kategorie: Amiga Classic, MorphOS 2.x, MorphOS 3.x
[#31] Re: Morphos 3.2 na Amidze klasycznej

@Jacek Piszczek, post #30

Jak Efika 400 MHz może działać z 128 MB RAM na 3.2 to czemu nie może tego robić A4000 z 256 MB ZorroRAM i CVPPC 366 MHz? Nie powinno być chyba aż takich tragedii. Zresztą A4000 może mieć i 1GB RAMu. Rozumiem, że ekonomicznie na to patrząc się nie opłaca ale nie o to w tym wszystkim chodzi.
[#32] Re: Morphos 3.2 na Amidze klasycznej

@pong777, post #31

Pewnie, że nie o ekonomię chodzi. Ja np. na klasyka nie mam czasu i dlatego PPC sprzedałem, więc więcej screenów ode mnie nie będzie.
[#33] Re: Morphos 3.2 na Amidze klasycznej

@Jacek Piszczek, post #32

To ja nie screeny to może chociaż jakaś nocna kompilacja dla odważnych?
[#34] Re: Morphos 3.2 na Amidze klasycznej

@BULI, post #33

W całym Teamie już chyba tylko 2-3 osoby mają sprawne klasyki z PPC. Może kiedyś się zmobilizują, żeby coś wypuścić, a może nie. Aktualna kompilacja niezbyt działa, więc wypuszczenie jej średnio by pomogło.
[#35] Re: Morphos 3.2 na Amidze klasycznej

@Jacek Piszczek, post #32

A masz jeszcze Efike?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem