kategoria: AMOS
[#1] Jingiel reklama - PTV Rondo (Katowice)
Cześć!

Robiłem przegląd starych źródeł i znalazłem program w AMOSie, który w czasie rzeczywistym animował jingiel REKLAMA, emitowany w latach '90 w prywatnej TV Rondo z Katowic. Prosto z Amigi! (Dokładnie najpierw nagrany na taśmę U-Matic,ale z Amigi). Inny program zegar czasu rzeczywistego (bezpośrednio z Amigi!), o którym wspominałem tu: link
Napisałem programik, zrobiłem modulik w Protrackerze, umówiłem się na spotkanie. Jingiel spodobał się i używany był do końca istnienia stacji, a ja dostałem pracę :). To był początek przygody z telewizja, który trwa do dziś :)

Pozdrawiam,
Grisha



Ostatnia aktualizacja: 29.09.2018 22:32:52 przez Grisha
[#2] Re: Jingiel reklama - PTV Rondo (Katowice)

@Grisha, post #1

Znalazłem takie coś:




A propo pytanie, był kiedyś wywiad w pub "Negro" w Katowicach podczas imprezy w klimatach rock/blues/metal itd., robiony chyba właśnie przez TV RONDO (lata 80/90). Czy są jakieś archiwa, materiały gdzieś udostępnione z tej TV?
[#3] Re: Jingiel reklama - PTV Rondo (Katowice)

@morph123, post #2

No były różne mutacje jingla w międzyczasie.
Niestety nie mam żadnych informacji na temat archiwum.
W '80 nie nadawali - jedynie regionalna TVP.

Pozdrawiam
Grisha
[#4] Re: Jingiel reklama - PTV Rondo (Katowice)

@Grisha, post #1

Bardzo spoko OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem