kategoria:
Wątek zamknięty
[#1] Sprzęt jak rakieta
OGÓLNIE SPRZĘT RAKIETA I BRAK SŁÓW NA TO CO MIEŚCI SIĘ NA DYSKU. eeeeeee hehehehe he eeee yyyyy

Komputer przez wiele lat NIE UŻYWANY!!! (no......prawie nówka z marketu)
Wszystko 100% sprawne! (dioda HD nie działa)
[#2] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

I to mi się podoba - rynek zweryfikuje :) Gdybym nie miał właśnie 1200 to na tą bym zapolował (ustawiłbym się na poziome XXX - ile wynosi XXX powiem po zakończeniu aukcji :P).

Bardzo sympatyczna ami :)
[#3] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

Jak można w jednym zdaniu pisać "wszystko 100% sprawne" i że coś nie działa? Problemy z logiką?
[#4] Re: Sprzęt jak rakieta

@krashan_, post #3

Przyjrzyj się opisowi aukcji. Informacja, że dioda nie działa jest dopiero w przypisach na dole - jako "zapomniałem dodać".

Tak czy siak - nie wiem czemu ma ten wątek zasadniczo służyć. Reklamie? Antyreklamie? Rzetelnej informacji o produkcie? Na wszelki wypadek wylądował w "Pręgierzu".
[#5] Re: Sprzęt jak rakieta

@recedent, post #4

Przyjrzyj się opisowi aukcji. Informacja, że dioda nie działa jest dopiero w przypisach na dole - jako "zapomniałem dodać".

Nie odnoszę się do opisu aukcji, tylko do ostatniego zdania pierwszego postu w tym wątku...
[#6] Re: Sprzęt jak rakieta

@krashan_, post #5

Może jak by ujął to jako cytaty, to brzmiało by inaczej :)
[#7] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

Albo słaby żart albo żenująca kryptoreklama!?

Te screeny z DooMa na gołej A1200?! Nie, nie wprowadzą nikogo w błąd ;)
[#8] Re: Sprzęt jak rakieta

@BULI, post #7

o tym samym pomyslalem :D
[#9] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

Przecież to Maxsoft sprzedaje
[#10] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

I jeszcze mi powiedz, że wszystko, co na dysku i dyskietkach w pełni legalne, nie kradzione? Same oryginały z licencjami i tak dalej?
Żenada.

Nie pozdrawiam
Des
[#11] Re: Sprzęt jak rakieta

@Des, post #10

A ja Cię pozdrawiam bo zasługujesz na to :)
[#12] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

Prehistoryczna mycha pamiętająca jeszcze Jaya Minera (na pewno nie oryginalna od A1200) do tego HDD 3,2 dopalający sprzęt tak że DOOM śmiga 5fps, normalnie rarytas i rewelacja, nic tylko brać, a cena wręcz symboliczna.
[#13] Re: Sprzęt jak rakieta

@pinior, post #12

Myślałem, że Doom na gołej Amidze wyciąga mniej niz 5 klatek. A tu potwierdza się prawda, że gdyby sprzedawali z jakimś fastramem np. 1 Mb i 020 25 Mhz to Doom by szedł out of the box, jak na 386 DX.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 23:35:52 przez wuk
[#14] Re: Sprzęt jak rakieta

@Des, post #10

Tak jakby wszyscy co sprzedają amigi mięli same oryginały na dysku...
[#15] Re: Sprzęt jak rakieta

@pinior, post #12

Cena była od złotówki. Więc pretensje do licytujących.
[#16] Re: Sprzęt jak rakieta

@Des, post #10

Czemu stwierdzasz, że żenada, skoro nie wiesz (chyba), czy tam jest w 100% w pełni legalne oprogramowanie? :D Podpowiedź: Bo nie wymienił żadnej płyty/dyskietek z takim oprogramowaniem? :D A po za tym, kto w latach 90-tych miał same oryginały? :D Miałeś? :D

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 09:23:58 przez parallax
[#17] Re: Sprzęt jak rakieta

@parallax, post #16

Nie szczypta sie chlopaki.
Legalnosc softu to indywidualna sprawa.
Kupujacy moze skasowac zawartosc calego dysku i zainstalowac swoje oryginaly.
Tu chodzi o Ami ktora IMO jest super .... (gdyby jeszcze miala rozszerzenie to dla mnie warta bylaby XXX + YYY).
Widac jest warta bo kilka dni zostalo do konca a juz jest fajna cena :)
[#18] Re: Sprzęt jak rakieta

@WojT_GL, post #17

niezly marketing ! OK
[#19] Re: Sprzęt jak rakieta

@PrzemasIII, post #18

W zaden sposob nie nakrecam tutaj :) Zamykam usta - bo znowu zostane posadzony o kogos kim nie jestem, albo nie daj Boze jeszcze - cwaniaka
[#20] Re: Sprzęt jak rakieta

@Art, post #1

Faktycznie takie nadmierne chwalenie sprzętu często ma odwrotny skutek ale ten allegrowicz ma duży plus w postaci wielu pozytywnych komentarzy. Sprzęt w dobrym stanie chociaż widać pożółknięte klawisze w sekcji numerycznej samo niedziałanie diody HD nie jest chyba aż takim problemem? osobiście nie bardzo to rozumiem jak może taka "usterka" dyskwalifikować podobnie jak nie działający mechanizm klapki w CD32 a często takie detale mają znaczący wpływ na ostateczną cenę.
[#21] Re: Sprzęt jak rakieta

@miro_78, post #20

samo niedziałanie diody HD nie jest chyba aż takim problemem?


Jakby wszyscy "znawcy" dokładniej przyjżeli się aukcji, to zobaczyliby, że w tej Amidze zainstalowany jest niesławny typ przejściówki IDE-CF, który wymaga małego modowania aby dioda HDD A1200 działała poprawnie.

Więc prawdopodobnie nawet dioda w tej Amidze jest sprawna, a za jej nie "niedziałanie" odpowiada ta przejściówka.

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 12:12:52 przez strim
[#22] Re: Sprzęt jak rakieta

@strim, post #21

Ten Doom rzeczywiście zadziała na takim konfigu czy to tylko screen :) ?
[#23] Re: Sprzęt jak rakieta

@strim, post #21

Ta przejściówka MOŻE być zainstalowana, wg opisu teraz siedzi tam dysk 3,2 giga.
[#24] Re: Sprzęt jak rakieta

@fazior, post #23

Ok, ja też nie umiem czytać.
[#25] Re: Sprzęt jak rakieta

@WojT_GL, post #17

Legalnosc softu to indywidualna sprawa.

Legalność softu to sprawa ustawy o ochronie praw autorskich, a nie indywidualna.
[#26] Re: Sprzęt jak rakieta

@GumBoy, post #25

Rozumiem, ze wszystko masz legalne? Ja z tym problemu nie mam bo nie gram a sprzet na ktorym pracuje ma legalnego Win 7 a narzedzia ktorych uzywam do pracy to OpenSource (Java + Eclipse) ....

Nikogo nie oceniam, ale czesto tak jest ze Ci ktorzy najbardziej krzycza za ochrona praw i legalnoscia nie sa najswietsi (ja znam kilkadziesiat takich przypadkow a i tutejsi bywalcy znaja podobna sprawe :))
[#27] Re: Sprzęt jak rakieta

@WojT_GL, post #26

Rozumiem, ze wszystko masz legalne? Ja z tym problemu nie mam bo nie gram

Ja też nie mam bo gram i gry kupuję.
[#28] Re: Sprzęt jak rakieta

@azazel44, post #22

Lud chyba na to poleciał. Cena nieźle poszybowała, a jeszcze tyle dni do końca
[#29] Re: Sprzęt jak rakieta

@mikser, post #28

Na Dooma? Kto kupuje Amigę do Dooma?
[#30] Re: Sprzęt jak rakieta

@GumBoy, post #29

Chodzi mi o sam fakt że można na niej uruchomić coś bardziej wymagającego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem