Komentowana treść: Wayfarer 1.16
[#31] Re: Wayfarer 1.16

@lubmil, post #30

Teraz Ci nie pomogę, bo jestem w pracy. Ale jak do wieczora nikt Ci nie wklei zrzutu ekranu z ustawień przeglądarki to postaram się sam to zrobić.
[#32] Re: Wayfarer 1.16

@lubmil, post #26

Musisz zaznaczyć „Media Playback” w „Ustawienia/Przeglądarka”
[#33] Re: Wayfarer 1.16
Jaca szaleje (1.20!) a mi sieciówka na rtl8168 nie działa w G5 :/
[#34] Re: Wayfarer 1.16

@recedent, post #31

Pierwsza rzecz - z górnego menu -> Ustawienia możesz modyfikować odtwarzanie mediów dla wszystkich witryn (Domyślne) i dla witryny właśnie przeglądanej - masz tam ustawienia spoofingu, oraz cały szereg ustawień Media/Media Source/HLS/HVC/VP8...

Tą funkcjonalność masz dodatkowo zdublowaną w Ustawienia->Przeglądarka (na samym dole, podpisane Audio/Video):





Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 22:09:01 przez recedent
[#35] Re: Wayfarer 1.16

@Bohun, post #32

Nie pomogło. Ale jak zaznaczyłem to obok "mesia source playback" to mi gra już yt. Dzięki wielkie.
[#36] Re: Wayfarer 1.16
Tak przy okazji Iris 117
[#37] Re: Wayfarer 1.16
Czy istnieje mozliwosc zniany/powiekszenia czcionki? Nie abym byl az tak niewidomy ale byloby wygodniej czytac posty na PPA.
[#38] Re: Wayfarer 1.16
Jest taka możliwość by wyświetlić film z yt na pełnym ekranie? Chodzi mi o ekran bez ramek przeglądarki
[#39] Re: Wayfarer 1.16

@Bohun, post #38

A ja zaproponuję coś takiego... Ładnie działa wypełnianie pól login/hasło w grach ZI i WF. Ale np. jak nas sydtem wyloguje, co robi czasami dla bezpieczeństwa to wrzuca nas na ekran https://www.wolnifarmerzy.pl/?start=1&logout=1&ref=up_port&unr=4820324
i tu klik w pole hasło nie wypełnia nam danych login i hasło, choć ekram wygląda identyczmoie jak startowy, czyli https://wolnifarmerzy.pl/ No więc propozycja jest taka by przeglądarka brała pod rozwagę główny rdzeń linki, czyli witrynę. Tak w ogóle to super jest jak można się zalogować do gry i w wiele innych miejsc bez użycia klawiatury. Na koniec tradycyjnie napiszę że wayfarer rulla. Jest coraz szybszy i wiesza się coraz mniej. Może by tak też w okienku wysyłania raportu o zwieszce dodać okienko do wpisania czegoś. Bo jest tylko takie malutkie z moimi danymi i tam niewiele można napisać.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 17:01:24 przez lubmil
1
[#40] Re: Wayfarer 1.16
Wczoraj zaktualizowałem do 1.20. Na moim iBooku chodziło wolno ale stabilnie. A teraz przestał chodzić. YT nie działa, kilka stron przestało się ładować, to i są zwiechy całego systemu, głównie przy wychodzeniu z przeglądarki.
[#41] Re: Wayfarer 1.16

@don_rafito, post #40

No fakt, że od 1.20 yt czasami nie wyświetla folmu od razu, ale wystarczy odświeżyć stronę z linkiem filmu i już zadziała. A z tymi hasłami co pisałem, to może lepiej nie ruszać, bo działa. A często jest tak że jak się coś ruszy w działającym to przestanie działać. ;>
[#42] Re: Wayfarer 1.16

@don_rafito, post #40

na moim iBooku nic się nie pogorszyło po przejściu na 1.20...
[#43] Re: Wayfarer 1.16

@Bohun, post #42

Przeinstalowałem. Teraz chodzi.
[#44] Re: Wayfarer 1.16

@don_rafito, post #43

Coś jest z google nie tak w wayfarer. Zgłasza się główny ekran i nie ma tu gadżetów "szukaj w google" i "szczśęliwy traf". Po ustawieniu kursora w pasku szukania od razu nam przełącza widok na taki, że pasek szukania jest u samej góry. No i teraz po wyszukaniu czegoś nie pokazuje ile tego znalazł i w jakim czasie. Sprawdziłem, że w owb jest tak jak być powinno wszystko.



Ostatnia aktualizacja: 24.05.2021 23:15:50 przez lubmil
[#45] Re: Wayfarer 1.16

@lubmil, post #44

Co jest z tymi certyfikatami? Np. tu www.najlepszytyton.pl i nie da się w to wejść. A czasami nawet jak są gadżety typu "zaufaj tymczasowo" to też to nie działa. Tu akurat brak opcji zupełnie. A jest napis "this certyficate us valid". Więc niw rozumiem czemu nie wpuszcza...

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 00:45:54 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem