[#61] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@recedent, post #60

To tak jakbyś przyznawał, że sprawa miała miejsce tylko dowodów brak.
A powinien być grupowy wp...dol za pomówienia
albo przynajmniej porządne i szczere przeprosiny.

BTW, ohydny ten wątek. Nie ma nic z afirmacji hobby i Amigi.
Nie wiem czy to smog, covid, czy polityka
robi dorosłym ludziom z mózgów taką kaszkę manną.

.
[#62] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@rePeter, post #61

Dokładnie tak samo zachował się Dave H. Najpierw na ślepo rzucił oskarżenie, a potem, kiedy rozpętała się chryja napisał: "No, może faktycznie jest tak jak mówicie, w sumie to nie wiem".
[#63] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@recedent, post #60

A co byloby takim dowodem powiesz mi? Szczegolnie po tylu latach. Ja chetnie bym zobaczyl pelna liste autorow Arosa (bo Morphos to w duzej mierze klon Arosa). Szczegolnie tych pierwszych autorow. Jako ekspert od spraw sadowniczych wiesz pewnie, ze sa postepowania dowodowe i postepowania poszlakowe. I to sad decyduje czy poszlaki sa wiarygodne i je uwzglednia lub nie. I zeby bylo jasne, ja nie mam nic przeciwko temu jesli autorzy Arosa mieli dostep do zrodel Amiga OS 3.1.

Ale odwoluje "Akurat zrodla H3 wyciekly tylko do limitowanej liczby osob. Podobnie zreszta jak zrodla AmigaOS, dzieki ktorym powstal MorphOS i AROS, ktore wyciekly przy tworzeniu Amiga OS 3.5/3.9". Bo to na pewno nie jest prawdziwe twierdzenie, gdyz Aros podobno powstal w 1995 roku.
[#64] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@Don_Adan, post #63

Morphos to w duzej mierze klon Arosa


Coraz ciekawsze te Twoje tezy
[#65] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@Don_Adan, post #63

Pociskasz kolego takie farmazony, że aż zęby bolą.
A higiena jamy ustnej ważna rzecz.
[#66] Re: Nowe Turbo A1200/060 - WARP 1260

@Don_Adan, post #63

Źródła wszystkich rzeczy z Arosa, które zostały przeniesione do MorphOSa, można sciągnąć z https://www.morphos-team.net/sources. Tylko te częsci MorphOSa zawierają część wspólną z Arosem, oczywiście są rozszerzone, ale źródła rozszerzeń są już niedostępne do ściągnięcia. Dodatkowo po poprawieniu utilków z C:, Aros zrobił backport z MorphOSa do siebie.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 22:28:27 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem