kategoria:
[#61] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@Jacques, post #60

No dobra pożartowaliśmy a tak na poważnie to w tego typu misjach chodzi o to by uratować żołnierzy prawda? Poradzi ktoś jak takie misje przechodzić? S&R Troops albo Excort Troops. Dolatuję do celu i co dalej mam wykonać?
[#62] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@tukinem, post #61

Nie pamiętam niestety jak to było, miałem wtedy 13-14 lat
A co do podejmowania żołnierzy, lecisz właściwym śmigłowcem do tego celu, a nie Apache czy innym szturmowym?
Pewnie w instrukcji jest coś na ten temat.
[#63] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@tukinem, post #61

Spróbuj z klawiszem 8 (Bay Open/Close)
[#64] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@waldiamiga, post #63

Dzieki za pomoc. Jutro popróbuję jeszcze raz. A to rpóbować po wylądowaniu czy lecąc nad żołnierzem?
[#65] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@tukinem, post #64

Szczerze to za bardzo nie pamiętam czy symulacja jest tak dobra, że podejmuje się z liny. Ale zasadniczo spróbuj podlecieć(i koniecznie otwórz im "drzwi", to nie koleje w Indiach, żeby trzymali się na dachu, zwłaszcza w obecności wirnika), a potem opuszczaj się bardzo powoli. Jeśli to śmigłowiec to zauważysz czy udało ich się podjąć czy musisz lądować

@recedent
genialny komentarz, nieźle się uśmiałem
[#66] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@waldiamiga, post #36

Kolega chyba nie grał w Jet Pilot. W tej grze zginąłem jak ciotka w Czechach. Wymagania też ma spore.


O, ktoś też bawił się tym symulatorem? Już myślałem że to co miałem to jakaś tajemnicza gra, niedostępna publicznie, bo nikt o tym nie słyszał. Latało się domyślnie Ligthingiem - taki dziwny brytyjski samolot mający 2 silniki jeden nad drugim. Specjalnie dla tego symulatora zakupiłem analogowy joystick i zrobiłem adapter do Amigi. Grywalne to było na A1200 z turbo, ale i tak najbardziej lubiłem loty na przyrządach, gdy za oknem nic nie było widać. Fajnie miała podłączone "radio" pod syntetyzer głosu i komunikaty z wieży były na głośniki. Symulator miał sporo niedoróbek - jak się już raz czegoś użyło to nie można było powtórzyć, np. można było tylko raz zapytać kontrolera o pozycję, jak lądowanie nie wyszło to nie dało się np. drugi raz poprosić o GCA (ground controlled approach - podejście według wskazówek z ziemi). Razem z dzwiękiem to nawet było fajne - leci się w chmurze, nic nie widać, głos kieruje - above glidepath, slighty left of centerline itp. Jak się tego pilnować, to wychodzi się z chmur prosto na lotnisko.
Loty miały charakter misji - od szkoleniowych, poprzez zaliczeniowe, po bojowe. Najbardziej lubiłem przechwycienie i rozpoznanie bombowca - była zarówno jako zaliczenowa (wtedy był swój) jak i bojowa.

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 12:21:33 przez krru
3
[#67] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@krru, post #66

Nie no, widzę że grubo rozkminiłeś temat OK
Mnie nie starczyło sił...
[#68] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@krru, post #66

Krrru moze jakas recenzja tej gry ?
[#69] Re: Symulatory Lotnicze na A600

@HOŁDYS, post #68

była w ACS

link

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 19:47:54 przez michal_zukowski

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 19:48:04 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem