[#9]
Re: Command & Conquer na Amigę 500?
@dynx,
post #4
Tego to nie wiem, bo nie widzialem tego portu w akcji, byc moze to jest kwestia samej logiki gry, ze jest za ciezka dla 68000 8MHz.
A byc moze ilosci blitowanej grafiki.
Przy dobrze zrobionej grafice to 16 kolorow wystarcza dla A500, przyklad to chocby Grind.
A jest wtedy szybciej i mniej chipu potrzeba.
Dune 2 dziala na A500 calkiem dobrze i calkiem niezle wyglada.
A to jest gra tego samego Westwood Studio.
Oczywiscie to musi byc port w Low Res czyli 320x200 (320x240 max), o ile gra ma mozliwosc ustawienia takiej rozdzielczosci.
Zadnego AHI, tylko Protracker i SFX, lub same SFX.
Ale konfig z 10MB pamieci i HD w A500 (bez karty turbo) to jednak duza nisza jest, moze z 0.01% albo i mniej.