Komentowana treść: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox
[#61] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@Drakon, post #60

Ale nie wiem czy zauważyłeś, że zrobiłem drugi wątek i rozmawiam tam z Juenem jak rozwiązać problemy z IMP-em.
U mnie po prostu IMP nie działa dobrze, a nie że obsługa jest trudna. A Wy na mnie naskakujecie, że to niemożliwe, że jestem głupi itd.
To nazywam fanatyzmem.

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 20:24:03 przez TuReX
[#62] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@TuReX, post #61

zrobiłem drugi wątek i rozmawiam tam z Juenem jak rozwiązać problemy z IMP


Bardzo mnie to cieszy, ale ja piszę w tym wątku, a nie w tamtym :)

Czego więc nie roz... a nie, czekaj, bo widzę, że zaczynam grać w szachy z gołębiem.

Tak więc - bez odbioru i miłego wieczoru szeroki uśmiech.
3
[#63] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@Drakon, post #62

Ja swoje i Wy swoje. Od rana próbuję wyjaśnić problem z IMP-em, po czym jestem atakowany. Bo to, że Juen jest lubiany, nie znaczy że jego program musi mi się podobać.
I już jestem "ten zły". Smutne.


Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 20:33:36 przez TuReX
1
[#64] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@TuReX, post #63

Na Twój pierwszy komentarz, w tym wątku, odpowiedziałem rzeczowo. Bo miałeś jakieś tam rzeczowe uwagi, na które warto było odpowiedzieć.

W następnej odpowiedzi (wypowiedź #11) pozwoliłeś sobie na ten komentarz:

"Czyli readme nie ma (pewnie autor nie ma czasu), ale ważne, że wywiad jest (na lans ma czas)"

To był nieuzasadniony i nieoczekiwany atak na osobę, która na to nie zasłużyła. Dlatego tak, to Ty jesteś "ten zły". Twoje słowa mówią za Ciebie.
8
[#65] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@miau, post #64

To nie był atak, tylko stwierdzenie faktu, ale jeżeli samo słowo "lans" jest tak źle przez Was odbierane to coż mogę poradzić.
Nie znam Juena, nie wiem "na co zasłużył", po prostu skomentowałem doniesienia "medialne". Dla mnie temat jest skończony, każdy zostanie przy swoim zdaniu.

Przy okazji wykryłem, że IMP działa dobrze bez Wicher-startup. Tylko teraz problem jest taki: czy IMP jest słabo napisany, czy Wicher robi problemy? Ale to napisałem dokładnie w tym drugim wątku.


Ostatnia aktualizacja: 03.08.2023 21:20:51 przez TuReX
1
[#66] Re: Materiał wideo na temat IMP3 oraz IMPBox

@TuReX, post #65

U mnie i u reszty testujących w tym u testera wichra imp3 dziala
5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem