Komentowana treść: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
[#1] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
Przypominają te joysticki z AmigaKit.
[#2] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
Zbiórka pieniędzy na seryjną produkcję retro joysticków Immortal zakończyła się sukcesem

Zbiórka zakończyła się sukcesem, oby produkcja również Doświadczenie uczy...
4
[#3] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
Przez chwilę myślałem, że pojawił się w końcu dzojstik na wzór kłykszotów, kłykdzoi z fajerami w drążku, a tu niestety taki kicz.
Wiadomo coś więcej co dalej z Unithor?
1
[#4] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@amikoksu, post #3

Udzielasz się w każdym wątku, nie mając w większości nic ciekawego do powiedzenia, a przegapiłeś to?szeroki uśmiech
5
[#5] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@mailman, post #4

Czyli nadal brak świeżych informacji. A na oficjalnej stronie dodali grafikę "Reboot..." i chyba nic poza tym.
2
[#6] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
Powiedzcie mi co jest poza pracą warte te 140 funtów? To spora kasa, a jeszcze koszta przesyłki i cła trzeba doliczyć. Przekonajcie mnie, że warto :D
[#7] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@santa13, post #6

Może to pomyłka, 14 funtów?:)
1
[#8] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@santa13, post #6

co jest poza pracą warte te 140 funtów?

Nic, ale windowanie ceny bez sensu to stała praktyka w świecie retro. Proponuję od razu 500 dla równego rachunku
[#9] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@TuReX, post #8

Jest proste rozwiązanie. Nazwa się ekonomia (prawa rynku - popyt i podaż). Wystarczy że zrobicie taki sam produkt lub lepszy za połowę mniej. Dość że uratujecie retro rynek, to tamten biznes padanie
4
[#10] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@flops, post #9

Wystarczy że zrobicie taki sam produkt

Wy, czyli kto? Chyba Wam się czasy pomyliły towarzyszu

Ja nie potrzebuję nowych joysticków, po co? Mam kilka ze starych czasów i starczą mi na długo. Poza tym bez problemu można kupić oryginalny retro joystick za 100-200 zł na aukcjach. Zresztą ten Immortal jest taki "piękny" na zdjęciach (pewnie tak samo ergonomiczny w użyciu), że wolę już starego QuickShota.. A kto chce niech kupuje, jego sprawa. Dla mnie to wyrzucanie pieniędzy.


Ostatnia aktualizacja: 16.07.2023 14:43:37 przez TuReX
2
[#11] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji
Sam mam kilka dobrych joy'ów z tamtych czasów i nie potrzebuję, ale z ciekawości zerknąłem i osłupiałem ;)
[#12] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@santa13, post #11

Pytanie czy da się zrobić taniej. Zakładam, (błędnie?) że gdyby się dało to ktoś już by to zrobił pomysł
[#13] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@recedent, post #12

Zrobił Larek, JoycartaOK
3
[#14] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@zorkadar, post #13

I to jakiego uniwersalnego. Jeżeli kiedyś zapragnę pomachać joyem to mój wybór padnie właśnie na Joycarta.
[#15] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@TuReX, post #10

Zgadzam się ten Immortal strasznie brzydki i do tego arcadowy. Serio ktoś za to płaci 140 GBP? ... no cóż.
[#16] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@Biegu86, post #15

Paskudny i nieporęczny z oddzielnymi fajerami. Ale niektórym to odpowiada.

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2023 10:21:42 przez amikoksu
1
[#17] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@Biegu86, post #15

To nie jest cena rynkowa na takie rozwiàzanie.
[#18] Re: Joystick Immortal trafia do seryjnej produkcji

@santa13, post #6

A pracę przy tym joyu na ile wyceniasz? Bo "poza pracą" zabrzmiało, jakby praca nic nie była warta. Zupełnie tez pominąłeś zaprojektowanie go.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem