Komentowana treść: P96 3.4.1
[#1] Re: P96 3.4.1
Ściągnąłem bez problemów.
1
[#2] Re: P96 3.4.1

@Kitech, post #1

Ale jestes pewien ze ta sciagnieta wersja z ORDER HISTORY to jest ta najnowsza a nie poprzednia? Bo on tam ma jakis problem z upload'em tego na strone i rozsyla najnowsza wersje ludziom bezposrednio na maila.
3
[#3] Re: P96 3.4.1

@Kitech, post #1

Był okres czasu, że nie dało się u nich nawet zalogować. Jest postęp, bo logowanie działa.
2
[#4] Re: P96 3.4.1
Czekam aż pojawi się na chomiku i przetestuję.
8
[#5] Re: P96 3.4.1

@Wankowicz, post #4

Trollujemy czy kradniemy?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 18:35:53 przez wali7
4
[#6] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #5

Ani jedno ani drugie. Kupiłem ~półtora roku temu oryginał po czym dostałem maila od jesna z op******em, ze zapłaciłem zbyt niska kwotę. Kilka miesięcy później zgłosiłem sprawę, że paczka z układami, które niego kupiłem zaginęła. Dostałem od jensa permanentnego bana na jego produkty.

Nie mam żadnych wyrzutów sumienia używając chomikowego picasso.
10
[#7] Re: P96 3.4.1

@Wankowicz, post #6

Jak można zapłacić zbyt niską kwotę?
1
[#8] Re: P96 3.4.1

@_arti, post #7

Pewnie była promocja i można było zapłacić "co łaska".
2
[#9] Re: P96 3.4.1

@_arti, post #7

Nie pamiętam dokładnie, ale przy zakupie podawana jest minimalna kwota do zapłaty 10€ i sugerowana (dla wspomożenia programistów) 12€. Po przelaniu niższej z kwot można usłyszeć pretensje od Jensa.

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 20:45:37 przez Kitech

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 20:46:04 przez Kitech
2
[#10] Re: P96 3.4.1

@_arti, post #7

Bo tam jest mini 10 euro jak tak było abonament . ( jak dobrze pamiętam )
Ale jak zapłaciłeś 10 euro to Jans pisał @ z op****** że za mało itp.
A sam ustala kwotę mini
2
[#11] Re: P96 3.4.1

@Kitech, post #9

Po przelaniu niższej z kwot można usłyszeć pretensje od Jensa.

Brzmi jak sposób na wywołanie easter-egga
3
[#12] Re: P96 3.4.1

@Wankowicz, post #6

Rób tak dalej i zachęcaj innych. Może w końcu osiągniesz swój cel: koniec rozwoju Picasso96.
Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji OK
2
[#13] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #12

Ale przyznasz że podawanie niższej o 2eur ceny tylko po to żeby powyżywać się na kupującym świadczy o skłonnościach psychopatycznych. Przecież mógł od razu ustawić o 2eur więcej.
11
[#14] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #12

koniec rozwoju Picasso96
Może wtedy devsi OS3 zrobili by jakieś serio RTG w systemie, zamiast podpierania się słabo zaprojektowanym komercyjnym produktem, który użytkownik musi kupić oddzielnie. Mi się ten plan podoba.
9
[#15] Re: P96 3.4.1

@Krashan, post #14

Mam wrażenie, że wcześniej było gdzieś jakieś okienko do pobierania, a teraz udało się tylko z historii zamówienia. Dobrze, że się jeszcze załapałem ale niedługo się ,abonament' skończy. :(
[#16] Re: P96 3.4.1

@michal_zukowski, post #13

To jest nowy model sprzedaży - opierd*lware
10
[#17] Re: P96 3.4.1

@gerul, post #16

I po roczku zostań bez aktualizacji i kup jeszcze raz prawie to samo Nie, nie kupie jeszcze raz tego samego.
1
[#18] Re: P96 3.4.1

@Krashan, post #14

Mam poważne obawy, czy na tak olbrzymim i perspektywicznym rynku jak amigowy znajdzie się ktoś, kto rozwinie nowe RTG z kompletem sterowników....
Tak wiec podkładanie nogi istniejącemu i rozwijanemu od lat projektowi jest co najmniej głupie.
Pomijając moralny aspekt procederu kradzieży.
PS. Mocno rozróżniam prawdziwą kradzież wciąż rozwijanego produktu, na której traci deweloper i użytkownik, od pseudokradzieży 30-letniego porzuconego softu (na której nie traci nikt).
2
[#19] Re: P96 3.4.1

@michal_zukowski, post #13

Mógł, i akurat tego nie rozumiem.
Raz kupowałem licencję P96 za 12 euro, a raz za 10, i w żadnym z przypadków nie było problemów. Szczęście?
1
[#20] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #19

Ja też zawsze kupuje za 10 ale regularnie - pewnie dlatego Jens nie marudzi szeroki uśmiech
2
[#21] Re: P96 3.4.1

@_arti, post #20

Kupiłem licencję za 10,54 EUR, dostałem fakturę, nigdy nie otrzymałem żadnych maili z pretensjami.

Jens był zawsze super pomocny, chociaż mnie nie zna i nie ma żadnego interesu w wyróżnianiu mnie na tle innych. Do tego stopnia pomocny, że raz zdiagnozował mi ACA500+, naprawił i odesłał bez opłat, mimo że zepsułem kartę przez własną głupotę (o czym wiedział).

O nową wersję sterownika P96 poprosiłem mailem dziś rano i przysłał mi ją w ciągu 9 minut.

Okropny ten Jens.
5
[#22] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #19

Według mnie głupie to jest nie czytanie wszystkich moich wypowiedzi. Zachęcam do lektury pozostałych postów.

Nie ja podkładam nogi jensowi tylko on mi. Nawet jak bym chciał kupić legalną wersję p96 to nie mogę. Zresztą nic od niego nie mogę już kupić.
1
[#23] Re: P96 3.4.1

@miau, post #21

jens jest okropny. Poczekamy jak będziesz miał do niego jakaś reklamację albo paczka ci się zgubi. Poczytaj zagraniczne fora. Ludzie się nie raz skarżyli na jego idiotyczne podejście do $$.

Warto nadmienić jeszcze jedną ciekawą rzecz. jens w swoich zabawkach montuje systemy do wykrywania błędów użytkownika (odwrotne podłączenie urządzenia). Natomiast nie kwapi się aby zrobić coś co tym błędom może zapobiec.
3
[#24] Re: P96 3.4.1

@Krashan, post #14

Tak przecież miało być. Miało...
(...)w planach mają zintegrowanie go z nadchodzącymi nowymi wydaniami systemu operacyjnego.

https://www.ppa.pl/aktualnosci/picasso96-w-rekach-individual-computers-i-hyperionu.html
1
[#25] Re: P96 3.4.1

@Wankowicz, post #6

Witam.
Miałem podobną przepychankę z Jensem - też zamówiłem komplet scalaków.
Przesyłka nie dotarła. Zgłaszałem mu kilka razy e-mailem ale to olewał.
W firmie kurierskiej to nadający może złożyć reklamację a on tego nie zrobił tylko mnie zbywał.
Dopiero jak zgłosiłem do PayPal o zwrot (z dokumentacją) to wtedy się raczył odezwać
z pretensjami co ja od niego chcę i zagroził wpisanie mnie na "czarną listę".
Buc i tyle.
4
[#26] Re: P96 3.4.1

@ted, post #25

Czy przypadkiem przesyłka nie jest śledzona? Co to za problem odnieść się do trackingu, a następnie wyegzekwować należne sobie prawa? Przecież Jens wydaje normalne faktury, przelew jest zrobiony z banku do banku, a przesyłka ma tracking. Wszystko udokumentowane, nie mieszkamy w Burkina Faso...
Robiłem u Jensa pewnie za 20 razy zakupy, w tym kilka kart, cztery chipsety, jakieś inne scalaki, do tego oprogramowanie. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024 16:14:09 przez wali7
1
[#27] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #26

Sam też kilka rzeczy tam kupiłem i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa.
[#28] Re: P96 3.4.1

@Rafał A-3000, post #27

Pewnie po prostu wszystko jest dobrze dopóki idzie dobrze, a jak pójdzie coś źle to już jest kiepsko
2
[#29] Re: P96 3.4.1

@Mokry, post #2

Masz rację. ściągnąłem poprzednią wersję, a na maila nic nie dostałem!
1
[#30] Re: P96 3.4.1

@wali7, post #26

Witam.
Tak, dostałem nr do śledzenia przesyłki ale czy dobry, bo miejsce docelowe było na śląsku a ja mieszkam koło Rzeszowa.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem