[#151] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #148

Nie moge sie doczekac...
[#152] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Drakon, post #150

"Smacznego ;)"

faktycznie, wygladaja jak czekoladki w kartonikach
[#153] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Drakon, post #150

OKOK
[#154] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #153

Jako ciekawostkę mogę podać że na jednym z testowych wsadów do VAmpira w Lumberjacku drzewo i ten cały Jacek dostali "czapka niewidka mode" tzn. byli widoczni tak jak Predator po załączeniu swojego "cloaking device". Wyglądało to dość śmiesznie a i grało się dziwnie. Ot jakiś bug w implementacji chipsetu był - ale efekt był śmieszny.
[#155] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@pisklak, post #154

O, ciekawe :D
Myśleliśmy, żeby do gry dorzucić jeszcze 2-3 dodatkowe postacie. Robiły by to samo, ale wyglądały by po prostu inaczej. Ale to temat raczej na LJ2. Może... kiedyś...
[#156] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Koyot1222, post #1

No elo!

Powiem, że wkręciłem się w gierkę na AmiParty, uważam, że to fajowa gierka imprezowa i to zjawisko ma potencjał.

Na AmiParty graliśmy w darmówkę. Mam nadzieję, że następnym razem będzie wyposażony we wszystko najświeższy pełniak.

Tak BTW, kojarzycie może która lumberjackowa gierka była na samym początku? Timberman na Androida czy było coś wcześniej?

Tak BTW2, można by zrobić party mode w kolejnej wersji, który pozwala na ustalenie ile prób ma gracz, ilość graczy, przeprowadzenie turnieju oraz zrobić zestawienie w tabelce kto wygrał, ile gaciów zebrał itd.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 15:55:25 przez Sokok
[wyróżniony] [#157] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Sokok, post #156

Hej, ode mnie link do filmiku z serii pixel nation w roli głównej z owym drwalem :):) btw. film mial premiere w wild compo na tegorocznym AmiParty :) Dzięki wszystkim za głosy :) Pozdro
[#158] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@zeter, post #157

OK
[#159] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@zeter, post #157

Żeby jeszcze te fajne filmiki były na płycie z grą i można je było odtworzyć na Amidze różnej maści było by super.
Dobra robota .
Dzięki za Lum berjacka
[#160] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@Jacol, post #159

Spokojna Twoja. Jak się uzbiera materiału to powstanie bootleg z kolekcją filmów od PixelNation do odpalenia na CD32.
[#161] Re: Lumberjack - księga rekordów, WIPy i informacje

@zeter, post #157

Ten filmik jest po prostu kapitalny! Super!
Wczoraj rodzince pokazałem, byli pod sporym wrażeniem OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem