Komentowana treść: P96 3.4.1
[#31] Re: P96 3.4.1

@Kitech, post #29

Masz rację. ściągnąłem poprzednią wersję, a na maila nic nie dostałem!


Tez nic nie dostalem jeszcze. Moze jemu trzeba maila napisac?
1
[#32] Re: P96 3.4.1

@Mokry, post #31

Tzn, że ze strony i zakładki konta IC nie pobiera tej najnowszej?
1
[#33] Re: P96 3.4.1

@ted, post #30

No to bez wątpienia było coś nie tak.
[#34] Re: P96 3.4.1

@Rafał A-3000, post #32

Tzn, że ze strony i zakładki konta IC nie pobiera tej najnowszej?


Nie, tam jest ta poprzednia. Nie udało im się zrobić upload'u tej najnowszej bo mają jakis problem ze stroną. Dlatego rozsyłają na maila.
1
[#35] Re: P96 3.4.1

@Mokry, post #34

Bardzo dziwne. Może podpisują każdą kopie aby sprawdzić kto leakuje i go zbanować
2
[#36] Re: P96 3.4.1

@Mokry, post #31

Tak, napisz. Napisałem maila i nowe P96 dostałem w kilka minut.
1
[#37] Re: P96 3.4.1

@miau, post #36

To muszę też napisać...
1
[#38] Re: P96 3.4.1

@Wankowicz, post #6


Dostałem od jensa permanentnego bana na jego produkty.


A czy to nie jest czasem tak w UE (nie żyjemy na szczęście w Stanach), że napis

TEGO PANA JUŻ NIE OBSŁUGUJEMY

jest niezgodny z prawem?

Jak by mnie coś takiego spotkało to bym się wkurwił bardzo i poszedł do prawnika z tym.
1
[#39] Re: P96 3.4.1

@_DiskDoctor_, post #38

Art. 135 KW



Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,
podlega karze grzywny.



Wystarczy znaleźć niemiecki odpowiednik.
[#40] Re: P96 3.4.1

@_DiskDoctor_, post #39

Nie jest to wprawdzie w 100% jednoznaczne (jak większość prawa zresztą), ale ja to bym się kłócił:

Application of Article 102 TFEU

Tłumaczenie z DeepL


Artykuł 102 zakazuje nadużyć ze strony spółek posiadających pozycję dominującą na danym rynku.


Jens posiada w niektórych przypadkach w oczywisty sposób pozycję dominującą (bo jest jedynym producentem i sprzedawcą niektórych rzeczy Ami), więc Art. 102 Traktatu o Funkcjonowaniu UE, ma moim zdaniem jasne zastosowanie tutaj.

Czekam aż ktoś Go pogoni do sądu (niekoniecznie z PL), to się skończy Jego nieuprawniona arogancja.
1
[#41] Re: P96 3.4.1

@_DiskDoctor_, post #40

Napisałem... i teraz mnie pyta o nr od zakupu. Jakieś jaja. Nie umie sprawdzić w bazie adresu e-mail? Dopiero co mu pisałem by nie oszczędzał na złączu Buddhy bo nie styka to on nie widział problemu. Szkoda, że tu się dopatrzył. Chyba już go nie lubię.
1
[#42] Re: P96 3.4.1

@Rafał A-3000, post #41

Powinieneś mieć w mailu.

Wszystko o co pyta sprzedawca powinno być w mailu albo nie powinien pytać.
[#43] Re: P96 3.4.1

@_DiskDoctor_, post #42

Mam tam swoje konto. To nie był mój jedyny zakup u niego ale ma widać problem by sprawdzić konto w swoim sklepie.
[#44] Re: P96 3.4.1

@Rafał A-3000, post #43

Chyba boi się że ktoś przejął konta.
Chcę się zabezpieczyć. szeroki uśmiech
[#45] Re: P96 3.4.1

@Kitech, post #1

Sprawdzałeś wersję? U mnie na koncie jest 3.4.0 a nie 3.4.1 Data zakupu 3.02.2024
[#46] Re: P96 3.4.1

@hexan, post #45

Pytanie o id to wysłał od razu, a pakiet już drugi dzień idzie... Pewnie muszą go Chiny zweryfikować..
A może czeka, aż mi się licencja skończy?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2024 10:57:06 przez Rafał A-3000
[#47] Re: P96 3.4.1

@Rafał A-3000, post #46

Ja wysłałem ID zamówienia w temacie maila i dostałem odpowiedź na drugi dzień.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem