[#31] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #28

Ale to nie ja wymyslalem haslo, a spelnienie go to wlasnie pozwolic Ci zaplacić za MOSa i nic wiecej.

[#32] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #31

Nic nie jest oczywiste... Wrzucasz do puszki na WOŚP a zamiast orkiestry dostajesz serduszko.

[#33] Re: MOS albo NiMOS

@Kaczus, post #30

Dobra, wiec haslo zostalo zmienione na Lass mich MOS 2.0 kaufen! . Tylko mam wrazenie ze paplanina zeszla na tory raczej zabawowo rozrywkowe, a temat jest raczej wkurzajacy. Ciekawe jak dlugo zostalo do wydania tego mosa ? I czy wogole jest to w jakis sposob mierzalne - w sensie nie zalezy od kaprysu jakiejs zdziwaczalej jednostki? Jezeli w miare krotko to cala dyskusja nie ma sensu w przypadku mosa 2.0, ale na przyszlosc grupa trzymajaca MOSA:) mogla by sie zastanowic nad inna forma dystrybucji np. zaproponowana przezemnie w pierwszym poscie metoda malych kroczkow (updatow), a nie nokautow raz na kilka lat - bo to troche meczy i naprawde moze zniechecic do babrania sie dalej w amigowym bagnie.

[#34] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #33

Wiesz, wkurzac to sie czlowiek nawkurzal pare lat temu, a teraz, po prostu na to leje....

[#35] Re: MOS albo NiMOS

@Kaczus, post #34

Czekaj, czekaj a kto rzucał od czasu do czasu znajomymi krolika:)? Dodam ze to nie bylo kilka lat temu;).



Ostatnia modyfikacja: 29.02.08 11:48
[#36] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #33

w sensie zalezy od kaprysu jakiejs zdziwaczalej jednostki?

Wreszcie docierasz do sedna ;)

P.S Pozwoliłem sobie "nie" wyciąć. Tak brzmi lepiej i jest znacznie bliższe rzeczywistości. ;)

[#37] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #35

To raczej q wyzłośliwianiu się - taki małyq ze mnie wychodzi czasami :P

[#38] Re: MOS albo NiMOS

@MinisterQ, post #36

Konkrety Panie, konkrety;)

[#39] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #7

Kto sie sklada ze mna na banner na ppa o tresci "Pozwolcie mi zaplacic za mosa 2.0!"?

Ja bardzo chętnie. :) Ale może nie na PPA tylko portalu na który zaglądają decydencji z MOSTeamu i chyba cały MOSTeam.

A tak przy okazji. Gdyby dzisiaj się pojawił MOS 2.0 i kosztował powiedzmy 1000 zł to nawet bym się sekundy nie zastanawiał. :) Zastanawiam się tylko czy mógłbym go kupić na firmę (na fakturę VAT). :D Spokojnie mógłbym udowodnić w Urzędzie Skarobowym, że używam go do pracy.

[#40] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #39

Tylko jak kupic miejsce na banner na MorphZone? Do tego trzaba by miec zgode wlodazy portalu:).

[#41] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #40

To może weź tam do nich napisz. Jakby to faktycznie było płatne i nie była to fortuna to ja się dorzucę. :)
Od podatku tego sobie już raczej nie odpiszę. Ale przynajmniej będzie zabawnie. :)

[#42] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #41

A kto tam jest big bossem:)?

[#43] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #42

A kto tam jest big bossem?

Nie wiem. :) Ja tam tylko zaglądam. Jakbyś pisał to napisz, że dużo zapłacić za baner nie możemy, bo jesteśmy biedni. No a jesteśmy biedni, bo całą kasę składamy na MorphOS 2.0. :)

[#44] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #43

OK

[#45] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #43

Napisalem na adres z donate morphzone: dave_111@bellsouth.net ,nie wiem czy slusznie, ale skoro czlowiek jest od pieniedzy to pewnie cos moze:).

[#46] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #45

Słuszna koncepcja. Poczekamy i zobaczymy. :) Będzie zabawnie. :)

[#47] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #33

Poprawiony banner: ;)

http://dfm-awangarda.pl/TEMP/Bannek.gif

P.S. Na koncie mam teraz 59,07zł - jakby co to mogę je wyczyścić do zera. :P
[#48] Re: MOS albo NiMOS

@APC74, post #47

Fajnie. :)

Tylko mała uwaga. W polskiej wersji z wyrazu "MorphOS" zniknęło "h".

[#49] Re: MOS albo NiMOS

@APC74, post #47

I we wszystkich językach przydałoby się pisać pełną nazwę MorphOS, a nie MOS - bo to jest pewna drobna niejednoznaczność. ;)

[#50] Re: MOS albo NiMOS

@Marek Szyprowski, post #49

w ogole dziwi mnie podejscie niektorych.jak mozna sie jeszcze podniecac mosem.zainwestujcie w inne "marki" i bedziecie miec spokoj :)

[#51] Re: MOS albo NiMOS

@AmiChris, post #50

zainwestujcie w inne "marki" i bedziecie miec spokoj

Racja. Jakbym wypierniczył tego Pegasosa i kupił sobie jakąś Amigę z AmigaOS4 to rzeczywiście miałbym spokój. Nie musiałbym pisać tego co teraz piszę, bo by się po prostu nie dało przy ich obecnym 3D i Blenderze. :) Miałbym wreszcie wolne weekendy! Chyba się zdecyduję. :)

[#52] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #51

a bo to jednemu psu burek?sa inne marki na ktorych jest blender i inne klamki.

[#53] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #48

@MDW, @Marek Szyprowski

Słusznie panowie prawicie. Poprawiony banner:


http://dfm-awangarda.pl/TEMP/Bannek3.gif
[#54] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #1

http://img106.imageshack.us/img106/8070/thefutureisnowkv5.png
http://rapidshare.com/files/95977160/THE_FUTURE_IS_NOW_.mpg



[#55] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #33

> Ciekawe jak dlugo zostalo do wydania tego mosa?

Idź do kościoła i się pomódl... może jakiś Święty, lub nawet sam Bóg ci odpowie ;)

Gorzej jak odpowiedź będzie brzmiała "a to już nie za mojej kadencji"



Ostatnia modyfikacja: 03.03.08 00:51
[#56] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #3

> Jejku, a moze most to nie beton

masz rację... może być jeszcze drewno, stal...

[#57] Re: MOS albo NiMOS

@MDW, post #46

Heh i nic. . milczenie, chyba nie odpowiedza. To moze jednak na ppa:)?

[#58] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #57

Widać na pieniądzach im nie zależy. :)
A na PPA dać można swoją drogą - ostatecznie tu też jacyś MOSTowiacy zaglądają. ;)
[#59] Re: MOS albo NiMOS

@Fazior, post #57

Ale serio powiedz że to ogólnie ściema była, i tak naprawdę niczego się nie spodziewałeś... ;)

[#60] Re: MOS albo NiMOS

@MinisterQ, post #59

@MinisterQ: Heh ano spodziewalem sie, ale ja glupi jestem:). Coz w weekend w zasadzie kupilem os4, wiec bede mial co robic do wyjscia mosa 2.0. Peg i tak na wojazach (bplan), wiec pierdziele to. Chociaz nadal uwazam ze sytuacja jest chora i powinno sie o tym pisac, bo milczeniem tym bardziej nic sie nie zyska.
@APC74: fajny banner, trza go wykorzystac:).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem