[#31] Re: Gra na 2 osoby

@reactor, post #30

O! Przypomniało mi się także więc dorzucę: Knights. Jest to na Aminecie pod hasłem Knights242. Widok z góry - lochy, gra się dobrze także joy'ami. Można grać z tego co pamiętam w zespole albo przeciwko sobie. Otwiera się komnaty, zdobywa klucze, wali toporem po drzwiach, stołach. Myślę, że ciekawa gra :}.

P.S. właśnie spróbowałem sobie wpisać aminet.pl no i znalazłem... z tym, że co innego ;).

P.S.2. to wciągająca gra, właśnie sobie włączyłem na chwilę, by sobie przypomnieć jak to szło ;). Generalnie jest tam automapa, można znaleźć różne bronie, m.in. siekiery, którymi można rzucać, młoty którymi można rozwalać skrzynie i drzwi (także i siekierami), jest specjalny szybki miecz. Można też pobawić się w kłusownika i założyć sidła. Zbiera się klucze, gemy, można sobie zmienić cel gry. Fajna ;) i są zombiaki obok wampirycznych nietoperzy!



Ostatnia modyfikacja: 05.06.2010 19:30:58
[#32] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #1

Tylko na 2 osoby? Co tak skromnie, panie kolego?
Proszę bardzo:
WARLORDS - do 8 graczy o ile pamiętam
Bloodwars - giera podobna do Warlords, z tym że maksymalnie dla 4 graczy, leży na aminecie + edytor map
Tiny Troops
HISTORY LINE 1914-18
Głowy nie dam, ale chyba też D-Day miało opcję dla 2 graczy, i o ile pamiętam - BurnOut.
Do tego masa wszelkich piłek kopanych, poza tym na przykład TVSports: Basketball, wymieniony wcześniej Mini Golf - zresztą dlaczego akurat Mini Golf? Jest na przykład PGA Tour Golf (pomyśleć, że kiedyś nawet takie EA wydawało porządne gry), czy wreszcie Jimmy White's Whirlind Snooker.
Tyle tak z głowy na szybko.

[#33] Re: Gra na 2 osoby

@LeMan, post #32

Ex Violence , zabawa przednia.

[#34] Re: Gra na 2 osoby

@Artur Jarosik, post #33

Wiz'n'Liz!! WAW!

[#35] Re: Gra na 2 osoby

@BagoZonde, post #29

Pewnie chodzi o Gravity force, 2 czesc jest po prostu superowa. Mam ja na jednym z coverow Gamer CD32, pamietam jak wiele godzin z bratem w to pralismy.
Jeszcze przypomniala mi sie bardzo miodna Brutal homicide 2, cos ala deatchmatch z gier 3d tyle ze zrobione w prostym 2d. Ciekawym dodatkiem bylo broczenie krwia trafionego lub radioaktywnosc/skarzenie w okreslonych czesciach planszy zabierajaca energie :)



Ostatnia modyfikacja: 05.06.2010 22:52:30
[#36] Re: Gra na 2 osoby

@Koyot1222, post #35

Niemożliwe... nikt nie wspomniał o alien breedzie?

[#37] Re: Gra na 2 osoby

@newguru, post #36

Niemożliwe... nikt nie wspomniał o alien breedzie?


uuu aż mi sie łyso zrobiło oO

oczywiście że saga AB heh....

[#38] Re: Gra na 2 osoby

@LeMan, post #32

zresztą dlaczego akurat Mini Golf?

Głównie dlatego, że ma proste zasady które błyskawicznie pojmują nawet osoby nie mające na codzień wiele wspólnego z komputerami. Wymieniłeś poważniejszego golfa, w tych zaś czasem ustawia się nawet takie pierdoły jak kąt ustawienia nóg względem piłeczki, zaś niektórzy potrafią mieć problem nawet z doborem właściwego kija (znam takie przypadki z autopsji).
Podobnież zastanowiłbym się nad Warlords czy History Line - niektórzy mogą nie lubić/mieć problem z grami tego typu ze względu na ich wysoki stopień skomplikowania. No ale oczywiście nie mówię definitywnie nie, bo wszystko zależy od tego z kim chce się grać i ile czasu/piw na to poświęcić.
No i pytanie czy to koniecznie muszą być gry amigowe. Gdyby tak skoczyć też na inne platformy, to lista kapitalnych gier multiplayer znacznie się powiększa. Na naszych alkoholowych imprezach ostatnio rekordy popularności biją dwie trylogie planszówek: RuneMaster na MSX-a i Mario Party na Nintendo 64.



Ostatnia modyfikacja: 06.06.2010 03:28:37
[#39] Re: Gra na 2 osoby

@cpt. Misumaru Tenchi, post #38

Z bardziej zaawansowanych dla umysłu gier jeszcze zawsze może być Battle Isle. Strategia, ale arcadowa ;).

[#40] Re: Gra na 2 osoby

@BagoZonde, post #39

Ja do piwka polecam wyścigi F1 - Vroom. A po 2-3 piwkach to polecam Vroom II z ustawionym trybem "turbo" :D
[#41] Re: Gra na 2 osoby

@DiloN, post #40

Dzięki! :)

Będę sprawdzał na bieżąco.

Ciekawi mnie jeszcze jak można grać np. w takiego Steel Devils (BTW extra gierka, prawie jak CS :)) w 8 osób? Do portu równoległego można dołączyć 2 wejścia, czyli razem mamy 4.

A gdzie reszta?

[#42] Re: Gra na 2 osoby

@newguru, post #36

A tak na marginesie... od 3 czerwca można już grać w Alien Breed Impact !! do nabycia na blaszaka na streamie. Już grałem - Team17 nie zawiódł !!

[#43] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #1

Classic Racer czyli wyścigi samochodowe na tury!:D Bardzo fajnie gra się też w Crazy Speedway no i hit wszelkich imprez James Bond z dodatkiem Astin Powers - WYMIATA!:D (we wszystkie te gry można grać aż z 4 ludźmi jednocześnie, nic tak nie podgrzewa atmosfery jak ciało przy ciele przy klawiaturze;p)

[#44] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #41

Steel Devils na 8 ? Nie pamiętam, ja grałem w to kiedyś z bratem na 2
później to jeszcze sprawdzę.

[#45] Re: Gra na 2 osoby

@Artur Jarosik, post #33

Czy chodziło Ci o Extreme Violence?

[#46] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #1

"PAYBACK" - świetna zabawa (arsenał broni, autka, autobusy, helikoptery, boiska, domy, jeziora, bloki itp) SUPER OK

[#47] Re: Gra na 2 osoby

@BagoZonde, post #39

Z bardziej zaawansowanych dla umysłu gier jeszcze zawsze może być Battle Isle. Strategia, ale arcadowa


Battle Isle to strategia arcade'owa?

Stunt Car Racer!!!



Ostatnia modyfikacja: 15.07.2010 12:40:46
[#48] Re: Gra na 2 osoby

@BULI, post #46

Hmmm... Payback? Nie zauważyłem chyba mojego podpisu ;)

[#49] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #48

Wystarczy, że dokupisz sobie jakąś tanią dopałkę do A600 lub A500 + Sloty Zorro II + grafika na ZII (najlepiej z wspomaganiem 3D) i nic starconego ;)

Rzeczywiście nie zauważyłem, ale o "Paybacku" prawdę pisałem OK
[#50] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #1

WarZone jest też dal dwóch graczy jednocześnie na ekranie.

[#51] Re: Gra na 2 osoby

@damianx, post #50

Albo Ikari Warriors. Tyle że mam wątpliwości, czy to się kwalifikuje do "gier przy piwku".

[#52] Re: Gra na 2 osoby

@damianx, post #50

Albo Ikari Warriors. Tyle że mam wątpliwości, czy to się kwalifikuje do "gier przy piwku".

[#53] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #1

Wasted Dreams, chociaż do piwka może być zbyt wymagająca skupienia OK
[#54] Re: Gra na 2 osoby

@mars, post #53

Polecam lemingi. Do piwka w sam raz.

[#55] Re: Gra na 2 osoby

@parallax, post #54

Speedball 2 ... tylko nie pomylcie bramek (po piwq :D)

[#56] Re: Gra na 2 osoby

@bombermax, post #55

Dzięki wielkie, ale zastopujcie chwilowo z tymi propozycjami bo nawet nie mam jak ich sprawdzić :)

[#57] Re: Gra na 2 osoby

@jaa2, post #56

A ja dorzucę jeszcze RAMPART!!
Pomieszanie tetrisa i czegoś na wzór scorchedów. Na jednego playera- megatrudna, niemal nie do przejścia. Na 2, szczególnie przy piwku - świetna gra!!

Poza tym- Beach Volley :) Świetna siatkówka z przyjemną grafiką.



Ostatnia modyfikacja: 16.10.2010 00:57:39
[#58] Re: Gra na 2 osoby

@BagoZonde, post #28

Poza gratulacjami za nagrodę "Złotego Szpadla", czy ktoś kojarzy tytuł gierki o której wspomniał Bago?
Kojarzę coś na ekranie tytułowym - jakaś grafika z napisami "Mr Jesus - Mr Satan"
Gejmplej sprowadzał się go szczelania PvP, zbierania różnorakich broni i - chyba - "przeszkadzajek".
Niezła gierka imprezowa, wyrwana chyba z jakiegoś CoverCD (MACD albo ACS).

Czy ktoś kojarzy tytuł?

A sam sobie wręczę... ;)

[#59] Re: Gra na 2 osoby

@Lokaty, post #58

OK! Odkopane z sukcesem. Pozostawiam linki dla potomnych poniżej.




Tytuł gry to DIE 1.2

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 09:02:22 przez Lokaty
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem