kategoria: Instalacja gier
[#31] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Hellena, post #30

Próbowałem.
[#32] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Sosabowski, post #31

To może przeinstaluj RTGMaster. Pamiętaj o zaptaszkowaniu rtgCGX.library. Może tej biblioteki brakuje ci w systemie?
[#33] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Sosabowski, post #31

A może zmiana stack w tym pliku na 1000000 pomoże.
[#34] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Andrzej Drozd, post #32

Przed chwilą Andrzej sprawdzałem i jest, nie chodzi za to demo z rtgmaster to ppc. Chyba gdzieś WOS się pokaszanił. Dema z warp3D chodzą ale akurat te nie są potrzebne.
[#35] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Sosabowski, post #34

Chyba nie WOS, bo przecież nie działa Ci też wersja 68k!

W requesterze RTGmaster pytającym o wybór screenmode czy/jaki masz wybrany sterownik c2p?
Przy karcie graficznej nie musisz wybierać tam sterownika C2P!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 08:54:03 przez BULI
[#36] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@BULI, post #35

Nie jest wybrany.
[#37] Re: Earth2140 problem z grafiką?

@Sosabowski, post #36

A więc chyba wiem gdzie tkwi przyczyna. Teraz dostaję taki komunikat "screenmodes are not in bigendian rgb16 pixelformat", jak to włączyć w bvision? Czy ta karta obsługuje taki format?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem