[#31] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@Prince, post #30

Mnie sie wydaje że Skolman mówi że dzięki PPC może słuchac 3 mp3 naraz bo PPC dekoduje te mp3, a nie 68k!! Mogłeś kupić 060 :)

[#32] Re: Nie nawidzê mojego classica

@Bartek the Orson, post #1

Przyślij do mnie :) Nie jeden taki złom stawiałem na nogi!
[#33] Re: Nie nawidzê mojego classica

@mono, post #32

Ten temat już chyba trochę nieaktualny bo z tego co wiem to orson wszysto sprzedałi zostały mu: A600 z Hd i goła 1200. Chyba że jeszcze ma to apollo :)

[#34] Re: Nie nawidzê mojego classica

@Malin, post #33

Szkoda, mejle czytam rzadko, na fora tez rzadko zagladam, a potem me serce cierpi jak slysze tak straszne rzeczy:/
[#35] Re: Nie nawidzę mojego AHI

@Prince, post #26

Na starszej wersji AmigaAMP engine WarpUP lub PowerUP, ja mam AHI 4.180 z nowym AHI-Handler paula.audio itd. Fast 14bit stereo++ calibrated. Po wczytaniu jednego AmigaAMP odpal drugiego zapyta czy znienić konfig tak wejdź do config i nic nie zmieniaj zatwierdź i odpal ponownie tego następnego, i jak działa?

http://s20.yousendit.com/d.aspx?id=0LVPBRD7P3P030L7D4ASXH00U9



Ostatnia modyfikacja: 06.12.05 17:49
[#36] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@Prince, post #28

> Normalnie słucham na SongPlayerze 1.53 bez AHI. Ma najlepszą jakość dźwięku ze wszystkich playerów.

Bosz ile razy mam pisać, że najlepszą jakość dźwięku z mp2-3 bez użycia AHI na Pauli ma Prayer2 następnie jest DiamondGUI i dopiero SongPlayer.

[#37] Re: Nie nawidzę mojego AHI

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #35

Coś tam działa, ale musiałem zmienić tryb z "HiFi 14bit stereo++ calibrated" na taki sam ale 8 bit. Tak jak wspomniałem zjadło mi tryby "Fast". Acha częst. w Ahi też musiałem zmniejszyć, bo w 48KHz, to mogłem sobie pomażyć. W AmigaAMPie dodatkowo ustawiłem jeszcze "Divide freq" na dwa...ciągle mało! Tnie jak na starym pececie!

[#38] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@Malin, post #29

Tak dekoduje mp3 PowerPC, a moja leciwa 68k 040/30MHz zajmuje się przesyłem danych. Jak miałem 040/40MHz to nawet na AGA można się nieźle bawić AmigaAMP z PowerPC 200MHz, ba nawet lepiej szybciej i płynniej na AGA śmigają pluginy z sterownikiem CGX2AGA niż na karcie BVisionPPC co dla mnie teraz jest smutne :(

[#39] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

Szkoda tylko że na zwykłym sterowniku 14 Bit co jest razem z Prayerem o "normalnym" odtwarzaniu niskich tonów z plików wav można tylko pomażyć. Mam oczywiście 020 i na niskich tonach Prayer sobie popierduje.... Inne playerki jakoś grają (choć Amplifier z X-Audio bez AHI pogarszał jakość)

[#40] Re: Nie nawidzê mojego classica

@mono, post #34

Ja tak miałem przez okrągły roczek ;)
Miałem wymieniane karty apollo,a była to wina płyty ;)
A teraz Winuae śmiga aż miło.



Ostatnia modyfikacja: 06.12.05 18:35
[#41] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

Prayer2 jest daleko za SP 1.53 (nowsza wersja SP ma gorszą jakość dźwięku) zarówno pod względem dynamiki, jak i czystości szczególnie w wyższych partiach. Myślę że ma tu znaczenie częstotliwość z jaką oba programy pracują. Dla Prayera jest to max. 44.1 kHz.
Acha, nie wiem czy dobrze ustawiłem "Audio Driver", mam na "Paula 14bit internal"

[#42] Re: Nie nawidze mojego AHI

@Malin, post #39

Do wav aiff cdda i innych bardzo dobry i lekki jest TKplayer.

Zainstaluj sobie wreszcie MUI to odpalisz SongPlayera i inne programy, a instalacja ręczna tego MUI jest bardzo prosta nawet lepiej niż tym instalatorem następnie dopisz sobie Assign MUI: SYS: i to wszystko

[#43] Re: Nie nawidze mojego AHI

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #42

Już dawno zainstalowałem mui i już dawno uzywam SongPlayera ale chciałbym też Prayera2 ale on mnie nie lubi :D

[#44] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@Prince, post #41

Dla Prayera jest to max. 44.1 kHz.



[#45] Re: Nie nawidzê mojego AHI

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #44

Dodam coś od siebie:

Amisię sprzedałem, czynu żałowałem.

Obecnie kupuję grzyba-Ale szukam jakiegoś prostego turbo (m-tec??) bądź elboxa bądź czegoś z 8fast do mojej machiny zagłady-płyta a1200 1d1 w obudowie od a500.
Może ktoś się zlituje i podeśle jakaś kartę?? Mogę wydać na nią tak z 5zł (fast) bądź 30zł (elbox 030) czy 40zł.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem