[#1] [animacja] OH NO!!! Lemmingi...
Witam!

Zapraszam Was do obejrzenia mojego kolejnego filmiku z serii Pixel Nation :) Tym razem w roli głównej nieśmiertelne Lemmingi ;) Ale jest też drobny akcent z Micro machines :)
Przy okazji chciałem serdecznie podziękować Motion Ride za muzyczny remix! THX!!
No i tradycyjnie dla tych co nie widzieli poprzednich a mają ochotę obejrzeć zapraszam
Tu
Tu
i Tu
Miłego odbioru
pozdrawiam!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 00:50:58 przez zeter
[#2] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Bardzo zajebiste, wszystkie cztery OK
[#3] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Miszyczyostffo! ;)

Jak zawsze pozytywna animacja!
Najlepszy efekt jest w czasie pauzy i przejścia kamery :)
OK
[#4] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Jak zwykle - fantastyczne OK
[#5] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Za-je fajne :)
[#6] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Świetne! Proszę o więcej. :]
[#7] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Stoopi, post #6

Szalenie mi miło na pozytywny odzew! Dziękować ;) OK
@Vato taki efekt nazywa się bullet time, ala matrix z lemmingami ;):)
[#8] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #7

W tym przypadku chyba... Blowing Head Time ;)
[#9] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Świetne ! :)
[#10] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

OKOKOK
[#11] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Genialnie to wygląda :)
[#12] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Wyśmienite :)
Zastanawia mnie tylko, jak to możliwe, że lajkowałem już filmik o Wings of Fury i nie zasubskrybowałem :)
Oczywiście, poprawiłem się i czekam na kolejne wyśmienitości :)
[#13] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Rewelka stary!! Tak trzymaj i proszę o więcej!OK
[#14] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

To jest dobre, tatku! Przy szukaniu inspiracji na kolejne, pamiętaj, że w The Secret of Monkey Island wielki potencjał drzemie!
[#15] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Naprawdę miło się ogląda, ja chce więcej ! OK
Thanks
[#16] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Architect1200, post #15

oraz w odpowiedzi na posty powyżej.

Na prawde fajnie że Wam się to podoba, jest to motywujące. Napewno będą następne ale oczywiście z wielu powodów tępo ich powstawania nie będzie Apollo Turbo :), ale postaram się utrzymać intensywność :)

@Sokok Jak najbardziej zgadzam się! Czekam na odpowiedni czas żeby wpierw wrócić do tego tytułu, stworzyć odpowiedni nastrój i pograć. Nie wiele szczegółów pamiętam. :) Nie ukrywam że dla mnie prawie wszystkie tytuły w jakie grałem są inspirujące. Jest pare perełek. Także wiele przede mną… mam nadzieje :)

Dzięki i pozdro!
[#17] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #16

Faza zmontuj coś z dune II
[#18] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

wymiatasz stary, bardzo fajne... pokłony
[#19] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #16

W MI1 trzeba grać po ciemaku w samotni! Wtedy jesteś w tym świecie!
[#20] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Super OK (fajny scanlines)
[#21] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Fajne, ale szkoda, że nie zmontowane na gołej Amidze 1200, bo wtedy wszyscy zobaczyli by moc układów specjalizowanych Amigi i procesorów Motoroli.

A tak na serio, to bardzo mnie się podoba, krótko, ale treściwie, można się wzruszyć. Taki mały pomysł może skusisz się i zmontujesz wszystko w jedną całość, a tematem przewodnim będzie moja droga z Amigą od początku, aż do teraz.
[#22] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Ender, post #21

A nie można tego jakoś przekonwertować by chodziło na ECS ?
[#23] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Ender, post #21

Fajne, ale szkoda, że nie zmontowane na gołej Amidze 1200, bo wtedy wszyscy zobaczyli by moc układów specjalizowanych Amigi i procesorów Motoroli.

A co to za żenujący troll się w Panu obudził?!
[#24] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@BULI, post #23

A to taki sarkazm w stylu niektórych czcicieli tzw. klasyka. Normalnie zabrakło mi ich tu. Przepraszam za żart (kiepski).
[#25] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Ender, post #24

O proszę jednak nie wytrzymali od 356

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 09:22:41 przez Ender
[#26] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

Bardzo mi się podoba!
Kapitalny pomysł z ta wodą z kubka!
Lajkuję i wklejam na fejsbucha :D OK
[#27] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #1

A tę animację znacie?

-> http://aminet.net/package/game/demo/PrePreLemmings

Aż mi się przypomniało. I na czasie! W końcu co mamy w kinach?

//gdyby obraz był skopany - odpalać bez startup-sequence.
[#28] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Sokok, post #27

Nie znamy.. chyba... bo nawet nie mam w tej chwili na czym odpalic… Zobacze asap :):)
Jedna z najbardziej p****anych animacji z lemmingami jaką znam jest ta! I to do tego prawdziwa w DP a nie jak moje na new computers… ;) https://www.youtube.com/watch?v=Nz-LRFUFNQk Zaznaczam ze jestem fanem starych klasycznych amig a nie fanatykiem ogolnie tematu amiga! Nowe się dla mnie nie liczą! Wychodze z załorzenia że to nie ja dla kompa tylko komp dla mnie a nowe amigi nic dla mnie nie mają!! Co innego stare!!! Mają duuuuzo!
Ender, nie kumam Twoich złośliwości ale poniewaz nie jestem fanatykiem to tez lekko je zlewam… Jednak dałeś mi okroponie wielki komplement za co Ci dziękuję. Jeśli ktoś pisze że moja animacja go wzruszyła to muszę podziękować bez względu na dalsze Twoje pitolenie w temacie… Nprawde bardzo mi miło!
Buli, Kojot thx!
Oczekujcie następnych fanowskich vidjo!
ok, racja

A przy okazji możeta pisac i tu https://www.facebook.com/PixelNationAnimation Będe tu zamieszczać rzeczy jakich na YT nie zabardzo moge dać (czyli fotki z postprodukcji, zapowiedzi itp) choć osobiście FB nie znoszę :):):):):) sorry ;)
pozdro


Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 00:57:13 przez zeter

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 01:03:38 przez zeter
[#29] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@zeter, post #28

Naprawdę Twoja animacja mi się podoba. Byłoby fajnie gdybyś stworzył coś dłuższego, łączącego to co masz do tej pory, a tematem przewodnim był moja Amiga od rozpakowania, pierwszej gry w jaką zagrałeś, radochy jaka dawała do dnia dzisiejszego, może nie tylko grasz, ale robiłeś na niej coś jeszcze. A złośliwości jak to określiłeś, to był żart (sarkazm, gorzka ironia, rozumiem, że kiepski) i były skierowane szczególnie do osób, które uparcie twierdzą DZISIAJ, że Amiga i jej rozwiązania są nadal aktualne, co moim zdaniem jest przesadą. Amiga miała swój czas, ale dzisiaj zastąpiły ją nowsze komputery i konsole, po co udawać, że jest inaczej.
Pracuj dalej i pomyśl nad tym dłuższym filmikiem, bo masz co łączyć. A jeżeli widzisz we mnie trolla, to przykro mi, ale przyjmuję to do wiadomości. OK
[#30] Re: [animacja] OH NO!!! Lemmingi...

@Ender, post #29

Ja nie pisałem nic o trolowaniu a jedynie o Twojej małej ;) złośliwości, którą nazywasz sarkazmem, żartrem, ironią itp… Niech tak zostanie :) PEACE MEN! OK
Będą też i dłuższe, od jakiegoś czasu robie taką nazwijmy to krótką fabułe :) Narazie nie chce zdradzać szczegółów. Wkrótce zobaczycie :)

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 11:44:19 przez zeter
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem