Komentowana treść: Amigowy port RCross
[#31] Re: Amigowy port RCross

@Mir3k, post #30

Ogólnie lubię samochodówki/rajdówki a jak mogę grac na Amidze to już jestem w 7-mym niebie.
Może być leciwy NFS, Screamer, SegaRally albo świetny Richard Burns Rally (ha, ha to raczej tylko w marzeniach, chociaż na PPC pewnie by dało rade z ograniczeniami), Formula 1 Grand Prix 2 albo chociaż godni następcy Lotus2, F1 (Vroom) lub ATR jak już sobie marzymy szeroki uśmiech
XtremeRacing dawał dużo frajdy, szczególnie w kilku graczy (szkoda, że był cały płaski).
No i był śliczny VGP, ale fajny do oglądania (ten efekt odbijających się elementów krajobrazu na masce bolidu- klasa wyżej niż ten sam efekt w NFS3 (chyba w trójce), gdzie była zapętlona animacja, za to mechanika była zabójcza i odbierała całą frajdę z jazdy, nawet dla najwytrwalszych wyjadaczy
Virtual Karting 2 to dobra gra, z dobra mechaniką i specyficzna grafiką, tzn były tory które pomimo ograniczeń wyglądały świetnie i takie które wyglądały w tym silniku paskudnie- ale była niezła mechanika OK
No i SuperSkidmarks- świetna zabawa dla kilku graczy ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2022 21:21:23 przez BULI
[#32] Re: Amigowy port RCross

@BULI, post #31

A TORCS na MorphOS-a?
[#33] Re: Amigowy port RCross

@recedent, post #32

Jeszcze jest chyba SpeedDreams i MultiRacer (w tego nawet pograłem trochę- bardzo przyjemny) ok, racja
[#34] Re: Amigowy port RCross

@BULI, post #33



Emulacja psx widze, że nie kulawo wygląda także pod MorphOS jest juz co odpalić.
[#35] Re: Amigowy port RCross

@BULI, post #33

MultiRacer (w tego nawet pograłem trochę- bardzo przyjemny)

Umarł MultiRacer, niech (od dziś) żyje OpenMRac



[#36] Re: Amigowy port RCross

@Mir3k, post #34

Ja 12 lat temu na G4 1.25 GHz w Gran Turismo szpilałem :)

https://www.ppa.pl/graffiti/obrazek/1903/granturismo-fpse-morphos-2-7
[#37] Re: Amigowy port RCross

@waldiamiga, post #35

A to nie jest kropka w kropkę to samo?
[#38] Re: Amigowy port RCross

@recedent, post #37

Tak, to samo. Franticware rości sobie prawa do nazwy "MultiRacer", która nie powinna być wykorzystywana przez inne strony w odniesieniu do ich produktów lub portów.



Ostatnia aktualizacja: 04.08.2022 21:46:36 przez waldiamiga
[#39] Re: Amigowy port RCross

@waldiamiga, post #38

Szkoda, liczyłem chociaż na jakiś antialias, chlip...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem