Komentowana treść: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)
[#31] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@Aurel, post #5

tak, byli partyzanci z krwi i kości
2
[#32] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@Skotos, post #30

Lecz jeśli nie zdarzy się masa crapów lub "dla beki" wystawianych produkcji to przyjemniej jest brać udział w konkursie z większą liczbą uczestników.

Zgadzam się! Dlatego nie podoba mi się mnożenie kategorii. Dobrze, że chociaż na niektórych parties łączą multichannele z 4ch, to zawsze jakiś krok w odpowiednim kierunku.
[#33] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@doktor, post #31

Byli, potwierdzam :D
2
[#34] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@kempy, post #17

Jest już na scene.org:

https://files.scene.org/browse/parties/2024/decrunch24/
[#35] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@kempy, post #34

Zrobiłem mały test - pobrałem wszystkie prace, spakowałem do ZIP-a i wyszło mi, że to raptem 700 MB (było trochę więcej, ale jeden film jest podwójnie). Bez problemu taki link do wszystkich prac mógłby się znaleźć na stronie imprezy. Plus zdjęcia z wręczenia nagród. Plus wyniki. To przecież kawał historii i jedna z najbardziej znanych imprez w PL. A że są strony, które służą do tego, żeby tam zamieszczać prace z parties i jest to wszystko scentralizowane? Ok, dobry argument. Ale w takim razie po co w ogóle robić stronę samej imprezy? Przecież też można by było rzucić informacje na Demozoo, gdzie jest "party calendar" i "ludzie by sobie znaleźli, jakby chcieli".

Nie wiem, może brakuje mi starych magazynów dyskowych, gdzie wszystko jakoś bardziej "żyło" i ludzie z przyjemnością czytali raporty z parties połączone z wynikami, ukazywały się recenzje dem itd. Teraz to wszystko wpada do jakiejś studni, z rzadka ktoś coś skomentuje na forum. Jest jeszcze Pouet, gdzie ludzie coś komentują, ale to już chyba ostatnie takie miejsce.

A co tam - żeby nie było, że tylko gadam - link - bezpośredni link do zip-a ze wszystkimi pracami. Bo czemu nie. Bo się da. Pozdro!
8
[#36] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)
Pozdrawiam przybyłych, a tych co nie dotarli zachęcam na kolejne imprezy: http://kaczus.zrzeda.pl/decrunch2024/index.html
2
[#37] Re: Demoparty Decrunch 2024 (Wrocław)

@KaczusNG, post #36

Super. Zaraz sobie pościągam fotki.
Ja mam jakąś taką fotograficzną sklerozę polegającą na tym, że w czasie imprezy zupełnie zapominam cynkąć jakieś fotki (na miarę moich skromnych możliwości), a później tego żałuję. Na szczęście zwykle znajdą się takie dobre dusze jak Kaczuś, które nie tylko zdjęcia zrobią ale nawet je udostępnią.
Dzięki. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem