kategoria: Szukam gry
[#1] szukam 2 gier (znalezione HydroZone)
Witam.
pierwsza gra to chińczyk po polsku, znalazłem wersje z rozszerzeniem "DMS" ale jak ja odpalam to nic nie mogę tam wcisnąć jest tylko ekran startowy :(
Drugiej nie znam tytułu ale pamiętam że włączała sią a la ekran wczytywania przed jakąś grą i był to lot z pierwszej osoby na początku przez taki tunel kwadratów w przestrzeni a później wlatywało się do takiego tunelu gdzie trzeba było wymijać różnokolorowe przeszkody jak kwadraty i prostokąty a na koniec planszy była wielka głowa w którą się strzelało :)
To było coś w tym stylu co na obrazku z tym ze były to kwadrat i bardzo dużo kolorów.
Drugi etap wyglądał podobnie do 2 zdjęcia z tym że nie było HUDa był cały ekran i wymijało się takie wystające elementy jak na zdjęciu z tym że były kolorowe
Niestety tylko tyle pamiętam i tylko to znalazłem w necie żeby móc to mniej wiecej jakoś zobrazować ale bardzo mi zależy na tej grze, z góry bardzo dziękuję :)



Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 21:04:40 przez rafalb833



Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 21:22:21 przez rafalb833

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2023 05:58:03 przez mailman
[#2] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #1

Podeślij tego .DMSa , to dam odpowiedź jak to włączyć.

Ta druga gra była na Amigę ?
[#3] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #1

Tego typu ta druga gra?
https://youtu.be/Fiwi4mzwmZI?t=785
[#4] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #1

Jeśli chodzi o tego Chińczyka:

Należy najechać kursorem na drzwiczki START i nacisnąć ENTER. W lewym górnym rogu pojawia się uśmiechnięta buźka, a my możemy ustawiać opcje gry.
W innym przypadku działał jedynie tryb demo i komputer grał sam ze sobą.
1
[#5] Re: szukam 2 gier

@AmiClassic, post #4

dziękuje, jutro sprawdzę :)
[#6] Re: szukam 2 gier

@amikoksu, post #3

tam był cały ekran zajęty grą bez HUD.
Początek był przelot przez obramówkę kwadratów tworzącą tunel
[#7] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #1

może to



co prawda na "bardzo dużo kolorów" mi to nie wygląda...

[#8] Re: szukam 2 gier

@snajper, post #7

Na tym gifie to prawie to 🙂 bardzo podobne tylko było na całym ekranie bez żadnych ramek bez niczego, drugi etap leciało się przez ten korytarz jak na drugim zdjęciu i na końcu tego drugiego etapu strzelało się do takiej wielkiej głowy.

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 21:49:58 przez rafalb833

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 21:51:01 przez rafalb833
[wyróżniony] [#9] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #8

miałem,tą gre dms był na dyskietce nagrany. Dyskietka kupiona w proline. Zaraz znajdę.


https://www.youtube.com/watch?v=i62z-oqPv84

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 22:00:35 przez Mir3k
2
[#10] Re: szukam 2 gier

@Mir3k, post #9

Tak tak tak to jest to ❤️ dziękuje dziękuję dziękuję 🙂🙂🙂
[#11] Re: szukam 2 gier

@rafalb833, post #10

Wybacz moje niestosowne zachowanie, ale czegoś tu nie rozumiem, przecież już zadawałeś to pytanie na PPA.

link

To jakaś forma zabawy ?

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 22:31:45 przez asman
[wyróżniony] [#12] Re: szukam 2 gier

@asman, post #11

Może znowu zapomniał? pomysł

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 22:34:17 przez recedent
2
[#13] Re: szukam 2 gier

@asman, post #11

To było 7 lat temu - można zapomnieć, a może kolega nie przeczytał swojego poprzedniego wątku.
1
[#14] Re: szukam 2 gier

@Hubez, post #13

Tak zadawałem już to pytanie i tak zapomniałem znowu jak ta gra się nazywa, zanim ponownie napisałem przeglądałem te wcześniejsze wątki ale najwyraźniej nie dokładnie bo nie mogłem go znaleźć 🙁 (nie sądziłem że to było 7 lat temu)
Dlatego jestem bardzo wdzięczny za waszą pomoc 🙂
Ostatnio dostałem A500 mini i bardzo chciałem mieć tę grę bo za dzieciaka dochodziłem do 3-4 levelu i teraz na starość chciałem się z nią zmierzyć 😁
[#15] Re: szukam 2 gier

@AmiClassic, post #4

Dzięki wielkie 🙂 wszystko działa 🙂
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem