Forum » PPA
[#1] Karta członkowska
Co powiedzieli byście gdyby redakcja PPA stworzyła karty członkowskie dla aktywnych użytkowników portala PPA :D
[#2] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

A co dawało by posiadanie takiej karty?

[#3] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

Jestem Za!
a co to znaczy dla Ciebie Aktywnych?

[#4] Re: Karta członkowska

@krismiszcz, post #3

Aktywnych tzn dla mnie np takich, którzy często się wypowiadają i mają np powyzej 100 lub więcej postów. A właściciele takiej karty mogli by mieć np bardziej rozbudowane konto na portalu PPA a zawsze można by było pochwalić się koledze z Pc że należymy do klubu Amigowców - myśle, że takie coś przyciąneło by trochę więcej ludzi na PPA.
[#5] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #4

a ci co jeżdzą na Meetingi ?
Co do twoich pomysłów np. powyżej 100 komentarzy nie zbyt trafione.
masz Ty 140, a poprzednie 139 mogą być bez sensu i tylko nabijanie licznika!

[#6] Re: Karta członkowska

@krismiszcz, post #5

Możę i się zgodze. 100 moze mało ale np 200/300 i zresztą i tak redakcja decdowała by czy przyznać temu komuś taką karte. Wiem, że to jest koszt dla redakcji ale mogło by to się spodobać. Albo np karta mogłas by być przyznawana tym, którzy byli np na minimum 3 meetningach??
[#7] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

Nie podoba mi się taki pomysł. Jeśli już ktoś chce się czymś pochwalić czy faktycznie zasłużyć na uznanie (jeśli o to zabiega) aktywnego przez innych czytelników portalu to lepiej napisać jakąś recenzję, opis programu, gry, sprzętu, podsyłać newsy lub chociaż pomaga ludziom, którzy zgłaszają swoje problemy na forum. Za ilość natrzepanych postów (a czasami widać jak ludzie piszą takie nie odnoszące się do niczego posty - chyba chcą sobie licznik poprawić) przyznawanie jakichś kart członkowskich uwarzam za poroniony pomysł i tyle.

[#8] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

Jak będę miał jakiś upust w sklepie na winiacza to ja jeszcze mogę za taką kartę zapłacić.
[#9] Re: Karta członkowska

@Sasquatch, post #8

ja mam znaczek Apple na portfelu i w sklepie dostaj gratis Jabłuszko Sandomierskie :) ... ale Dwikozy też dobre

[#10] Re: Karta członkowska

@krismiszcz, post #9

jabluszko sandomierskie jest produkcji dwikóz ;)
http://www.dwikozy.zpow.pl/
[#11] Re: Karta członkowska

@rzookol, post #10

Czarna Perła rulezuje. A kartom innym niż Voodoo mówimy stanowczo NIE.

[#12] Re: Karta członkowska

@grxmrx, post #7

Tez uwazam to za poroniony pomysl.. Co my jacys masoni jestesmy, czy co??
I tak ludzie czytujacy PPA stanowia swego rodzaju elyte, wiec po co wprowadzac kolejne kasty??
[#13] Re: Karta członkowska

@grxmrx, post #7

Absolutnie popieram Twoje stanowisko. Jest wiele pracy do wykonania przynoszącej pożytek dla naszego środowiska. Już lepiej wydawać biuletyn z ciekawymi tekstami firmowany przez PPA. Gdyby 10 osób RZETELNIE poświęciło kilkanaście godzin w miesiącu to spokojnie by taki biuletyn mógł powstać. Osobiście chętnie bym wziął udział w takim projekcie.
[#14] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

Ilość nabitych postów o niczym nie świadczy, tylko tyle, że koleś umie pisać na klawiaturze. Tym, czy się ktoś udziela, jest ilość opisów, porad, i ogólny wkład w PPA, a nie ile nabazgrał na forum; "Cześć Jasiek, to ja!" <-- to też jest post wnoszący coś do PPA?! Nie, a podniesie licznik z 99 na 100 i już jest "karta" (tfu!).
Każdy z PPA sam wie czy jest miłośnikiem Amigi czy nie, może to komuś powiedziec, ale żeby zaraz machać jakimiś "kartami" (tfu!) przed oczyma żeby udowadniać się nim jest, to chyba zajeżdża niedowartościowaniem.
[#15] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #6

Minimum 3 meetingi?? A jeśli ktos jest powiedzmy w wieku gimnazjalnym a mamusia go nie puści na taki meeting?? (Tak jak ja na przykład.) Bez sensu - Tak jak mówi grx - napisac pare recek i po sprawie . Tylko po co komu takie karty?? Po co zmieniać to co jest dobre? Nie popieram



Ostatnia modyfikacja: 04.08.05 09:05
[#16] Re: Karta członkowska

@AlaN, post #14

Ciągle nie zostało ustalone PO CO by była taka karta nam a nie ZA CO ( to już na dłuższe debaty )
[#17] Re: Karta członkowska

@DiloN, post #16

Może na tajne pokazy sprzętu nowego i systemów na PPA Meeting? ;)

Ja już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wystartowania z hostingiem, ale zawsze brakuje wykończenia pomysłu. Czytajcie inny wątek, który zaraz założę.

[#18] Re: Karta członkowska

@DiloN, post #16

Kaart amogła by być przyznawana tym, którzy naprawdę się udzielają na PPA. PPA mogłas bny dojśc do porozumienia i wlaścicielom takich kart dawać małych bo małych ale zawsze zniżek na jakieś zakupy w Matau tak aby Matay nie tracił a potencjalny kupując y zyskał. Np jeżeli już nie Matay a jakaś firma ma marże 30% dla właściciela karty wynosiła by ona 25% - przykład. A Ci którzy się nie udzielają mogli by spobie wykupić taką karte tak aby PPA zyskałona rozwój portalu ( relacje z meetingów np zagranicznych ). Wiadomo jednak że dziś o kase tródno ale moze znalazł by się jednak ktoś kto by sobie takie coś sprawił. To tylko moja propozycja która jest tylko propozycją.
[#19] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #18

EEE to juz wole karte skarbonka z auchana....
Za male srodowisko... Firmy maja i tak male zyski... Po co cudowac? Duzo piles/wachales/paliles/wciagales jak to wymysliles? ;)



Ostatnia modyfikacja: 04.08.05 13:53
[#20] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #18

Mleko napisał(a):

"Wiadomo jednak że dziś o kase tródno ale moze znalazł by się jednak ktoś kto by sobie takie coś sprawił."

Spraw sobie słownik ortograficzny.
[#21] Re: Karta członkowska

@stony, post #20

Słownik?? Za duży wydatek :D nie na moje nerwy i kieszeń :D musiałbym brać kredyt dobshe ze czytałem dórzo ksionżek bo prawie nie robie błenduf (tak naprawde to serio nie robie błędów tylko czasem nie używam polskich znaków :D)

[#22] Re: Karta członkowska

@rzookol, post #10

sorry :) chciałem go sprawdzić czy się zna na trunkach czy tylko mleko pije :)

[#23] Błędy ortograficzne

@malin666, post #21

No to jak już masz połączenie z internetem to chociaż odwiedzaj http://sjp.pwn.pl
Że o wykorzysteniu korektorów tekstu pisanego przed wysłaniem nie wspomne...
Miej litość nad tymi, którzy czytają też twoje wiadomości na tym forum, jeszcze ktoś później się pomyli (bo wielu to przecież wzrokowcy...) w jakimś oficjalnym piśmie, w pracy, etc. zupełnie nieświadomie...

[#24] Re: Błêdy ortograficzne

@grxmrx, post #23

"Że o wykorzysteniu korektorów tekstu pisanego przed wysłaniem nie wspomne..."

Chodzi o żywych korektorów czy programy?? O ile istnieją takie programy :P

[#25] Re: Karta członkowska

@krismiszcz, post #22

Ja pije tylko Mleko ostatnio :D Średnio 4 kartoniki dziennie :D Czasem przez przypadek wypije jakąś mineralkę :D

[#26] Re: Błêdy ortograficzne

@malin666, post #24

Istnieją. Na Amidze na przykład Ort i Checker...

[#27] Re: Błêdy ortograficzne

@grxmrx, post #26

A na grzybie?? Bo jakby nie patrzeć moja Amisia jest za słaba do Netu i jestem skazany na Win szit :(

[#28] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #4

Ten post pisze tylko po to żeby sobie statystyke poprawić... kto wie może się kiedyś przyda :D
[#29] Re: Karta członkowska

@jerry, post #28

Temu panu odjac 10pktow i zglosic sprawe do prokuratury w zwiazku z nieuczciwa konkurencja!

[#30] Re: Błêdy ortograficzne

@malin666, post #27

Word?
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem