Komentowana treść: AQUABYSS PL
[#31] Re: AQUABYSS PL

@Rafał A-3000, post #30

Ja nadal między 3ma miastami , może w któryś wieczór mi podpowiedź co nieco na chacie ?
[#32] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #31

Wieczorem spróbuję założyć wątek ze stoczniami i dostępnymi w nich statkami.
[#33] Re: AQUABYSS PL

@Rafał A-3000, post #32

no ja mam problem, ze odkryłem chyba Sztokholm i Mediloan, ale są za głęboko i nie wiem co dalej, nie udaje mi się nigdzie indziej dopłynąc bo się boję, ze mi paliwa zabraknie i ...utknąłem, przydałby się taki tutorial, how to start, który wyjaśniłby jeszcze 1-2 kroki dla mnie ...
[#34] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #33

Na początku tylko kilka miast jest w zasięgu. Reszta będzie po zmianie statku. Sam mam teraz Craba i 300m. Wcześniej była jeszcze Medusa. Znam kilka miast i też mogę je tylko mijać, bo są zbyt głęboko. Trzeba szukać zysków i zmieniać statki na lepsze.

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2023 20:27:17 przez Rafał A-3000
[#35] Re: AQUABYSS PL

@Kwahu, post #33

Co do paliwa to zawsze możesz wezwać pomoc (SOS) i za 200$ przypłynie pomoc i Cię zatankują za ile będziesz chciał.
[#36] Re: AQUABYSS PL

@Rafał A-3000, post #35

Tu jest dostępna lista znanych mi miast i stoczni. Jak widać część z nich nadal jest dla mnie niedostępna.
1
[#37] Re: AQUABYSS PL

@AgedCode, post #15

Cześć! Jak tam prace? Są jakieś trudności?
[#38] Re: AQUABYSS PL

@Jield, post #37

Hej. Dzięki, że pytasz.
Na tym etapie nie. Pojawią się w momencie tłumaczenia zdań dynamicznie łączonych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem