Wątek zamknięty
[#1] Oszust na allegro
uwazajacie na tego Użytkownika skeleton88 (0) bo mnie wlasnie zrobil na szaro i do tego ma taki ladny wpis o mnie ha ha ha a allegro nawet nie reaguje bajka szkoda ze idiota nie odebral paczki bo mu ja wyslalem bo poprosil zeby mu szybko wyslal i teraz jestem w plecy 30 zl ale geniusz trzeba przyznac bo sam zostal oszukany to jak innych zrobi to zrobi mu sie lepiej ha ha ha.

Allegro

Zgłoś naruszenie zasad

Czołem Commodorowcy!

Czołem Amigowcy!





1. Kupiliście kiedyś uszkodzony sprzęt?

2. Sprzedawca oszukał Was twierdząc, że "nie miał jak sprawdzić"?

3. A może odkupił za bezcen i odsprzedał dla zysku?





Podobnie jak Wy, jestem miłośnikiem i kolekcjonerem starych komputerów.





Komentarze tego konta pozostaną na Allegro jako pamiątka i przestroga.

Ponieważ w tym kraju chroni się złodziei, a uczciwych ludzi karze i ucisza,

gdy czytasz te słowa - konto jest zapewne zawieszone jako dowód prawdziwości tych słów.





"Nie mógł żyć w kłamstwie, wolał umrzeć za prawdę."

(niczym Walenty Badylak)
[#2] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #1

"Ponieważ w tym kraju chroni się złodziei, a uczciwych ludzi karze i ucisza"

Ano w tym wlasnie caly problem. Jakie prawo taki panstwo, jakie panstwo takie spoleczenstwo.
Poki nie zmieni sie rzadzacych, puty prawo bedzie sluzyc zlodziejom, bo aktualnie rzadzacy to zlodzieje a zadne skargi na zlodzieja do zlodzieja nie pomoga.
[#3] Re: Oszust na allegro

@selur, post #2

W moim przekonaniu problem w tym, że nie rządzą ci, którzy wydają się rządzącymi. Zmiana marionetek przy korycie nic nie da. Sorry za mały offtop, już się zamykam.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 23:34:40 przez Tom3k
[#4] Re: Oszust na allegro

@Tom3k, post #3

No chyba nie chcesz powiedziec, ze Macierewicz podpowiada Rostowskiemu jak ten ma okradac obywateli z pieniedzy?
[#5] Re: Oszust na allegro

@selur, post #4

Nie :) Raczej chodzi mi o to, że żaden z nich nie rządzi. Faktyczną władzę mamy daleko wyżej, nasi politycy tylko jej usługują. Możesz mieć jedną czy drugą "mordę" w telewizji, a kierunek i tak jest narzucony z zewnątrz. Reszta to teatr, dezinformacja i ogłupianie społeczeństwa. Oczywiście mówię o tej tzw. wielkiej polityce. Ale już chyba dosyć offtopa.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 23:58:53 przez Tom3k
[#6] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #1

Komentarze tego konta pozostaną na Allegro jako pamiątka i przestroga.

Jakie komentarze, na Bogów? Gość ma (0)!!!!

Ponieważ w tym kraju chroni się złodziei, a uczciwych ludzi karze i ucisza, gdy czytasz te słowa - konto jest zapewne zawieszone jako dowód prawdziwości tych słów.

Nie no,. kolejny leppero-męczennik... :-/ Szkoda słów!!!!
[#7] Re: Oszust na allegro

@quantor, post #6

ale zeby amigowiec amigowca zrobil w bambuko to ja nie wiem co sie dzieje z tym swiatem ha ha ha no nic na szczescie tylko do tylu 30 zika ;)
[#8] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #7

Z wątku czy z Allegro nie wynika kto i kogo zrobił :)
Ja szczerze powiem, że czytałem posta #1 kilka razy i nie rozumiem o co chodzi.
[#9] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #7

Mhm...
a nie jest przypadkiem teraz tak SzaryWilku, że próbujesz na braci amigowej odbić sobie koszty przesyłki robiąc nas (Amigowców) w BAMBUKO?
Rzekomemu userowi skeleton88 (0), największej platformy aukcyjnej w kraju, opyliłeś gazetki za 105 pln (+20 pln kosztów wysyłki), a teraz na giełdzie próbujesz sprzedać ten sam zestaw za 150 pln z przesyłką GRATIS??!!

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 01:18:55 przez dominiqr
[#10] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #1

Czyli wyslales uzytkownikowi przesylke zanim zaplacil, a on zamiast ja odebrac, odeslal do Ciebie?! Jakby co, Janosik byl postacia fikcyjna i ta historia tez ma calkiem niezle zadatki.
[#11] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #9

Ha ha ha! :D
[#12] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #1

Po przeczytaniu jego haseł wszystko stało się proste. On stwierdził że ktoś zdziera z ludzi kasę chcąc tak dużo za magazyny amiga, więc kliknął i nie zapłacił :)

1. Pomijając bez sens takich krucjat, to ja bym nie wysyłał przed otrzymaniem pieniędzy.
2. Zgłoś do allegro, chociaż nie wiem co niby da blokada konta, bo przecież można założyć nowe...
[#13] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #9

No tak ale wiesz jakbym byl cwany to bym o tym nie pisal tylko wsytawil te amigi za taka cene ale wtedy ten pan moglby znowu kogos zrobic z braci amigowej w bambuko wiec glupi jestem,Dlatego mysle ze to ktos zrobil to i kto bywa na ppa bo dziwne,najlepsze w tym jest to ze allegro mi wyslalo ze kupujacy wybral metode platnosci i platnosc wiec ja juz nic nie wiem,tak nasz racje ze chce sobie to odbic ale i tak stracilem bo chcialem 105 za amigi a teraz dostane 90 a wiesz ja nie jestem matka teresa no ale zawsze przeciez mozna tego nie kupic ha ha ha.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 09:39:57 przez SzaryWilk
[#14] Re: Oszust na allegro

@F7sus4, post #10

wiec moim zdaniem taki sredni oszust ;) ktos chyba chcial sie na kim odegrac a moze na mnie za komentarze ha ha ha na ppa ;).
[#15] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #1

w kazdym badz razie ja bylem na policji tam mi poradzili zeby poczekac tak do tygodnia na wplate i jeli nie bedzie to zglosi oszustwo i podszywanie sie pod inne osoby bo wtedy musza sie tym zajac z urzedu he he he.
[#16] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #13

tak nasz racje ze chce sobie to odbic ale i tak stracilem bo chcialem 105 za amigi a teraz dostane 90 a wiesz ja nie jestem matka teresa


Skąd domniemanie, że straciłeś. Niedawno poszły, na największej platformie aukcyjnej w kraju, Magazyny Amiga w podobnym komplecie do Twojego za około 70 pln więc twierdzenie, że CHCIAŁEŚ dostać 105 jest tylko i wyłącznie Twoim wymysłem, że Ty CHCIAŁBYŚ właśnie tyle, ile zaproponowałeś w aukcji czy tutaj.
Daj wycenić rynkowi Twoje magazyny (wystaw z licytacją), a przekonasz się, że zawyżasz cenę swoimi 150 pln z przesyłką GRATIS.

Czyli wynika z powyższej wypowiedzi, że to jednak TY chcesz nas zrobić na SZARO i w BAMBUKO, a skeleton88 chciał jednak ukrócić działań podobnych do Twoich.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 09:56:11 przez dominiqr
[#17] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #16

Ja chyba jestem ubogi na umyśle ale nic z tego nie rozumiem :)
Kto co sprzedawał, kto kupił/nie kupił.
Jak na razie widzę, że szarywilk ma na allegro 4 negatywy ...
[#18] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #13

Jakiekolwiek zasady polskiej pisowni czy też interpunkcji są Ci obce. Tego się nie da czytać.
[#19] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #16

Ale zasady wolnego rynku są proste.
Sprzedający chce otrzymać jak najwięcej (chyba że jest Matką Teresą).
Kupujący chce zapłacić jak najmniej.
Jak kolega wystawi cenę kup teraz za wysoką dla kupujących, to nikt nie kupi, jak kupi, to znaczy, że dla kogoś to było tyle warte (proste).
Wystawiając od złotówki, ryzykuje się (że coś warte dla sprzedającego dużo) pójdzie za małe pieniądze (od tego są różne opcje na Allegro, żeby sobie wybrać nas interesującą). Jak opcja kup teraz nie odpowiada, to chyba kupujący może ją odfiltrować.

Ja i tak będę wystawiał w razie czego swoje rzeczy z opcją która mi odpowiada, a nie którą ktoś będzie mi narzucał. Jak ktoś chce kogoś obsmarować to zawsze może. Takich rycerzy większość ludzi ma w poważaniu.
[#20] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #13

"tak nasz racje ze chce sobie to odbic"
Ze wzgledu na moj sentyment do zwierzat lesnych, ja Cie poklepie po plecach i sobie odbijesz

"No tak ale wiesz...."
Faktycznie Szary Wielku, wez no nasmaruj posta jeszcze raz cozes chcial w nim nasmarowac, bo ciezko zrozumiec co w nim wysmarowales ;)
[#21] Re: Oszust na allegro

@flops, post #19

Jak kolega wystawi cenę kup teraz za wysoką dla kupujących, to nikt nie kupi, jak kupi, to znaczy, że dla kogoś to było tyle warte (proste).
Wystawiając od złotówki, ryzykuje się (że coś warte dla sprzedającego dużo) pójdzie za małe pieniądze (od tego są różne opcje na Allegro, żeby sobie wybrać nas interesującą)


Masz rację.
Choć nie wspomniałem np. o cenie minimalnej, która można ustawić przy wystawianiu aukcji też miałem ją na myśli, niestety, nie dopisałem o tym w poprzednim poście.
Wystawiany towar z opcją "Kup Teraz" może leżeć długi czas i nikt się min nie zainteresuje, a licytacja od 1pln z ceną minimalną zachęci kupującego jednak do działania, a przy okazji, jeśli po zakończeniu aukcji cena minimalna nie zostanie osiągnięta, a będzie jednak satysfakcjonująca dla sprzedającego ten wdroży zasadę wolnego rynku - sprzeda lub nie.
[#22] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #16

Skad ty masz te ceny tam jest 74 sztuki magazynu amiga jak to dasz po 150 to wychodzi cos kolo 2 zl moim zdaniem to nie jest zla cena,no ale przeciez ty nie musisz tego kupic no ale widze juz potecialnych sprawcow ha ha ha tego zamieszania.Daj przynete a rybka sie znajdzie ;).
[#23] Re: Oszust na allegro

@WojT_GL, post #17

zrozum tyle ze jak bedziesz sprzedawal kupowal na allegro i ten koles ci zalicytuje albo cos sprzeda to jest oszust,no ale mozesz powiedziec ze ja klamie i samemu sie przejechac.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 12:59:55 przez SzaryWilk
[#24] Re: Oszust na allegro

@amper, post #18

Widze ze ty chyba jestes krotko na ppa i nie znasz szaregowilka ha ha ha.ps ostatni ban dostalem na 2 tygodnie ale jakos tak wczesniej moge komentowac chyba sie adminowi zrobilo mnie zal ;).
[#25] Re: Oszust na allegro

@WojT_GL, post #17

skad ty wziales te 4 negatywy ha ha ha ale widze ze znasz metody rydzykowe,dobry czlowiek byl ale i tutaj mozesz napisac ma negatywy bil zone jest pedofilem itd itp ;)
[#26] Re: Oszust na allegro

@dominiqr, post #16

Ostatnio kupiłem Magazyn Amiga w ilości 4 szt. za 1,50 zł w dobrym stanie, więc te 150 zł czy ile tam za podad 70 magazynów nie jest aż tak dużo (wychodzi to po 2 zł za sztukę). Nie przesadzajmy z tym na SZARO czy w BAMBUKO. ;)

PS. Widzę że Szary mnie wyprzedził ;)

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 13:21:43 przez vimothep
[#27] Re: Oszust na allegro

@vimothep, post #26

podaj numer aukcji to sprawdze w archiwum allegro,bo moga nie uwierzyc ha ha ha.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 14:16:40 przez SzaryWilk
[#28] Re: Oszust na allegro

@vimothep, post #26

http://allegro.pl/computer-studio-nr-0-unikat-i3677373361.html zobacz to ha ha ha to ja jestem przy tym pikus 70 zl za jeden numer
[#29] Re: Oszust na allegro

@SzaryWilk, post #28

Przy okazji Computer Studio, niech ludzie poszukają ile kosztują cztery pierwsze egzemplarze, pierwszej polskiej gazety komputerowej, czyli Bajtka. Kopara opada :D
[#30] Re: Oszust na allegro

@flops, post #29

PDF Rulez :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem