Komentowana treść: Amiga Friendship #2
[#31] Re: Amiga Friendship #2

@karolb, post #30

Bajtek 11/86
Bajtek 12/86
Bajtek Tylko o Atari
Bajtek Tylko o Commodore
Kebab 1/92
Kebab 2-3/92
Top Secret 9
Top Secret 10
IKS #3
IKS #4

bonusowo można kupić zbiorczo Bajtki - rocznik 86 w twardej oprawie
oraz podobnie Top Secrety 1-10

poza tym warto czasem zajrzeć na ich facebooka - gdyby ktoś potrzebował np. nowej pokrywy do Timexa czy C128
[#32] Re: Amiga Friendship #2

@snajper, post #31

Które to dokładnie artykuły? W sensie jaki tytuł, która strona? Albo jakiego podpisu użyłeś?
[#33] Re: Amiga Friendship #2

@karolb, post #32

artykuły, podpisu? Chyba się nie zrozumieliśmy, ja od początku mam na myśli korektę.
[#34] Re: Amiga Friendship #2

@snajper, post #33

Ups :)
[#35] Re: Amiga Friendship #2
Fajny artykuł o Andym Warhole, w ogóle niezłe pismo, panowie, faktycznie idziecie w jakość OK OK OK
1
[#36] Re: Amiga Friendship #2

@_DiskDoctor_, post #5

To ja się piszę na oba numery w druku..
Ktoś coś ?
[#37] Re: Amiga Friendship #2

@MaaG^dA, post #36

To ja się piszę na oba numery w druku..
Ktoś coś ?

Jak uda mi się "druknąć" drugi numer to dam znać.
1
[#38] Re: Amiga Friendship #2
Super się czyta, trzymacie poziom. Gratulacje.
1
[#39] Re: Amiga Friendship #2

@MarX, post #37

Jaka cena druku, bo mi umknęło. Czy cena pokrywa 100% kosztów druku, czy jeszcze coś z tego idzie na wparcie?
[#40] Re: Amiga Friendship #2

@dziobas, post #39

Jaka cena druku, bo mi umknęło. Czy cena pokrywa 100% kosztów druku, czy jeszcze coś z tego idzie na wparcie?

Koszt druku biorę na siebie, tak więc 100% idzie dla SirLEO. Nie zbieram też osobiście żadnych pieniędzy, wszystko wpłacacie w ramach zrzutki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem