Komentowana treść: Amiga37 - podsumowanie
[#31] Re: Amiga37 - podsumowanie

@recedent, post #28

Ja myślę, że tak jak z robieniem softu, podobnie z hardware, jak się spręży jest w stanie w tydzień zarobić tyle, co po gwarancjach itd. zostanie z wyprodukowanych kart.
Jedynym motywatorem pewnie była tylko miłość do sprzętu i chęć sprawdzenia czy są w stanie to zaprojektować i dostarczyć :)

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2022 18:01:37 przez flops
[#32] Re: Amiga37 - podsumowanie

@lukjan, post #26

Niecały rok temu pojawił się nowy firmware dający m. in. więcej Fast RAM-u. Karta jest świetna sprzętowo, szybka, stabilna i z genialnym chłodzeniem. Działa RTG, USB i podstawowe ficzery (map-rom, itp.).
Na discordzie była ankieta dotycząca następnych w kolejności i WiFi też było na liście. Js tam wierzę, że wszystko idzie w swoim tempie do przodu. Tu nie było niedoróbek jak w TF jeśli chodzi o podstawę, czyli samo dopalenie.
3
[#33] Re: Amiga37 - podsumowanie

@Jacques, post #32

Na Discord długo nie byłem, a jak już zajrzałem to powtarzały się podobne sprzed roku tematy, bo każdy nowy posiadacz karty ma często jednak jakieś różne problemy, tak jak ja z kartami CF (i widzę, że ten problem ujawnia się dalej u niektórych, więc nie jestem odosobnionym przypadkiem). Poza tym sama karta jest super, tylko nadal nie można jej w pełni wykorzystać. A była w tej ankiecie mowa o scan doublerze ? Bo w sumie na początku roku miał być nawet wyceniony, ale chyba części do niego jakieś trefne mogły przyjść...

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2022 19:00:00 przez lukjan
1
[#34] Re: Amiga37 - podsumowanie

@lukjan, post #33

Ankieta tyczyła się rozwoju fw.
Co do scandoublera to na pewno na pewnym etapie problemem stało się przerwanie łańcucha dostaw, a jak jest obecnie - nie wiem.
Bądź co bądź to planowany dodatkowy produkt a nie rozwój samego istniejącego Warpa.

Natomiast żeby nie było tylko rulezująco, dla mnie nadal istotnym brakiem jest nie dorobione miksowanie audio z Pauli do HDMI.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem