[wyróżniony] [#121] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #120

Myślę, że na tym post się nie zakończy. Może zobaczymy bicie kolejnych rekordów. Fakt, że jestem na samym końcu, ale....kto wie, może kiedyś ;)
Jeżeli gra doczeka oficjalnego wydania, pierwszy stoję w koleje po zakup!
Jeszcze raz gratuluję, no i czekamy na następne projekty OK
[#122] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Canga, post #121

Cobe jest już trochę umęczony Lumberjackiem, ale zadeklarował chęć współpracy przy następnym projekcie OK Więc może "coś" jeszcze nastąpi
[#123] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #122

Może ciekawa informacja dla niektórych Najnowsze iso Lumberjacka potrafi już zapisywać i odczytywać rekordy z NVram w konsoli Cd32 szeroki uśmiech
Niestety, jeśli ktoś ma wiedzę jak zapisywać rekordy na systemie CDTV proszę o kontakt Bo aktualnie nie bardzo wiadomo jak to zrobić.
[#124] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #123



Nadchodząca powolnymi, acz zdecydowanymi, krokami finalna wersja Lumberjack - Reloaded.
Gra powinna dobrze działać ma A500/1200/CDTV/CD32. Pojawił się nowy utwór tytułowy. Z drobnych rzeczy, acz dla niektórych istotnych, program będzie posiadał także specjalne dedykowane grze ikonki plików i folderów.







Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 13:18:03 przez Koyot1222
[#125] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #124

Okładka wygląda superOK
[#126] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Leon, post #125

Dzięki! OK
[#127] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #126

Jak dla mnie, to całokształt jest rewelacyjny OK
Czekam na wydanie ;)
[#128] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Canga, post #127

Tak sobie teraz pomyślałem że jeszcze nadruku na płytę nie zaprojektowałem... Ale spoko, zrobi się ;)
[#129] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #128

Wczorajsze testy przebiegły pomyślnie szeroki uśmiech
[#130] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Canga, post #127

i od zajączka!
Lista pojawia się już w grze. Na początku po pozdrowieniach, a potem każdorazowo po "game over" jeśli nie wciskamy nic szeroki uśmiech

[#131] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #130

OK
[#132] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Canga, post #131

Kolejny "work in progres"
Gra zapisuje i odczytuje wyniki, listę nawet w NVram. Roboczo wrzucona jest obsługa wpisywania ksywki bez użycia klawiatury dla wersji Cd32.
[#133] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #132

Twoja gra przypomina mi prostotą koncepcji naszego Nurka. Nawet uchowała się jakaś wersja na Aminecie
http://aminet.net/package/game/jump/Diver
[#134] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Hexmage960, post #133

Moje wypociny raczej podobne do siebie są Lata lecą, mały progres...
Można, by kiedyś powrócić do tego projektu.
Zwłaszcza, że grafika mogła by być poprawiona i Tobie idzie lepiej z kodem z tego co czytałem

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2017 14:50:35 przez Koyot1222
[#135] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #132

A tak pomyślałem, że ciekawie by wyglądało jakby na transparencie jaki trzyma ten "ślimak" mógłby widnieć najwyższy wynik. Oczywiście zmieniałby się wraz ze zwiększeniem najwyższego wyniku.
Przy okazji dręczyłby gracza ;)
[#136] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #134

Idzie lepiej, ale teraz mam dużo obowiązków ze studiami, dlatego nie pracuję chwilowo na Amidze. Twoją śliczną grafikę do Nurka mam na GMailu i chyba też na dysku na Amidze. W każdym razie zerknę do tej wersji Aminetowej, bo nawet nie pamiętam, że ją wrzucaliśmy.

Robisz ogromny progres w swojej pracy! Gratuluję Ci Tanks Furry, a teraz nowych osiągnięć.
[#137] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #132

W ostatniej "prerelejsowej" wersji zmieniły się trochę zasady punktowania w grze. Dlatego niestety wyniki konkursowe zostały "zaokrąglone" i dopasowane. Zachowana została jednak kolejność pozycji. Pełna lista i poprawna punktacja konkursowa powinna być wydrukowana we wkładce do gry
Mamy zgodę i chęć dystrybucji gry przez amiga.net.pl ;)
Gra w wersji CDTV/CD32 będzie najprawdopodobniej sprzedawana w DVD box z wkładką oraz opcją dodatkową gry na dyskietce.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 08:20:04 przez Koyot1222
[#138] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #137

Kończymy pracę nad pudełkowym wydaniem Lumberjacka, ale przyszedł nam do głowy jeszcze jeden "ficzer", który chcielibyśmy dodać do finalnej wersji gry.
"Drunk mode"
Jak wiemy, zbieranie butelek "lucky lugggera" odbiera energię drwalowi. Jednak dodaliśmy na próbę opcję, kiedy po zebraniu 3 butelek włącza się tryb "pijanego mistrza" :)
Na 20 cięć spadająca energia zostaje zatrzymana, ale zamianie ulegają kierunki sterowania.
Proszę o informację na PM kto chciałby potestować próbną wersję LJ "drunk mode". Będę przesyłał lika do pliku. W przypadku przychylnego zainteresowania dodamy tę opcje do ostatecznej wersji gry



Ostatnia aktualizacja: 21.05.2017 08:53:32 przez Koyot1222
[#139] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #138

Potestowaliśmy trochę i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie:




Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 10:01:37 przez Koyot1222
[#140] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #139

Z racji tego, że wpływa to dość mocno na mechanikę gry, to zrobicie oddzielne hi-score'y, nie? ;)
[#141] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@teh_KaiN, post #140

Debatowaliśmy o tym trochę, doszliśmy do wniosku że to nie jest ani ułatwienie ani utrudnienie. Butelki po staremu odbierają energie graczowi, zebranie kilku pod rząd urozmaici grę ale niewiele wniesie do ogólnie stosowanej strategii gracza.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 13:36:45 przez Koyot1222
[#142] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #141

Już niedługo, szczegóły na amiga.net.pl
[#143] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #142

Ruszyła sprzedaż Lumberjacka - Reloaded. Mamy nadzieję, że wydanie pudełkowe się Wam spodoba.
Lumberjack - Reloaded! - amiga.net.pl

Ps:Możliwe, że oprócz tego co wyszczególnione na stronie, do pudełka uda się dorzucić maleńkie bonusy. Ale na razie ciiiicchhhhoooosza
[#144] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #143

Wspaniała inicjatywa. Już zamówiłem :).
Zbylu
[#145] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@zzielinski, post #144

He he :) Dzięki!
No taka, Serbsko-Polsko-Holendersko-Włoskoamerykańska

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 13:56:40 przez Koyot1222
[#146] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #145

OK
[#147] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #143

ślina
[#148] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #145

Pragnę z tego miejsca bardzo podziękować Drakonowi, naszemu koledze z forum, za zasponsorowanie bardzo fajnych dodatków do gry. Małe, a powinno dodatkowo ucieszyć ;) Bardzo nam się spodobała inicjatywa Drakona a Amiga.net.pl wstępnie zgodził się dorzucić je do pudełek.
Do pierwszych 80 pudełek z grą dodatkowo będą dołączone bonusowa naklejka i magnes.



Bardzo dziękuję w imieniu chłopaków od Lumberjacka! OK
[#149] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #148

OK
[#150] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #148

Smacznego ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem