Komentowana treść: Wayfarer 1.11 i Iris 0.100
[#31] Re: Wayfarer 1.11 i Iris 0.100

@recedent, post #27

Ale mi się podoba druga część czwartego punktu tego komentarza!
[#32] Re: Wayfarer 1.11 i Iris 0.100

@MDW, post #31

No właśnie też się zastanawiam, czy tak może każdy zwykły user PPA, czy tylko moderatorzy tak mogą?

edit -----

Bo to kurcze takie fajne, że też bym tak chciał hide2

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 23:49:10 przez karolb
[#33] Re: Wayfarer 1.11 i Iris 0.100

@karolb, post #32

Każdy tak może.
[#34] Re: Wayfarer 1.11 i Iris 0.100

@mailman, post #33

Nie wiem o co wyżej chodzi, ale nieważne. Powróćmy do tematu, czyli wayfarer. Mnie konkretnie o granie online chodzi. Jestem chwilowo odcięty od serwera w Gdańsku z którego se grałem. Ptóbuję więc grać w wayfarer - nie da się. Odpalona tylko 1 gra zi i cały czas cpu 100%. Czas reakcji na klik kilka minut nawet. Można powiedzieć, że mam wolny komputer... Owszem, jest wolny, ale owb śmigało jak złoto. Net mam chyba 160 mbit, więc nie taki wolny znowu. Ogólnie jest źle.

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 02:21:46 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem