[#1] m. pampuch
i wiadomo cos o Marku Pampuchu?
[#2] Re: m. pampuch

@m.pampuch, post #1

...hmmm... i tak i nie! Wolałbym tak...
[#3] Re: m. pampuch

@m.pampuch, post #1

sam go zapytaj, w sobote wieczorem ma byc na ircu podobno.
[#4] Re: m. pampuch

@Valwit, post #3

IRC to jest dosyc szerokie pojecie. :) Moglbys troche to przyblizyc, nazwe kanalu na priva podeslac? :)
[#5] Re: m. pampuch

@SZAMAN, post #4

Czy nie lepiej juz zakonczyc ten temat? Trzy razy juz byl odgrzewany i nic z tego nie wyszlo...tzn wyszlo brednioserial, ktory za chwilke wyprzedzi mODE nA sUKCES. Jesli MP nie chce sie pokazywac w srodowisku Amigi, to dajmy spokoj czlowiekowi.
[#6] Re: m. pampuch

@SZAMAN, post #4

oczywiscie w ircnecie, jak sie zjawi to dam znac na #amisia. ma byc "okolo siódmej" (wnioskuje że wieczorem :)
[#7] Re: m. pampuch

@m.pampuch, post #1

Pan pampuch olam mnie i moją Amigę
A wierzyłem w niego do końca
[#8] Re: m. pampuch

@Shredder, post #7

Czytałem jego wstępniki z "MA", ale to nie jest moje guru :), ludzie dajcie żyć temu człowiekowi, jak nie chce być popularny to nie.

[#9] Re: m. pampuch

@Shredder, post #7

Ty masz jakies pojecie o ekonomii? Po prostu jego firma zbankrutowala, a on z cala pewnoscia stracil o wiele wiecej niz Ty. Moze gdyby nie przejmowal MA wraz z jego zobowiazaniami, tylko stwozyl nowy tytul mialby jakas szanse, a tak utopil tylko zdrowie i pieniadze.
Tak mu za to do dzisiaj niektorzy dziekuja - wiec co sie dziwic, ze nie ma ochoty bywac w tym srodowisku.

[#10] Re: m. pampuch

@Darek S., post #9

No proszę, o trudnej sytuacji MA po odejściu od Lupusa nie wiedziałem. Zresztą przestałem kupować MA w 98. Jeśli się ktoś czepia pana Pampucha, to według mnie nie powinien.

[#11] Re: m. pampuch

@Darek S., post #9

Czy ja wiem czy nowy tytuł by coś zmienił? Niedługo po MA upadło przecież ACS :S

[#12] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #11

jakbyscie nie przestali kupowac do konca (mysle iz sporo osob do konca zostalo, ale nie wystarczajaco) to byc moze koniec by jeszcze nie nadszedl i w wypadku acs i ma. ale nasz amigowy swiatek w polsce nie jest wystarczajaco duzy by porownac skale sprzedazy pism amigowych z konsolowymi czy grzybiarskimi. wiec wydawcy je zamkneli. czesc ekipy acs pisze (badz pisala - sam nie wiem juz jakie pisma sa jeszcze na rynku) w pecetowych pismach. r.belke byl w "komputer swiat gry" (lub jest jesli jest jescze ta gazetka) wraz z niektorymi ludzmi z top secreta (haszak, alex...), suicide siedzi chyba w cd projekcie. jakos musza zarabiac. a Pampuchowi nalezy sie swiety spokoj, wiele dla nas zrobil, bardzo wiele...
[#13] Re: m. pampuch

@ketyow, post #12

O przepraszam - ja kupowałem dopóki MA i ACS były dostępne w okolicznych kioskach. Potem praktycznie były już nie do dorwania - tym bardziej, że ACS zaczął wychodzić nieregularnie.

[#14] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #13

Ja też kupowałem MA do końca tzn ostatni numer to byla wersja cd numer 3 jeśli dobrze pamiętam (leży gdzieś zagrzebany) i byłem prenumeratorem.
M.Pampuch mocno stał przy Amidze ale niestety jeśli ktoś kupuje gazetę i porzycza innym żeby niemusieli płacić to przy tak niewielkim nakładzie musiało się to tak skończyć.Powinniśmy zrobić ściepe dla Pampucha bo trzymał się do końca i zależało mu i na nas użytkownikach najlepszego komputerka na świecie i na samej Amisi.

Ściepa dla Marka kto jest za??? :)

[#15] Re: m. pampuch

@ketyow, post #12

Ja też kupowałem do końca... A co do pana Pampucha to nie jest to sprawdzona na 100 % informacja, wraz z synem pracuje(ał) w comarchu.
A rafał Belke był chyba red. naczem w jakiejś gazecie PSX-owej, udziela(ał) sić też w Machinie.
[#16] Re: m. pampuch

@elt, post #15

Comarch? Być może się będę próbował wkręcić to sprawdzę ;)

[#17] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #16

Bartek wciąż ponoć tam pracuje.
[#18] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #13

Hmm... a ACS wychodził kiedykolwiek regularnie? Jakoś nie pamiętam :))
Co do kupowania kupowalem tez wydania po upadku papierowego, te na
CD... Ale tak jak się spodziewałem i mps-owi mówiłem, że niestety
będzie ilość osób zainteresowanych wydaniem niepapierowym będzie
spadać... Niestety miałem rację...

[#19] Re: m. pampuch

@Kaczus, post #18

Z tego co pamiętam, to do '97 wychodził regularnie. Potem zaczęły się akcje w stylu nr z CDkiem i wtedy zaczęły się opóźnienia w wydawaniu.

[#20] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #19

jeśli łączone numery uznać za regularne...

[#21] Re: m. pampuch

@elt, post #17

... no proszę...
Nadal nie ustaja echa o postaci pana M.P.
Ciekawe prawda?
Mam nadzieję że miewa się lepiej od nas ;)
[#22] Re: m. pampuch

@TJindy, post #21

jak bumerang... normalnie jak bumerang :D

[#23] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #22

M.Pampuch - czlowiek Mit...

[#24] Re: m. pampuch

@Mat, post #23

Wszyscy o nim mówią, ale nikt go nie widział ;)

[#25] Marek Norris

@alpine, post #24

Powiem Wam w sekrecie, że Marek Pampuch i Czak Noris to jedna i ta sama osoba. :]

[#26] Re: m. pampuch

@Mat, post #23

Taaak, teraz tylko wysnuć jakąś spiskową teorię, np. że M. Pampuch tak naprawdę nie istniał a sławetne wstępniaki tak naprawdę pisało kilka różnych osób :P



Ostatnia modyfikacja: 04.03.06 19:15
[#27] Re: Marek Norris

@Kokos, post #25

i kopał pc z półobrotu ? :D

[#28] Re: m. pampuch

@koodlaty, post #26

Albo, jesli policzy sie wszystkie litery we wstepniaku i pomnozy przez 3 to wyjdzie 666

[#29] Re: Marek Norris

@alpine, post #27

Normalnie nie śledzę tego wątku, ale fakt że pan Marek i Norris to ta sama osoba jest całkiem śmieszny :) brawo za poczucie humoru.

[#30] Re: Marek Norris

@ZigZag85, post #29

Heh. Prawda, że jest podobieństwo? :P

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem