Komentowana treść: Black Dawn Rebirth
[#1] Re: Black Dawn Rebirth
W chwili gdy to piszę została ostatnia sztuka wersji fizycznej. A nie wiadomo czy będzie kolejna partia, chociaż na szczęście pierwsza partia się sprzedała.
[#2] Re: Black Dawn Rebirth

@Solo Kazuki, post #1

Gra zrobiona na bardzo wysokim poziomie, jak za czasów świetności Amigi, nie dziwne, że się tak szybko rozeszła.
[#3] Re: Black Dawn Rebirth
Nie mój klimat (świat gry) ale szacun, że ktoś robi w stylu dobrych rpgów jak Eob czy Ishar - mam na myśli poruszanie się po świeci gry. Jak by to było w klimatach fantasy brałbym jak nic.
[#4] Re: Black Dawn Rebirth
Pojawiła się wersja 1.1
[#5] Re: Black Dawn Rebirth

@BULI, post #4

Pojawiła się wersja 1.1


Miesiąc temu...
[#6] Re: Black Dawn Rebirth

@mailman, post #5

Co z tego, że miesiąc temu skoro nikt jak dotąd o tym nie wspomniał?
[#7] Re: Black Dawn Rebirth

@BULI, post #6

3 dni po premierze. Nawet się w tym wątku udzielałeś
[#8] Re: Black Dawn Rebirth

@mailman, post #7

Ha, ha- a widzisz- przeoczyłem
[#9] Re: Black Dawn Rebirth

@BULI, post #8

Coś jednak czytałem, że wkrótce ma być kolejny update. Nieco większy i będzie o tym news.
[#10] Re: Black Dawn Rebirth

@BULI, post #8

Zarejestrowani mogą pobrać wersję 1.2.
[#11] Re: Black Dawn Rebirth

@mailman, post #10

OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem