantasmagorii.
[#34] Re: Amiga Future 141

@David, post #33

Z mojej strony EOT.
[#35] Re: Amiga Future 141

@David, post #29

sporządź proszę listę osób wobec których


Nie no wydaje mi się że wystarczyło by wrzucić z dwa trzy zdjęcia, do Graffiti z jakimś większym opisem, ewentualnie jakiś temat na Forum opisujący wrażenia z użytkowania. Ale jak nie masz monitora:) to musi wystarczyć sam Jack cafe
[#36] Re: Amiga Future 141

@mailman, post #34

Kochani zamiast szukać nowego wroga, skupmy się na pozytywnych osiągnięciach płynących z tej dyskusji dla społeczności PPA.
Moim zdaniem, najważniejsze, że namówiklście kolegę na przedruk krajowy i to w ramach naszego portalu PPA- o to chodziło, prawda?
Chwała dla Was za dar przekonywania i brawa dla Michała za elastyczność.OK
[#37] Re: Amiga Future 141

@BULI, post #36

Moim zdaniem, najważniejsze, że namówiklście kolegę na przedruk krajowy i to w ramach naszego portalu PPA- o to chodziło, prawda?


Po pierwsze nikt tu nie szukał wroga. Po drugie nikt tu chyba nie miał na celu namówienie do przedruku. Po trzecie sam David zaproponował ten przedruk do "innych gazet amigowych, po polsku" co oznacza, że zależy mu na tym by tekst przeszedł przez drukarnie a nie był na portalu.

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2019 08:33:38 przez grxmrx
[#38] Re: Amiga Future 141

@grxmrx, post #37

David zaproponował ten przedruk do "innych gazet amigowych, po polsku" co oznacza, że zależy mu na tym by tekst przeszedł przez drukarnie a nie był na portalu.


Źle zostałem zrozumiany lub źle się wyraziłem.

Tekst może być równie dobrze zamieszczony na PPA, zamiast w gazetach drukowanych - w druku będzie już w AF.
[#39] Re: Amiga Future 141

@David, post #38

Super OK
[#40] Re: Amiga Future 141

@grxmrx, post #39

No to postanowione. Odezwę się do Andreasa w marcu (jak już będzie kolejny numer AF) i poproszę o przedruk po polsku.

Nie powinno być problemu, bo to inna grupa docelowa (AF wychodzi po angielsku i niemiecku).

Jeszcze tylko trzeba będzie przetłumaczyć (ja to mogę zrobić, bo mi to w miarę szybko pójdzie) - no i można dorzucić do kolekcji artykułów na PPA.

Postaram się dostarczyć pdf (tam są zdjęcia i tabelki), który można w miarę łatwo przerobić na html.
[#41] Re: Amiga Future 141

@David, post #29


Ponieważ miałem niezłe jaja ze sprzętem (problem z monitorem - dopiero czwarty, pożyczony, zadziałał + problem z kablem power + problem z niekompatybilną klawiaturą), na "zabawy" do opisu w artykule, nie pozostało już wiele czasu (z deadline'em na 31 X br.).


Czy to rzetelnie zostało opisane w artykule w AF?
[#42] Re: Amiga Future 141

@tbone, post #41

Tak, opisałem moje liczne problemy na początku sekcji o V4SA.
[#43] Re: Amiga Future 141

@David, post #29

Stąd, skupiłem się na opisaniu raczej podstawowych zabaw, w ramach zestawu z Coffina.


A to ciekawe:) Napisałeś do Niemieckiej szanującej się prasy jak to testujesz po drugiej stronie odry piracki software. Obawiam się że artykuł może się nie ukazać, bo jak by to określić u Helmutów szambo już wybiło.

Czyli chyba jedynie została publikacja na PPA.ok, racjaok, racja

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2019 22:32:56 przez tWINpIX
[#44] Re: Amiga Future 141

@tWINpIX, post #43

Ostatnio właśnie się zastanawiałem , czy szambo wybije Jak widać długo czekać nie było trzeba.
[#45] Re: Amiga Future 141

@JakubH, post #44

Ja już wcześniej tego nie ogarniałem, bo np. sklep ze Szwajcarii oferuje coffin za dopłatą, inni znowu oferują kickstart 3.1.4 i os jako opcję, gdzie V4 i tak ma sflashowany 3.X co nawet legalność potwierdza naklejka na obudowie od Cloanto. No ok będzie użyty maprom mam rozumieć, ale mam pytanie czy ten 3.X to jest pod Arosa?
[#46] Re: Amiga Future 141

@tWINpIX, post #43

A to ciekawe:) Napisałeś do Niemieckiej szanującej się prasy jak to testujesz po drugiej stronie odry piracki software. Obawiam się że artykuł może się nie ukazać


Napisałem w artykule:
- V4SA ma naklejkę Cloanto, więc ma licencję na KICK1.3
- mam na CD od Vesalia, AmigaOS3.9
- mam dodatkowo najnowszy pakiet AmigaForever

Stąd, mam wymagane licencje aby testować i używać Coffina.

Tak że Cię muszę zmartwić tutaj, artykuł w styczniowym AF się jednak ukaże...
[#47] Re: Amiga Future 141

@David, post #46

Stąd, mam wymagane licencje aby testować i używać Coffina.

Tak że Cię muszę zmartwić tutaj, artykuł w styczniowym AF się jednak ukaże...


OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem