Forum » PPA
[#31] Re: Przerwa techniczna

@SirLEO, post #25

To ja jeszcze trochę pomęczę.
Po przeniesieniu strony ChangeIt na nowe konto dodałem banner PPA (jeden z tych ze strony http://www.ppa.pl/reklama/ ). Wszystko było pięknie do czasu, gdy nie kliknąłem na banerku, żeby sprawdzić czy przeniesie mnie na stronę PPA. Przenieść wprawdzie przeniosło ale nie mogę wrócić do nowej strony ChangeIt - za każdym razem przenosi mnie do strony na starym serwerze.
Niech ktoś mnie oświeci, co się stało. DNSom się coś stało i nagle "przypomniały" sobie stary serwer? Co można z czymś takim zrobić?
[#32] Re: Przerwa techniczna

@APC74, post #31

Ja nie mam takiego problemu, a sprawdziłem przed chwilą. Sądzę, że być może cache na dysku lub serwera proxy jeszcze posiada coś starego.

[#33] Re: Przerwa techniczna

@mailman, post #32

Cache, hosts (czy jak mu tam) i ciasteczka czyściłem parę razy od wczoraj. To nie to. Tym bardziej, że dzieje się to na wszystkich moich przeglądarkach (w przypływie rozpaczy odpaliłem nawet IE i dałem mu na chwilę uprawnienia do przeglądania netu). Ale jeżeli u Ciebie działa, to wygląda na to, że moje DNSy znowu pokazały na co je stać. ;) Muszę je po prostu przeczekać. Albo rozejrzeć się za jakimiś normalnymi...
[#34] Re: Przerwa techniczna

@APC74, post #33

Zmień proxy i spróbuj raz jeszcze.

[#35] Re: Przerwa techniczna

@APC74, post #33

Poproś admina sieci żeby zaktualizował DNSy ;)

Co do komentarzy z wątkami to kod nadaje się tylko do przepisania.

[#36] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #35

To ja dorzucę coś od siebie ;)

Gadacz sie u mnie wysypał: http://img87.imageshack.us/img87/6871/gadacztl9.png

[#37] Re: Przerwa techniczna

@alpine, post #36

Nie będę przecież wyłączał całej strony żeby jeden plik na serwer wrzucić..., a że akurat w tym samym czasie ktoś odczyta strone to inna sprawa.

[#38] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #1

W dziale "giełda" nie można odpowiedzieć poprzez e-mail na żadną ofertę.
[#39] Re: Przerwa techniczna

@amigafan, post #38

Poprawione


[#40] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #39

Jak wpisałem komenarz w dziale AmiGG, to dostałem e-mail, że nastąpił błąd z wysyłaniem poczty z wp.pl, gdzie nie posiadam zresztą konta. To samo po drugim komentarzu. Natomiast komentarze pojawiły się na stronie poprawnie.

Ps. Po tym komentarzu zresztą też, ale z inną treścią.



Ostatnia modyfikacja: 19.01.08 20:12
[#41] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #39

Czy wysyłanie prywatnych wiadomości działa?
Wcześniej po wysłaniu wiadomości pokazywało się coś w stylu "wiadomość wysłano", a teraz po kliknięciu na "wyślij" nic się nie wyświetla i nie wiadomo czy pisać jeszcze raz czy nie.
[#42] Re: Przerwa techniczna

@amigafan, post #41

Cała domena ppa.pl aktualnie nie działa (a u kogo działa to do czasu...).
Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Tymczasowo włączyłem www.wiesci.net jako adres, z którego można się dostać na stronę.

[#43] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #42

Powodzenia z zażegnaniem tego problemu domenowego. Właśnie coś mnie nagle wylogowało :P i te nowe ciasteczko (cookies) do kolekcji na kolację ;).

[#44] Re: Przerwa techniczna

@grxmrx, post #42

Teraz mam tak że przez Proxy (TPSA) adres www.ppa.pl nie działa a jak wyłącze pośrednika to jest OK. Co się właściwie dzieje??
[#45] Re: Przerwa techniczna

@TomK, post #44

whois mówi "Trwa postępowanie wyjaśniające dotyczące domeny ppa.pl. (ppa.pl)"

[#46] Re: Przerwa techniczna

@x3nU, post #45

Sprawa została wyjaśniona, niestety znowu niektórzy muszą czekać na aktualizację DNS-ów. Pod Windowsem pomaga wpisanie polecenia: ipconfig /flushdns

[#47] Re: Przerwa techniczna

@SirLEO, post #46

windowsowe sieci ti jedna wielka tragedia :( właśnie łączę win98 z vistą :(

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem