kategorie: Instalacja gier, WHDLoad
[#31] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #30

ja:D. Wezme ja jutro do jobu, zeskanuje i pomolestuje zmieniajac poziomy jasnosci - to jest drukowane metoda czarne na czarnym, wiec moze byc problem.

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 10:13:50 przez fazior
[#32] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@fazior, post #31

to jest drukowane metoda czarne na czarnym, wiec moze byc problem

Uhmy. Może być z tym problem, ale mam nadzieję, że Ci się uda- trzymam kciuki OK

Napisałem też do adminów strony dream17.info, ale raczej nie ma co liczyć na to, że "nagle" dodadzą kody.
[#33] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #32

No nie da rady, kombinowalem, zrobilem 30 megowy skan w 600 dpi i kila, nic nie widac tzn tak z 50 % cyferek w powiekszeniu da sie zobaczyc. nic to, trza by przepisac.
[#34] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@fazior, post #33

Ja widziałem kiedyś na giełdzie dawno temu scan, jakoś dali rade :P A może fotka wyjdzie ;->
[#35] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hellena, post #34

Zdjęcie- to chyba rzeczywiście najlepszy pomysł.
Najlepiej kilka bo pewnie jednym wszystkiego "ostro" nie uchwycisz.
[#36] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hellena, post #34

cos w tym jest:), fotki wychodza, rozesle fotki z wieczora:)
[#37] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@fazior, post #36

Super OK
[#38] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@fazior, post #36

Fotki nawet nawet, momentami trochę za dużo cienia i jest mroczny klimat :P Ale daje rade i da się odczytać. Dzięki . A swoja drogą to dlaczego T17 nie udostępni tabel w formie spisu skoro gra jest udostępniona jako darmowa ?
[#39] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hellena, post #38

i jest mroczny klimat

To idealnie pasuje do TKG OK
A tak na poważnie jest całkiem ok, mnie się udało po czwartej próbie wpisywania kodu.

Jeszcze raz dzięki FAZIOR ok, racja
[#40] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@fazior, post #36

Fazior dziś odpaliłem dzięki Tobie AB3D2 TKG by KARLOS.
TKGPatch rzeczywiście pomaga, ale nie jest tak różowo. Z tym dodatkiem (KarlosTKG) niestety na 040@33 w fullscreen da się grać, ale aż się prosi o 060.
Za to niektóre elementy wyglądają super- szczególnie dwururka i animacja jej przeładowywania- jak z DOOMa- SUPER.

Fazior jeszcze raz dzięki ok, racja
[#41] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #40

Pokaz to na youtube :)
[#42] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@reactor, post #41

Można by- ale..
1. Brak kamerki, mogę sprawdzić jak radzi sobie z tym moja komórka- pewnie średnio
2. W tej chwili tragiczne łącze internetowe, boję się sprawdzać jaki tam jest upload
3. Jestem permanentnym leniem ok, racja

..ale się zastanowię :D
[#43] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #42

Odświeżam stary temat, bo urwał się bez odpowiedzi czy da się uruchomić Xenium Core z TurboPatchem lub WHDLoad?
[#44] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #43

Czuję się wywołany do tablicy..

Xenium Core działa ładnie z TKGTurboPatch, ale nie działa z wersją WHDLoad (przynajmniej tą starą którą mam od czasów tego wątku).
[#45] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #44

A ten właściwy plik do spatchowania + kody są gdzieś do ściągnięcia?
[#46] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #43

Że się nieśmiało zapytam: co to jest Xenium Core?
[#47] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #46

To nowe poziomy do AB3D2.

Kartę z kodami już mam. Czy ktoś podzieli się oryginalnym plikiem, może nawet już spatchowanym?
[#48] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #47

To nowe poziomy do AB3D2.

Domyśliłem się.

Kartę z kodami już mam. Czy ktoś podzieli się oryginalnym plikiem, może nawet już spatchowanym?

Chodzi Ci o oryginalny plik wykonywalny? Jeśli tak to mam.
[#49] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #47

A to ulepszone c2p da się jakoś podmienić wa wersji instalacyjnej ?
[#50] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #48

To może całą spatchowaną grę, w końcu można ją legalnie pobrać więc nie ma znamion piractwa.
[#51] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@waldiamiga, post #50

Z jakiej strony można pobrać legalnie oryginał AB3DII?
[#52] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #51

[#53] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@waldiamiga, post #52

OK, dzięki za link.

A czy ten Xenium Core to podmienia tylko dane gry (mapy, obiekty itp.), czy również plik wykonywalny?

Pytam, bo TKG Turbo Patch można użyć tylko z oryginalnym plikiem wykonywalnym.

(Nie uwzględniam już spatchowanej wersji WHDLoad gry z sieci).

Podałby ktoś link do tego Xenium Core?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2017 12:07:58 przez Hexmage960
[#54] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #53

Hexmage: jeśli masz oryginalny plik wykonywalny o długości 182820 bajtów, to chętnie przyjmę.

Xenium Core chyba nie podmienia pliku wykonywalnego tylko pliki z poziomami i wrogami.
Jest na Aminecie.
[#55] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #54

Hexmage: jeśli masz oryginalny plik wykonywalny o długości 182820 bajtów, to chętnie przyjmę.

Sprawdź pocztę.

Xenium Core chyba nie podmienia pliku wykonywalnego tylko pliki z poziomami i wrogami.
Jest na Aminecie.

Dzięki za link, szukałem na Aminecie po słowie "Xenium" a nie znalazłem.
[#56] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #47

A, jeszcze dodam. Ten turbo patch nie modyfikuje pliku wykonywalnego permanentnie. On po prostu uruchamia plik wykonywalny z grą i patchuje "na żywo".
[#57] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #56

Ten turbo patch nie modyfikuje pliku wykonywalnego permanentnie. On po prostu uruchamia plik wykonywalny z grą i patchuje "na żywo".


Dokładnie

#PopoCop
Dalej potrzebujesz tego pliku? Jak coć to daj znać na prv.
[#58] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #57

Dzięki, ale Hexmage mi już podesłał.
[#59] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #58

Grał ktoś porządnie w Xenium Core? Ja od paru tygodni gram i jestem na 10 etapie. Łatwo nie jest, ale z tym ułatwieniem jakoś daję radę.
[#60] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #59

Przyznam się, że tylko odpaliłem, chwilę pochodziłem, stwierdziłem, że te same tekstury i potwory i dałem sobie siana.

Jest graywalny/ miodny ten mod, warto według Ciebie do niego siąść jak ktoś lubi AB3d2?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem