kategorie: Instalacja gier, WHDLoad
[#61] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #60

Jak ktoś grał w AB3D2 i podobało mu się, to moim zdaniem warto siąść i pograć w Xenium Core. Tekstury są te same, ale poziomy inne. Są dwa nowe potwory (znane z pierwszego AB3D), przynajmniej na poziomach 1-10, potem może są kolejni nowi przeciwnicy.
Poziom trudności wysoki, o przejściu etapu za pierwszym albo drugim razem można raczej zapomnieć.
[#62] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #61

Dzięki - dam mu szansę OK
[#63] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #62

Zapomniałem napisać, że część broni z TKG zastąpiono nowymi.
[#64] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #63

A jakimi? Railgun? BFG10k? Minigun?
[#65] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Hexmage960, post #64

Frecknall Minigun, Laser Lance, Flare Laser.
[#66] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #65

Gdzie można znaleźć tego moda?
[#67] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Gżegżółka, post #66

[#68] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@deez, post #67

Na Aminecie znajdziesz multum dodatków do tej wspaniałej gry.
[#69] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@deez, post #67

Dziękuję, sprawdziłem i działa. Jak będę miał więcej czasu może spróbuję przejść.
[#70] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@Gżegżółka, post #69

Na etapie 11 jest nowy przeciwnik. Jest to świecący słupek (nieruchomy) strzelający laserem. Jak się go zniszczy to rozpada się na mnóstwo min i po chwili jest wielkie bum!
[#71] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #70

Etap 12 i dwie nowe postacie. Jedna to jakiś małpolud z granatnikiem, a druga to robot naparzający rakietami. Ta druga jest bardzo silna, nie udało mi się jej pokonać (przynajmniej na razie).
[#72] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #71

Dobra reklama- trzeba zagrać OK
[#73] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #71

Dziś dałem radę pokonać roboty (są dwa) z rakietami. Wystarczy spory zapas granatów i rzucamy z góry na roboty.
Niestety nie wiem co robić dalej na etapie 12. Jest tu jakiś dziwny, okrągły pokój z mnóstwem teleportów i podpowiedź żeby podążać za gongiem. Nie bardzo wiem co tu trzeba zrobić, nie widzę w tym pokoju żadnych kluczy, dźwigni itp.
[#74] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #73

Pewnie wiesz, że w AB3DII-TKG są ukryte komnaty. Żeby je otworzyć, należy podejść do ściany i nacisnąć spację. Może tutaj też tak jest?

Pamiętam, jak nie mogłem przejść jednej misji w Genetic Species. Okazało się, że jeden klucz znajdował się właśnie w ukrytej komnacie.
[#75] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #73

Przeszedłem tajemniczy pokój i jestem na trzynastym etapie.
Dla zainteresowanych (są jacyś?) sposób na przejście okrągłego pomieszczenia.
W pokoju znajduje się kilkanaście kwadratowych pól oddzielonych od siebie teleportami. Będąc na danym polu trzeba podchodzić do każdej krawędzi i słuchać czy rozlega się dźwięk gongu (nie od razu, zwykle po paru sekundach). Jeśli słychać gong, to znaczy że trzeba zejść z pola właśnie z tej strony. Każde zejście z pola to przeniesienie na inne pole, a tam robimy to samo, czyli słuchamy przy której krawędzi słychać gong. Po kilku takich przeniesieniach znajdziemy się w innym pomieszczeniu, gdzie jest wyjście do następnego etapu.
[#76] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #75

Wow, dosyć trudna zagadka.
[#77] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #75

Na razie nie czytam opisu sposobu- bo zamierzam się z tym zmierzyć sam, ale dzięki za ewentualną solucję OK
[#78] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@BULI, post #77

Ukończyłem Xenium Core. Błędów w grze nie ma (nie brakuje kluczy do drzwi itp.). Od 14 poziomu robi się bardzo trudno (wcześniej jest "tylko" trudno). Na ostatnim poziomie jest kolejny wróg znany z AB3D, którego nie było w TKG.
Jest trochę nowych tekstur, a przynajmniej nie pamiętam ich z TKG, np.: malowidła na ścianach jaskini, porośnięte zielskiem skały.
Generalnie XC to bardzo dobry dodatek do AB3DII. Polecam.
[#79] Re: AB3D2 TKGTurboPatch

@PopoCop, post #78

Gratulacje OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem