[#61] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@Solo Kazuki, post #55

No widzisz, jak mało wiesz.
[#62] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@amigafan, post #60

E no, co ty, jako komputera? Efiki? Jakoś mi to nie przyszło do głowy.
Widzisz, jeden kupi żonie za cięzkie pieniądze troche heksagonalnie skrystalizowanego węgla, chociaż jedynym sensownym zastosowaniem takiego kamyczka jest cięcie szkła, inny kupuje kartonowe doniczki za 400 zł, a jeszcze inny chciałby kupować jakieś elektroniczne rupiecie wagonami (po co? będzie się w tym tarzać, czy może skład złomu otworzy? dziwny jest ten świat...).
Jako fizjolog roślin stawiam na pomidorki. Pomidorki rulez.



Ostatnia modyfikacja: 10.02.08 10:52
[#63] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@ender, post #50

Ceny dyktuje rynek.
W momencie gdy pojawił się OS4 dla klasyka sądziłem (niestety naiwnie), że teraz ceny kart z PPC pójdą w górę (to się akurat sprawdziło ;) ), a z 68k stanieją. Gdybym wszystkie te karty które w sumie za grosze (licząc po dzisiejszych cenach) po krótkiej zabawie nimi posłałem dalej w amiludek, poczekał i sprzedał teraz, to mógłbym sobie (i rodzince) zafundować jakieś przyjemne wakacje w miejscu gdzie nigdy nie pada śnieg, a woda jest bardziej błękitna niż niebo w Krakowie :) .
Cóż, marketingowiec ze mnie marny
[#64] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@wali7, post #62

"Jako fizjolog roślin stawiam na pomidorki. Pomidorki rulez."

grzyby pięknie na nich rosną :)
[#65] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@DRACOX, post #64

Od czego fungicydy?
Chemia rulez ;)
Zresztą co mi tam, grzyb też człowiek ;) i ma prawo do życia. W końcu bez nich nie mielibyśmy camemberta, le brique, brie, czy chociażby pysznej babki drożdzowej.
A Wielkanoc coraz blizej. :)
A potem co? Amimajówka :)



Ostatnia modyfikacja: 10.02.08 12:17
[#66] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@wali7, post #62

To w tym miejscu się oficjalnie pochwalę, że też kupiłem AmigaOne i czekam na przesyłkę, ale z UK i za cenę 3x niższą niż ta z aukcji powyżej. OK

A te elektroniczne rupiecie wagonami to tylko po to aby sprzedawać z b. dużym zyskiem. Jak sam mówiłeś - dziś za kilka amigowyh kart można mieć wycieczkę do ciepłych krajów. OK



Ostatnia modyfikacja: 10.02.08 12:20
[#67] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@amigafan, post #66

No i pogratulować.... jeden kupuje AmigęOne (mimo że i tak cena jak na realną wartość użytkową jest sporo za wysoka), drugi Pegasosa (nie powiem, aby ta niemała suma pieniędzy którą za niego dałem całkowicie przekładała się na walory sprzętu ).
Ale takie mamy hobby, a chobby jak wiadomo sie nie wybiera ;)
Turrican (może on sobie tu biegnie bez sensu, ale co mi tam )
[#68] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@wali7, post #65

kiedy ami majówka??

[#69] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@arti4-92, post #68

w maju :)
[#70] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@wali7, post #65

"... Zresztą co mi tam, grzyb też człowiek ..."

Po jednej "podrozy" ;) z qumplem stwierdzilismy to tamo - czlowiek, tez grzyb... tylko, ze mobilny...

[#71] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@Lokaty, post #70

Nogi zgrzybiałe??

Edi: mam takiego kolege że zawsze jak jechaliśmy gdzieś pociągiem to dla nas
jest cały przedział ;)



Ostatnia modyfikacja: 10.02.08 12:55
[#72] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@arti4-92, post #71

współczuję... bo jak mniemam wtedy też siedzicie w przedziałach obok stłoczeni z innymi uciekinierami
[#73] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@arti4-92, post #71

Lubisz ten, no... 'smrodek'? :D

[#74] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@Malin, post #73

Kwestia gustu, jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu skarpety śmierdzą

[#75] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@ender, post #41

poszaleli ci ludzie :D
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=180212143496&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=008

[#76] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@wali7, post #65

No i nie należy zapominać o pecetach... Które w "dawnych czasach" były również nazywane "pieszczotliwie" grzybami...

[#77] Re: Efika, Pegasos - dlaczego tak drogo?

@Malin, post #73

Zapomniałem dodać ze wyciągam głowę przez okno jak pies xDD

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem