Komentowana treść: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku
[#31] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@michal_zukowski, post #30

Lokowanie Hyperionu
[#32] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #29

Wiesz, ja tam nie mam P96, ale watpie zebys konfiguracje P96 uruchamial codziennie. Wiec prawdopodobnie wystarczy ten program raz uruchomic na OS 3.2 a potem przekopiowac konfiguracje na OS 3.9, i chyba powinno zadzialac.
[#33] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@Don_Adan, post #32

No to Cię zaskoczę, pomimo, że używam P96 dobry kilkanaście lat (wcześniej kilka lat CyberGraphics) to na przestrzeni np 2 ostatnich miesięcy P96Prefs używałem co najmniej kilkanaście razy, a to zmiana monitora, a to podłączony konwerter VGA-HDMI, a to testowanie 144hz matrycy pod Amigą, a to stworzenie natywnej rozdzielczości dla gry ok, racja
[#34] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #33

i co? cały czas na tej dyskietce ratunkowej?
[#35] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #33

No to moze ktos shakuje ten program, tak zeby uzywal starszej wersji gadtools.library. W teorii powinno dac sie zrobic o ile nie uzywa on jeszcze czegos innego co ma tylko kick 3.2, tylko bedzie pewnie gorzej wygladalo i nie bedzie ikonifikacji.
[#36] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@michal_zukowski, post #34

i co? cały czas na tej dyskietce ratunkowej?

A tutaj mnie zaskoczyłeś, bo nie bardzo wiem o co ci chodzi?
Ja nic nie wypominałem o dyskietce ratunkowej, nie używam jej, P96Prefs używam pod systemem- Workbench 3.9 ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2023 08:07:10 przez BULI
1
[#37] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #36

to była ironia, praktycznie nikt z elementarną wiedzą o amigaos nie używa dyskietek ratunkowych, a to był główny argument thora zeby robić to w gadtools.
1
[#38] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@michal_zukowski, post #37

OK szeroki uśmiech
[#39] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #38

Nie używałem tego programu.

Mam P96 (najnowszy) aby używać trybu RTG, muszę używać upscalera HDMI (inaczej sà krzaki).

Czy jest szansa na naprawę tego tym programem?
[#40] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@_DiskDoctor_, post #39

screenshota daj. tj zdjecie

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2023 00:01:23 przez michal_zukowski
[#41] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku
No cóz ta wersja P96Prefs niestety z AmigaOS 4 nie działa.
[#42] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@michal_zukowski, post #40

Proszę bardzo.



Tak to wygląda bez upscalera (800x600 RGB 16 bit), z upscalerem to jest OS3.2 (WB).

Z góry będę wdzięczny (na AmiParty) za pomoc.
[#43] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku
Program trafił na Aminet w wersji 47.7.1.
1
[#44] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@_DiskDoctor_, post #42

Michał, niezłe fetysze masz na tym łożu
1
[#45] Re: Nowa wersja P96Prefs - prace w toku

@BULI, post #44

Koty? 😆
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem