Forum » PPA
[#31] Re: Karta członkowska

@AlaN, post #14

To ja proponuje za przekroczenie 500 na budziku, oprocz karty czlonkowskiej, jakiegos nowego Pegasosa. To bym juz kasy nie musial zbierac, tylko ostro bym sie wziol za spamowanie forum

[#32] Re: Karta członkowska

@Mleko, post #1

Każdy chciałby być członkiem! A tym bardziej aktywnym członkiem!


[#33] Re: Karta członkowska

@5K18a, post #31

To ja proponuje za przekroczenie 500 na budziku, oprocz karty czlonkowskiej, jakiegos nowego Pegasosa.

Gdyby miało do czegoś takiego dojść, to prędzej ufundowalibyśmy nagrodę za 500 artykułów niż 500 postów na forum czy w komentarzach. A swoją drogą, to byłby dobry pomysł. Dla pierwszego, który napisze, może nie 500, ale chociaż 40 dobrych, rzeczowych artykułów, które zostaną zamieszczone na PPA taka nagroda. Ciekawe czy motywacja byłaby większa i tekstów spływałoby więcej niż obecnie. :D
[#34] Re: Karta członkowska

@mailman, post #33

o, to bym sie skusil ;D urlop akurat i te sprawy... hehe
[#35] Re: Błêdy ortograficzne

@malin666, post #27

mi koqueror pod linuchem wyłapuje błędy
[#36] Jak napisać artka... (Re: Karta członkowska)

@grxmrx, post #7

...lepiej napisać jakąś recenzję, opis programu, gry, sprzętu...

A właśnie... jak ktoś ma pomysł na coś z tych rzeczy to w jakiej formie ma to być ? Jako plik stricte tekstowy czy html ? Co z layoutem artka ?

[#37] Re: Jak napisać artka... (Re: Karta członkowska)

@Dopuser, post #36

Czysty tekst. Resztą się już zajmiemy. Przydałoby się też trochę obrazków (do ubarwienia tekstu), najlepiej w wysokiej jakości, aby można było z nimi coś ewentualnie zrobić. Najlepiej popularne formaty (IFF, JPEG, PNG, GIF, BMP).
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem