[#31] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@karolb, post #30

...no OCS nie ma zbytnio startu do AGA, nie ta liga w ilosci kolorow.
[#32] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@selur, post #29

sam nie masz designu xd . to przecie gry Thalionu .. doucz się i wróć

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2022 19:09:40 przez Greczkin
[#33] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@selur, post #31

W tytule wątku jest "Najlepsze", a nie "Najlepsze na OCS/ECS"
[#34] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@Greczkin, post #32

no faktycznie nie mam designu szczegolnie, ze ja mam fajny avatar a ty masz .... sam wiesz co

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2022 20:16:56 przez selur
1
[#35] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@karolb, post #33

Najlepszy shooter na Amigę miał wyjść, ale coś nie wypaliło. Ale przynajmniej możemy
posłuchac dobrej muzyki tytułowej szeroki uśmiech

[#36] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@Nightmare777, post #17

Pochwalę się , bo akurat dziś skończyłem grać w PC-towego klona Deluxe Galaga, czyli Warblade.
Autorem Warblade jest oczywiście nieodżałowany geniusz, Edgar M. Vidgal (R.I.P.)

Grałem od piątku, pauzując oczywiście gdzieś tak po kazdej godzinie grania.

Wynik: 391 milionów pkt i level 500
Poległem na Big Bossie, bo tuż przed nim straciłem najlepszą broń (War Plasma).
Mając słabą broń , dośc szybko wtopiłem 4 życia i 2x ship armour, i było po zawodach...

Wg mnie Warblade to bazapelacyjnie najlepsza strzelanina wszechczasów.
Grywalność, muzyka i SFX 11/10 Grafika też super.
[#37] Re: Najlepsze shootery na Amigę

@Motyl, post #36

prawda, Warblade wymiata. OK Ja w to pykałem dawno, dawno temu, jeszcze za czasów XP, na swoim pierwszym 17-calowym LCD-ku.
jedno, co mnie smuci, to że na jutubie nie ma praktycznie żadnego filmiku, który przedstawiałby tę grę w pełnej krasie. Jak już na 50 filmików trafi się jeden nie rozpoczynający się od środka gry, to audio jest przyciszone do 10%, bo jakiś klocek stwierdził, że ciekawsza będzie jego relacja z gry przez mikrofon. x| A jak nie jest przyciszone, to 9 na 10 filmików zawiera którąś z dziwnych mutacji title tracka (nie mam pojęcia, skąd tego paskudztwa tyle narosło i w jakim celu ).
więc dla jasności: 100-procentowy czysty Warblade składa się z title tracka jak tu, a nie innego:

poprzedzonego wypowiedzianym przez ładną panią (a nie przez jakiegoś zd*py robota itp.) "Welcome to Warblade".
oraz z głośnej muzy podczas gry. Wszystko inne to pomyłka.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem