Komentowana treść: AQUABYSS PL
[#1] Re: AQUABYSS PL
OK
3
[#2] Re: AQUABYSS PL

@diobou, post #1

OK
3
[#3] Re: AQUABYSS PL
No i znów szanuję. OK
Kilka osób zapewne nie zapłaci za kolejny semestr kursu angielskiego.
6
[#4] Re: AQUABYSS PL

@MDW, post #3


Fajnie jest znać angielski, ale powiedzmy sobie szczerze - gra, jeśli ktoś zdecyduje się na wątek fabularny, wymaga ponadprzeciętnej znajomości tego języka. To wielu mogłoby popsuć zabawę. Ale nawet tryb sandboksu nierzadko ma komunikaty bardziej złożone i dla kogoś, kto nie sięga na co dzień do angielskiego, też mogłoby to sprawiać trudności. O wiele prostsze gry lokalizowane były na Amidze, więc w tym przypadku nie było nawet czego rozważać szeroki uśmiech
10
[#5] Re: AQUABYSS PL
bardzo dobrze
3
[#6] Re: AQUABYSS PL
OKOKOK
3
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] Re: AQUABYSS PL

@AgedCode, post #4

Fantastyczna wiadomość! Wiadomo jak długo może potrwać lokalizacja? Jak dużo jest tekstu?
[#15] Re: AQUABYSS PL

@Jield, post #14

Tekstu jest bardzo dużo, ale proces tłumaczenia będzie trochę podobny do niemieckiego. Piszę trochę, bo gra od początku była tworzona tylko na dwa języki, tzn. kod zawierał od razu alternatywne wpisy dla niemieckiego i jeśli nie było tłumaczenia, to pojawiał się tekst angielski. Teraz ta decyzja trochę się będzie mścić i z polskim będzie trudniej, bo trzeba będzie we wszystkich tych miejscach pododawać kolejne językowe etykiety. Mówimy oczywiście o tekście zaszytym w kodzie, bo tekst w edytorze dialogów, którego jest ok. 95% albo i więcej, tłumaczony będzie na identycznej zasadzie jak niemiecki, czyli najpierw główny rdzeń, tj. dialogi ogólne/uniwersalne, niezależne od fabuły (tryb sandbox), a następnie wg postępu scenariusza (story mode).

Jak długo? Myślę, że najpóźniej do końca listopada powinna być już pierwsza, najważniejsza część. Dalej tłumaczenie będzie się odbywać na bieżąco i dostępne będzie zawsze w pierwszej kolejności jako automatyczna aktualizacja w grze dla tych, którzy łączyć się będą z serwerem, a co jakiś czas wrzucane będą całe paczki na sklep i serwer FTP dla tych, którzy grają offline.
7
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] Re: AQUABYSS PL

@MDW, post #3


Kilka osób zapewne nie zapłaci za kolejny semestr kursu angielskiego.


Nauczyciele angielskiego nienawidzà Ich!
3
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] Re: AQUABYSS PL
Po zaledwie pięciu dniach prezentujemy pierwszy film z postępu prac nad polskim tłumaczeniem:



Uwagi i sugestie można zamieszczać zarówno tutaj jak i w dedykowanym wątku tutaj.
6
[#22] Re: AQUABYSS PL

@AgedCode, post #21

OK
2
[#23] Re: AQUABYSS PL

@BULI, post #22

gram trzeci dzień i już nie mogę się doczekać kolejnej sesji nocnej w mojej mrocznej krainie :P

4
[#24] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #23

Przez chwilę zobaczyłem monitor na 3 nogach ale widzę, że kolega podobnie jak ja na 19'' 5:4 uruchamia - najlepszy widok.

A "Mroczna Kraina" - super!OK
3
[#25] Re: AQUABYSS PL

@Skotos, post #24

To są nowe Dell z matrycami IPS jestem tak zadowolony,że pewnie kupię kolejne w przyszłym roku :)
Mam już HDMI w każdej ami poza a1000
3
[#26] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #25

ja ich kupilem 7, rowniez polecam i da sie znalezc prawie darmo
4
[#27] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #25

Jaki to dokładnie model?
[#28] Re: AQUABYSS PL

@waldiamiga, post #27

od tego sprzedawcy kupiłem
https://allegro.pl/oferta/monitor-19-dell-p1917s-sxga-5-4-ips-profesjonalny-14262372849
[#29] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #28

My od tego sprzedawcy:
https://allegro.pl/uzytkownik/FajnyKomputer/oceny

Przy większym zamówieniu można było skutecznie negocjować cenę ;)

Model: Dell P1917S

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2023 11:58:20 przez Yoshitaka
[#30] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #23

Kilkoro piratów usuniętych. Podoba mi się taki system bitwy. Mam nadzieję, że nie za szybko trafi się ktoś z większym szczęściem, bo w ostatniej bitwie uratował mnie tylko pech pirata.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem