[#31] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@juen, post #29

Napisałem wcześniej, że grafika do wymiany, bo jest zapożyczona pomysł Ale w zasadzie czemu mogłaby nie zostać pomysł Tym bardziej, że trochę pracy zostało włożone pomysł
[#32] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@charliefrown, post #28

Mi za to marzy się port Psycho Soldier http://www.youtube.com/watch?v=CsduSYAiABI - starej ale bardzo uroczej gry z automatów.
[#33] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@juen, post #1



silnik juz dawno temu przepisany na nowo, Kojot podjal sie robieniu grafiki, maly sneak peek dla Was :)

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 08:37:50 przez juen
[#34] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@juen, post #33

A moze jakis screen pogladowy chociaz?
[#35] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@selur, post #34



[#36] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@Koyot1222, post #35

Pewno będę się powtarzać, ale - grałbym :) ! tak serio, chciałbym zagrać w tą grę. Planujesz wydać swoje "Fruity" na amigę?
[#37] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@Gżegżółka, post #36

Nie ode mnie to zależy niestety. Chłopaki na razie znaleźli firmę która za darmo wyda kilkaset sztuk wersji dreamcast. Prawdopodobnie dostanę kilka sztuk to porozsyłam po imprezach "okołogrowych" na nagrody.
Kod nadal jednak jest dopracowywany, jak już wszystko będzie ok to pojawią się kolejne wersje na platformy. Tak, że... jest światełko w tunelu ;)
[#38] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@Koyot1222, post #35

Bardzo smakowicie się prezentuje menu screen OK
[#39] Re: Nowa gra na AMIGE! Zapraszam do sprawdzenia nowego silnika.

@juen, post #33

Nic tylko pozazdroscic takiego silnika. Scroll pierwsza klasa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem