kategoria: Dema
[#31] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@Miklesz, post #30

Nie zarzekaj się że już nic na amidze nie zakodujesz szeroki uśmiech . Ja po 25 latach odkurzyłem w zeszłym roku asmone'a i intro wyszło (choć stare źródła mi przepadły jak większości z nas). Jestem pewien że jak będziesz miał wolny czas (a z tym jest dzisiaj trudno) to Amiga się o ciebie upomni.
[#32] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@Miklesz, post #23

Cześć, miło cię tu widzieć szeroki uśmiech

Super poczytać, jak sobie radzicie w obecnym świecie (ludzie z sceny) OK

Czy nowe produkcje na A500, np jak ta przypadają ci do gustu?



Czy nie chciałbyś spróbować pokazać, że można inaczej, albo lepiej?
[#33] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@jarek72, post #31

Nie zarzekam się. Po prostu póki co, jestem tak zawalony robotą, że nie ma szans na takie ekscesy. :D
[#34] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@BULI, post #32

Fajne to demko. Rodzi mi skojarzenia z "9 Fingers" i "Another World".
[#35] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@Jazzcat, post #22

pałętający się wszędzie harcerze


Oj, tych harcerzy to ja też pamiętam - zachowywali się jak ochroniarze. Człowiek śpi sobie spokojnie pod kaloryferem, a tu jeden z drugim go budzi. Pamiętam też ciemny klimat na sali, kolesia z kamerą, który świecił nam lampą prosto w oczy, kogoś śpiącego na schodach na piętrze na widowni i pamiętne demo WFMH "Terror Machine" na big screenie.
Było... średnio, oczywiście na samym party ;)

Kurczę, tak policzyłem i mi wyszło, że 15 lat wtedy miałem .

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2020 23:01:48 przez Drakon
[#36] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@Miklesz, post #34

Nie wiem czy pamiętasz, ale w 1993 roku swappowałeś z muzykiem o ksywce Mr.Zeb/Illusion, który bardzo chciał wydębić od Ciebie jakieś sample. To byłem ja :) Spotkaliśmy się później na Polish Autumn, gdzie siedzieliśmy przy Twojej A2000 i puszczałeś mi moduł, który zrobiłeś na compo. To niesamowite, ale do dziś pamiętam tytuł - "charpsz"! Sprawdzałem przed chwila czy jest gdzieś dostępny online, ale chyba zaginął.

Fajnie, że się tu pojawiłeś. Nie wiem, kiedy przestałeś śledzić scenę, ale po Twoim odejściu pojawiło się sporo świetnych produkcji na Amigę. Na pewno coś Ci się spodoba. A scenowe powroty są ostatnio w modzie, więc nie zdziwiłbym się, gdybyś i Ty pewnego dnia znowu coś zakodował.
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage
[#44] Re: dobreprogramy o amigowym demku Noxzema by Damage

@Jazzcat, post #36

Hej!
Coś kojarzę...
Ale, żeby tak, że szczegółami, to już nie.
Tego modułu w sumie już nie mam pewnie... :(
Widziałem dalej, że wspominaliście Veroxa. Widzę, że współpracował z PROIDEA. I tutaj ciekawostka, bo PROIDEĄ kręcą (albo przynajmniej kręcili) ludzie ode mnie z Katedry Telekomunikacji AGH. Jaki ten świat mały. :)
Pozdrawiam
Miklesz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem