[#31] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@basemaker, post #25

We Wroclawiu ? Mozesz podac dokladniejsze umiejscowienie? :P
1
[#32] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@toki, post #11

...ech...nostalgia. Dawno temu to w okolicach Sanoka było więcej amigowców. Powysychało to wszystko, z moich znajomych ostał się jeden a i tak się wyprowadził ;) podobnie jak ja... ale fajnie było przypomnieć sobie kolesia - pamiętam, że sprzedawał wszystkie możliwe programy (piraty oczywiście). A po wejściu w życie sławetnej ustawy robił to nadal, tylko miał taką "partyzancką" minę...ogólnie faktycznie mruk udający GURU komputerowego. Nawet nie wiedziałem, że ten sklep jeszcze istnieje. Następnym razem jak będę w Sanoku to zajrzę na pewno - miejsce się nie zmieniło?

Pzdr!
[#33] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@Bartek, post #32

W Szczecinie koło banku blisko Bramy Portowej nadal stoi budka/kontener w którym niegdyś mieścił się Amisoft. Przyciąga mnie jak magnes, mimo że sklepu tam żadnego już dawno nie ma, ja nie mam już Amigi, a na brak softu (dla emulatora) nie narzekam.
[#34] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@Marmacg5, post #17

Ja widziałem jakies 2 lata temu w MediaMarkt joystick QuickShot (tak, tak taki amigowy na sprężynki) za chyba 70 zł. Normalnie mnie zatkało , nowiutki jojstick ;)

[#35] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@yackar, post #30

A ten we Wrocławiu ?
[#36] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@s2325, post #33

Mieszkam w Złociencu byłe koszalinskie od szczecina 100 km od Poznania 200km od piły 100 km moze ktoś jest z tej okolicy ( zostałem sam z amigą reszta trzyma w piwnicy lub wyrzuciła na smietnik) pozdrawiam Leszeksas
[#37] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@Leszeksas, post #36

? Niby kto i dlaczego wyrzuciłby ją na śmietnik? Daj sobie raczej spokój z takimi znajomościami.
[#38] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@Leszeksas, post #36

witam jestem z Połczyna Zdroju mysle ze to blisko mozemy pogadac moj nr gg
4495878 a moja ami to apollo 1260 /50 48mbRam voodo3 i mediator karta muzyczna chwilowy brak monitora ale jutro sie moze to zmieni a moja ksywka jest bliska prawdy.
[#39] Re: Traktowanie mnie w sklepie

@MróweK, post #12

Szkoda, że kolega się nie udziela już.

1Ghz 20 lat temu w C64 - ciekawe co mogło takie C64 obsłużyć więcej ? Ile RAMU mógł obsłużyć taki C64 ?

Ciekawe na czym polegała ta modyfikacja proca w Ami ? Kartę turbo przerabiał ? Fajnie byłoby dotrzeć do tego speca żeby zdradził tę ciekawą wiedzę którą już posiadał lata temu! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem