[#31] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@mailman, post #28

Tak wiem. Chyba nie ma zadnej restrykcji czasowej jesli chodzi o odpisywanie na posty w ppa?

[#32] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@sordan, post #24

sordan napisał(a):

> No tak wszystko fajnie, ale jak sie ma konto na yahoo od 4 lat
> to ciezko sie go mimo wszystko pozbyc.
gmail ma taka fajna funkcje - moze 'zbierac' wiadomosci z innych kont (u mnie z onet, wp, tlen). uzywam go od kilku lat i jest niezawodne :)

polecam
pozdrawiam

[#33] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@sordan, post #31

Nie ma, ale dotknąłeś tematu, który moim zdaniem mógł się z 10 razy zdeaktulizować...

[#34] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@11MASTEr, post #1

Też potwierdzam. WP ssie. Szczególnie jak zawiesi się ściąganie poczty z serwera. Anulujesz, próbujesz jeszcze raz i dostaje komunikat Skrzynka pocztowa w użyciu. Pisałem do nich w tej sprawie. Napisali że wiedzą o tym, ale na razie nic z tym nie zrobią.
Moja rada: olać darmowe skrzynki pocztowe i kupić za kilka złotych miejsce na porządnym serwerze, skrzynkę bez śmieci. Ja tak zrobiłem. Nie mam 2 GB miejsca na poczcie tylko 100 MB, ale nie mam żadnych problemów. 2GB i tak bym nie wykorzystał jak codzień ściągam pocztę.

AS napisał(a):

> Ja mam na onecie i nie mam problemów. Niestety warunkiem
> darmowego konta jest odbieranie reklam z onetu, ale jest ich 1
> na 2-3 dni.

ja też miałem na onecie, ale było do bani więc przeszedłem do wp. a teraz uciekłem od darmowych skrzynek całkiem.

mailman napisał(a):

> Nie ma, ale dotknąłeś tematu, który moim zdaniem mógł się z 10
> razy zdeaktulizować...
>
>

a jednak nie, bo problemy z wp są dalej :)

[#35] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@QkiZ, post #34

Widzę, że zostałem wywołany do tablicy :D
Ja mam skrzynkę na onecie od 95 roku - jak dobrze pamiętam. Onet jest słabą stroną informacyjną (delikatnie mówiąc), ale serwery mają dobre i dobrze postawione. Większych problemów z nim nie miałem, a teraz jest dość dobry filtr antyspamowy.

[#36] Re: piep#$*^e konta mejlowe

@AS, post #35

Ja z Onetu zrezygnowałem (to znaczy z wchodzenia na niego przez WWW), gdy pokazali, w jak głębokim poważaniu mają użytkowników, wyłączając klasyczny i lepszy zdaniem większości, interfejs poczty. Przez pewien czas funkcjonowały dwie wersje, można było przejść na stary, jeżeli komuś się nie podobał nowy (i bardzo dużo ludzi prosiło, by zrobic opcję umozliwiającą ustawienie sobie tego interfejsu na stałe), ale NIE. Onet wiedział lepiej. Ostatecznie chyba w lutym tego roku wyłączył starą wersję interfejsu mimo gorących protestów użytkowników. To mnie do niego zniechęciło. Teraz odbieram pocztę przez Operę/YAM-a.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem