[#31] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #30

No, i po kłopocie.
Licznika nie ma, więc i Szary Wilk, i Artur R2D$$$^%$^ nie będą spamować.

[#32] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #31

Błędne Twoje wnioski.

[#33] Re: Smietnik z forum

@APC74, post #25

szary wilk ;) stawia sie jak zorro na wezwanie ;).
[#34] Re: Smietnik z forum

@SzaryWilk, post #33

a tak powaznie to moze nie zajmujmy sie takimi p******ami he he he tylko czyms konstruktywnym dla ami he he he.
[#35] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Kokos, post #32

Niestety jak widać...

[#36] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #35

Niestety licznik nadal jest. Wystarczy wejść do profilu.
Ale już owiele lepiej że został skasowany w miejscu pod avikiem.

[#37] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@pwe, post #36

Może i z profilu poprosimy o usunięcie...
pwe, wejdź na swoje forum i popraw linka w podpisie.

[#38] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #31

Jasne. Juz to widze. Pozatym ja jestem zdania ze zle ze usunieto liczniki. Nikomu oprocz Tobie i pwe nie przeszkadzaly. W dodatku spamerzy beda dalej spamowac i niczego to nie da. A liczniki czasem sie przydaja, chociazby po to ze jak np. widze nieznany mi nick na forum to jestem w stanie dojsc czy osoba jest tu po raz pierwszy czy jednak gosci tu dluzej. Ja jestem zdania zeby przywrocic licznik. Poza tym chyba skuteczniejsza metoda byloby np wyzerowanie licznika coponiektorym. Moze wtedy zaczeliby zastanawiac sie nad tym co pisza i nie beda ciagle pchac dwuwyrazowych postow albo wdawac sie w dyskusje jak z gg. A tak mamy odpowiedzialnosc zbiorowa i ja czuje sie z tym zle ;) Tak wiec Panie Moderatorze, moze oglosic wiadomokomu (tylko prywatnie) ze jak bedzie pisal dalej bezsensowne tasiemce to sie mu wyzeruje licznik i bedzie sie zerowalo za kazdym razem kiedy bedzie sie to powtarzalo. Taka moja propozycja. Pozdrawiam cierpliwych moderatorow OK

[#39] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Lorak, post #38

Możesz to sprawdzić w profilu.
Nie tylko ja, i szanowny kolega tego chcieliśmy. ;)

[#40] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #39

A czy ja chciałem? Uznałem że to dobry pomysł...ale nie do końca. Pozatym nie łaskaw raz kliknąć w profil? ;) :P

[#41] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@DanielJ., post #35

Daniela widać

[#42] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Lorak, post #38

Nie ma licznika? wtf? Żądam usunięcia mojego konta z tego portalu.

[#43] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Lorak, post #38

chyba skuteczniejsza metoda byloby np wyzerowanie licznika coponiektorym. Moze wtedy zaczeliby zastanawiac sie nad tym co pisza

Coś mi mówi, że po wyzerowaniu licznika niektórzy z nas zdwoili by wysiłki w spamowaniu. Więc skutek byłby odwrotny od zamierzonego. :D

Mnie osobiście licznik ani ziębi ani grzeje - jeżeli mam ochotę odpowiedzieć na jakiegoś posta to odpowiadam i nie wnikam w cyferkę pod awatarem.
[#44] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@APC74, post #43

Zerowanie co kilka dni i nawet największy spamer nie da rady :P

[#45] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@Hellena, post #44

A moze inne rozwiazanie - za kazda durna wypowiedz -10 lub -50 z licznika?

[#46] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@reactor, post #45

Tia.. A grxmrx napiszę silniczek, który będzie oddzielał ziarno od plew... Ludzie.. Co Wy tutaj wypisujecie..

[#47] Re: Smietnik z forum

@pwe, post #1

Panowie Admini, błagam!
Bez takich rewolucyjnych zmian po zamiauczeniu pary niewdzięczników!

Przeżyję niewliczanie postów z działów "Hydepark" czy "Pręgierz", przykładowo, ale całkowite wywalenie licznika spod avatara jest trochę irytujące. Jak ktoś już nade mną napisał, to doprawdy pomocna rzecz, kiedy chcesz szybko zobaczyć z kim masz do czynienia.



Ostatnia modyfikacja: 29.07.07 00:26
[#48] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #47

"Tak zle, tak niedobrze a tak jeszcze gorzej..."

kurde zdecydujcie sie wreszcie !! Moze w koncu ktos zaproponuje cos sensownego i wpierw zapyta o to innych czy im sie ten pomysl podoba.


Teraz kiedy moderator zareagowal blyskawicznie i wdrozyl nowy "pomysl" to nagle sie okazuje, ze nikomu sie on nie podoba... i wszyscy chca powrotu do stanu sprzed interwencji... to jest po prostu denne.


Zaczynacie biadolic jak te "stare baby w chustach" z topiku o projekcie RTS.
[#49] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #47

Panowie Admini, błagam!
Bez takich rewolucyjnych zmian po zamiauczeniu pary niewdzięczników!


Wlasnie

[#50] Re: Smietnik z forum

@selur, post #48

Teraz kiedy moderator zareagowal blyskawicznie i wdrozyl nowy "pomysl" to nagle sie okazuje, ze nikomu sie on nie podoba... i wszyscy chca powrotu do stanu sprzed interwencji... to jest po prostu denne.

Czlek sie spieszy - diabel sie cieszy. Pozatym naduzywasz slow 'wszyscy' i 'nikomu'. W dyskusji bierze udzial raptem kilka osob.

Pozatym ja nie biadole tylko pisze co wg mnie mogloby wygladac inaczej. Przeciez moge, co?

Co do sensownego pomyslu ja zaproponowalem. Zerowanie licznika. Mysle ze jak sie komus tak zrobi ze 2-3 razy to nauczy sie pisac wartosciowe posty.

[#51] Re: Smietnik z forum

@selur, post #48

Wyobraź sobie moje zdziwienie gdy wchodzę po paru godzinach na ppa a tu czegoś równie ważnego jak licznik postów niema. Poczułem się całkowicie ominięty w zadecydowaniu o tym, jakby część mojego domu usunięto pod moją nieobecność...
Tak, wiem że jest nadal głębiej w profilu.

"Internet is serious business"! ;)



Ostatnia modyfikacja: 29.07.07 00:28
[#52] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #51

Niestety moja wyobraznia jest nazbyt plytka, bym mogl sobie wyobrazic owo zdziwienie. 8O
[#53] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@pwe, post #27

A gdyby zamiast licznika postów byłaby data rejestracji na ppa ?

[#54] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #51

Ja brak licznika zauważyłem dopiero wtedy, gdy przeczytałem, że już go nie ma.
Ja tu nie wchodzę by sprawdzić kto ma większego licznika, tylko by poczytać i porozmawiać.

Czy licznik jest naprawdę taki ważny? Jeśli ktoś po liczniku sprawdza, czy ktoś jest weteranem, to wydzie, że "Moderator" to zwykła lama, bo postów ma mniej niż ja.
Może jeszcze dodamy rangi? Po 10000 postach zostanie się "Super Mastah Fakir Amigowiec" i dostanie sië animowaną koronę nad avatarem.

Licznik postów znaczy tylko i wyłącznie ile ktoś naprodukował postów. Postów mam mniej niż Arti, a nie oznacza to, że jestem na tym forum krócej.



Ostatnia modyfikacja: 29.07.07 08:28
[#55] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@kjb, post #53

Nie ma takich danych w bazie danych, nie jest i nie była zapisywana data rejestracji.

[#56] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@grxmrx, post #55

To może data napisania pierwszego posta? ;p

[#57] Re: Smietnik z forum

@5h00n4y, post #51

Nie ma kilku cyferek - i dobrze! bo ludziom szukajacym rzetelnej informacji to nie jest potrzebne . Na innych forach tez z tym sa problemy. Po kilku wizytach na forum widzimy kto pisze na temat, a kto wypelnia miejsce bzdurami.



Ostatnia modyfikacja: 29.07.07 11:10
[#58] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@x3nU, post #41

x3nU, możesz mi wytłumaczyć o co chodzi?
Niby że ja spamuje? Co do tego, ograniczam się.
Nie zakładam codziennie nowego tematu, i nie odpisuje w każdym nowym, aby tylko coś powiedzieć. Tak więc przykrość mi sprawiłeś.

[#59] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@grxmrx, post #55

Uzupełnię trochę: licznik nadal JEST, ale schowany nieco. Spamerzy stracą psychologiczną motywację, a jak komuś zależy by się dowiedzieć czy ktoś dużo pisze, to niech kliknie na nick tego kogoś i w profilu zobaczy wszystkie dane o nim. Proste i skuteczne.
Dodatkowym powodem było to, że forum teraz nieco szybciej działa i nie obciąża tak bazy SQL.

[#60] Re: Nabijanie postow (Re: Smietnik z forum)

@SirLEO, post #59

Z tym obciążeniem SQL to żeś pojechał.. xD Jedno zapytanie.. Ile zasobów to zajmuje? xD

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem