[#31] Re: RPGi etc.

@Sylwester, post #30

Jeszcze przed 30 minutami była. Rzucili się wszyscy gdy odnośnik podałem ;) Wróci...
[#32] Re: RPGi etc.

@Sylwester, post #30

Ja zdążyłem zassać.
[#33] Re: RPGi etc.

@cholok, post #26

Próbowałem odpalić Vanderhaala na Amisi, ale nie udało mi się (chodzi o instalkę na HDD). Zresztą tutaj na forum pisałem na ten temat:

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=2&i=4861&t=4228#reply_4861

chodziło o odczyt save'a.
Bardzo chciałbym odpalić tą grę więc pomocy!!! :)

[#34] Re: RPGi etc.

@Solo Kazuki, post #16

Jeszcze zapomniałem dodać:

Shadow Sorcerer

Niezły RPG oparty na systemie AD&D, podobny w sposobie rozgrywki do Legends (izometryczny rzut, akcja w czasie rzeczywistym...)



Perihelion

Bardzo dobry CyberPunk RPG. Niestety krótki i strasznie liniowy (w grze jest około 20 "ustawionych" walk, fabuła jest straaasznie liniowa i przypomina przygodowkę).



Cała seria gier SSI (Pool of Radiance, ...Krynn, itd)

Bardzo dobra seria gier RPG na systemie AD&D (Forgotten Realms i DragonLance) robionych właściwie na tym samym engine. Mimo że graficznie nie błyszczą, to jednak nie są złe. Pozostałe aspekty są dobre lub bardzo dobre.

[#35] Re: RPGi etc.

@BagoZonde, post #10

Ech.. potrzebny javascript żeby się wbić na stronkę z grą. Pozatym, paskudnie się odświeża, całostronicowo.. nie ma możliwości żeby odświeżanie nie było całoekranowe ?
[#36] Re: RPGi etc.

@TJindy, post #35

Heh, jak się może nie odświeżać całostronicowo skoro zawartość strony musi się zmienić? Potrafię zmieniać w JavaScript obrazki bez odświeżania strony, ale nie potrafię zmieniać danych na tej stronie takich jak opis lokacji, gdzie można pójść i co jest w danej lokacji czyli masa zmiennych przetwarzanych w PHP.

Zresztą TJindy, nie wiesz o tym, że tak naprawdę w trakcie gdy następuje przeładowywanie jednej niewidocznej ramki co 5 sekund. Tak więc gdy w danej lokacji nastąpi zmiana czegoś - następuje przeładowanie nie całej zawartości strony a tylko ramki "obj", w której jest róża wiatrów, etc.

A JavaScript potrzebny, bo dzięki niemu jest innowacyjnie - mam nadzieję - z obserwowaniem świata, działa na razie tylko na lokacji 5:5.

[#37] Re: RPGi etc.

@Solo Kazuki, post #16

Brakuje mi jeszcze w twoim zestawieniu:

Pool of Radiance (+Curse of Azure Bonds,Secret of Silver Blades)

Champions of Krynn (+reszta cyklu)

Dragon Wars

Bards Tale (1,2,3)

Legends of Valour

Wizardry 6

Ultimy (4,5)

Rings of Medusa

ADOM (to akurat 'literkowy' roguelike, dobrze śmiga na A1200 z FASTEM)


OK

[#38] Re: RPGi etc.

@BagoZonde, post #33

Odkopuję po 10 latach.
Szukam polskiej gry Vanderhall - podane w tym temacie linki już dawno nie działają.

Poszukałem trochę ale jakoś nie znalazłem :/
Plieazze helb
[#39] Re: RPGi etc.

@Vato, post #38

Nie pamietam czy to jeszcze mam, wieczorem zajrze do archiwum ale na pewno gra nie dziala na WinUAE, bo mnie sie jej nie udalo odpalic tak zeby bylo ok (jakas kaszanka na ekranie sie wyswietla).

to chyba bylo jakies krotkie demo a nie pelna gra.

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 15:48:11 przez selur
[#40] Re: RPGi etc.

@selur, post #39

Znalazlem. Tak jak mowilem gra nie dziala poprawnie pod WinUAE (problem z kolorami ekranu), jak ktos chce to pisac mejle.
[#41] Re: RPGi etc.

@selur, post #40

Napisałem Ci priva.
Nie używam emulatora bo mam 5 Amig
[#42] Re: RPGi etc.

@selur, post #40

Witam

Wyślij mi też:

hubez@poczta.fm

pzdr i dzieki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem