[#1] Smietnik z forum
Mialem tego nie pisac,ale musze. Potrzeba.

Denerwuje mnie ostatnio forum. Dzieje sie cos dziwnego, albo to ja zwariowalem.
Denerwuje mnie te odpisywanie na noobow. Taki szary wilk co pisze cos bez rak i nog. Albo Arti iles tam, ma wkoncu tego firefoksa. Czy musza pisac bzdety?Amigafan tez niezle bojki robi. Ale w szczegoly wdawal sie nie bede.
Denerwuje mnie tez wasze podejscie. Ktos napisze cos glupiego a wy robicie z tego cyrk. Malo tego niektzorzy robia dla smiechu o nich tematy.

Czy nie morzna by ignorowac lub banowac takich. Takim sposobem tylko zasmiecacie wg. mnie porzadne amigowskie forum. Swiety tez nie jestem ale trzeba przeciw temu dzialac. Sa dzialania moderatora-widze, alete tematy gnija i psuja wizerunek forum, a tym bardziej nowym userom. Takie posty trzeba kasowac a urzytkownikow banowac.
Bez chleba,wody nie mozna przerzyc. Ale chyba od napisania glupiego posta da sie przerzyc. Zamiast marnowac swoj czas na bzdety niech zrobia cos na czyis porzytek.Albo niech poobserwuja forum ale niech nie napisza glupiego slowa.
Szary wilk, to przyznam dziwny goscie a jego "he he he" mnie wkur.... Czy ten pan nie morze sie powstrzymac od napisania zlego posta. Wina tez lezy czesciowo po naszej stronie. Gdybysmy takich ignorowali byloby dobrze a tacy to jeszcze bardziej "atakuja". Poprostu zal mi slow.

Arti iles tam,nie morzesz posiedziec 5 minut (a jesli to nie starcza wiecej) zeby napisac dobrego posta. Czy to tak trudno wysilic sie. Ja sie wysililem, kiedys bylem kims jak szary wilk (albo i gorzej). Ale sie postaralem i jestem teraz jaki jestem.

Tak wiec niech era chamskiego ppa sie skonczy.



Ostatnia modyfikacja: 27.07.07 14:27
[#2] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

pwe napisał(a):

> Czy nie morzna by nie ignorowac lub banowac takich.

Czyli co ignorujesz ich, a chciałbyś przestać?

[#3] Re: Smietnik z forum

@Kaczus, post #2

Moja pomylka

[#4] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Tak, masz rację. Tym bardziej żałosne się to robi kiedy sam podajesz doskonały przykład na potwierdzenie przysłowia "przyganiał kocioł garnkowi"...



Ostatnia modyfikacja: 27.07.07 14:29
[#5] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Oślepłem! ;)

[#6] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Nic na temat pieprzniętego APC74? A tak się staram...
[#7] Re: Smietnik z forum

@APC74, post #6

To wkoncu ja mam 666 postow. OK

[#8] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #7

WELCOME IN HELL ;)
[#9] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #7

W nagrodę za trollowanie w założonym przez siebie wątku o przeciwdziałaniu zaśmiecania forum, odpoczynek do północy...
[#10] Re: Smietnik z forum

@APC74, post #8

ja też

[#11] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Przypominam, że bez Szarego Wilka nie było by "Amigi NIC". ;)
[#12] Re: Smietnik z forum

@Mario, post #11

tak napisał ?? xD, jest lepszy ode mnie

[#13] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Rany boskie, az tylu bykow z "rz" i "ż" w roli glownej dawno nie widzialem.
Chyba tego nie ...przerzyje...


---
no i tym sposobem powstal kolejny bezsensowny post, a pozniej bedzie zal i placz...
[#14] Re: Smietnik z forum

@selur, post #13

A mnie się czepiali, pwe może ciebie też do firefox-a przekonamy ;)



Edycja: Co robi mój nick w twojej sygnaturce ;/



Ostatnia modyfikacja: 27.07.07 16:27

Edycja: ty masz nic pwe tylko na ppa, ja mam na 13 forach ten nick ;/, nierób siary!!



Ostatnia modyfikacja: 27.07.07 16:29
[#15] Re: Smietnik z forum

@selur, post #13

Dlatego ze jestem dyslektykiem.
Niestety kwitka nie mam.

[#16] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #15

Po co komu kwitek, niedawno tak jechałeś ten kwitek, a teraz...

[#17] Re: Smietnik z forum

@arti4-92, post #14

Nie tylko na PPA. Mam tez na CNF i na kilku innych. Na kilku inny tez mialem ale zmienilem na Cyril Sneer.

[#18] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #17

to sorry, ale ja mam wszędzie ten sam nick ;)

[#19] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Nic bym nie napisał w tym wątku jakby powyższy tekst był napisany przez kogoś innego.

Czepiasz się Szarego Wilka, że pisze bez sensu. Fakt, czasem jest męczący. Ja jednak mam o za takiego gawędziarza co chce sobie pogadać o "złączach Amigi". Problem w tym, że większość ma już dosyć wymyślania "co by było gdyby...".

Czepiasz się Artiego, a sam walisz byki straszliwe. On ma FireFoxa, czas na Ciebie.

Czepiasz się Amigafana. Sam nie wiem o co. Faktycznie on czasem przegina, ale bez trudu można znaleźć osoby, które przeginają nie mniej niż Amigafan (tyle, że w drugą stronę).

Jednak nikt z tej trójki nie pisze postów, które brzmią jak pogróżki brzdąca chowająceo się za plecami starszego brata.
Np. jak post nr 33 w wątku z poniższego linku.
http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=7&i=3479&t=3479&startliczba=25&v=f
[#20] Re: Smietnik z forum

@Jaszczur, post #19

tak rajca asm walel blyki strazliwe

[#21] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #20

A teraz pwe przeczytaj post #1 i #20.
Widzisz? Sam mówisz o nie zaśmiecaniu forum i co? To, według Ciebie, miał być kontrargument na zarzut Jaszczura, tak?

[#22] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #21

Kolejny bezsensowny wątek dla nabijania postów... ;)

[#23] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Ale nikt cię nie zmusza do czytania PPA.
Jak coś ci się nie podoba to nie czytaj i tyle.
Poza tym jakoś nie widziałem abyś ty zrobił coś pożytecznego dla reszy amigowej społeczności co tak bezpardonowo zarzucasz innym.
[#24] Re: Smietnik z forum

@APC74, post #8

Poprawnie powinno byc "Welcome TO hell" a nie IN;)

[#25] Re: Smietnik z forum

@Lorak, post #24

Miałem cichą nadzieję, że nikt tego nie zauważy...
[#26] Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #22

To może usunąć liczniki postów? Wtedy nikt nie będzie pisał dla samego nabijania licznika.
[#27] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Jaszczur, post #26

To bardzo dobry pomysł.
Tyle że wtedy ciężko będzie zrobić jakiekolwiek statystyki z userami.

[#28] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@pwe, post #27

A te wasze staty, którymi się tak przejmujecie, to taki wielki rispekt czy co?

[#29] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Kokos, post #28

No, no, świetnie na CV wygląda!

[#30] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@pwe, post #27

Jestem za tym!!!
Statystyki są nie potrzebne!!!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem