[#31] Re: Systuacja Amigi

@LeMan, post #30

PS. Czy mi się tylko wydaje, czy też cała ta dyskusja dość mocno odbiegła od głównego wątku?

Przecież to najzupełniej normalne ;)

[#32] Re: Systuacja Amigi

@LeMan, post #30


inna sprawa że GuruMeditation od paru ładnych lat nie widziałem

http://www.amiscena.org/acp/acp04.gif

:)
[#33] Re: Systuacja Amigi

@Kaczus, post #26

Na maskotke pasuje superfrog... ale ta gra jest juz troche stara cokolwiek... moze by tak nowa wersje zrobic w 3d (tak jak przerobili stare mario na mario 64)???
[#34] Re: Systuacja Amigi

@KAM_, post #32

Normalnie się wzruszyłem :)
THANX

LeMan

[#35] Re: Systuacja Amigi

@szulu, post #6

szulu napisał(a):

> Nie wiem jak używacie tego XP, chyba naprawdć inaczej;) Zresztą
> moi znajomi kloniarze też non-stop przeinstalowują Win. U mnie
> w domu od pół roku nie reinstalowałem (od zainstalowania) a
> wcześniej Me pond rok. Na kompie mojej narzeczonej też ponad
> pół roku zasuwa bez reinstalki, a chodzi prawie cały czas, bez
> wyłączania, w dodatku cały czas coś ściąga, kobieta łazi po www
> i nie ma problemów.

Heh... ja swojego systemu nie musiałem jak dotąd NIGDY reinstalować... a istalowałem go sobie z dziesięć lat temu (albo i dawniej?)
[#36] Re: Systuacja Amigi

@szulu, post #10

A co do emulacji PUP napisz do mnie na priv to podeślę Ci ustawienia WOSa, z którymi u mnie działa i pup (emulacja) i wos.

he he.. czy w przypadku jakiegoś W$ możliwa by była taka sytuacja?
np. jakiś WinUser pisze że w menedżerze urządzeń ma jakieś wykrzykniki a inny mu odpowiada: podaj mejla to podeślę ci moje ustawienia AGP i powinno pomóc. raczej odpada.

i to jest właśnie w AmigaOS piękne.
np. nie działa ci AmiGift? podeślę ci całe moje archiwum po instalce... :) i gra! :D
[#37] Re: Systuacja Amigi

@Liluh, post #20

Zgadzam sie. Przyszlosc Amigi byc moze bardziej tkwi w wysmiewanych klasycznych maszynkach typu A500/1200 niz mrzonkach o odbudowie rynku z ktorego bedzie mozna wyzyc.
[#38] Re: Systuacja Amigi

@SZAMAN, post #14

Ozesz, w morde. Ciekawe czy jestes w stanie zrobic wiecej grafik niz masz programow do grafy na dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem